2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812618 بازدید | 668753 پست
خودش اینسری داشت حساب میکرد ولی نگفت که شروع نکنم گفت پریود شدی شروع کن ال دی رو کالا به من گفت ...

عزیزم الان به این پستت رسیدم.....

امیدوارم همه چی خوب پیش رفته باشه....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
ثمین جون  انشالله فردا آزمایشت مثبته و تمام سختیهای این راه فراموش میکنی🤲🤲🤲

ثمین جون آزش ۲۸ بوده؟

بدوم برم ببینم آخرا انشالله شیریتی خورونه....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عه من نرسیده شو تا حالا نخوردم...باید خیلی جذاب بوده باشه😋🤣نوووش جون خودت و فندقت.منم چاغاله بادوم ...

نوش جونت عزیزم.....

جالبه منم میگم از عمو گوگل میرم میپرسم.....

خخخخخخخ.....

اره خیلی جذاااابه😁😁😁عزیزم بقول اناجون هرچیزی در حد اعتدال میشه خورد..تمام.میوه ها سرشار ازخاصیتن. ...

من که زرآلوه زباد خوردم....

البته ما به این مدلش میگیم قیسی....

من که زیاد خوردم....

زیاد منظورم در طول بارداریم معمولا میخوردم....

2728
روز۷بی بی چک سریع دوخط شد فعلا که تو برزخم کوفتم شده با این سونو

عزیزم انشالله نازدارت به زودی رخ مینماید.....

ممنونم،وقتی جنین فریز داشته باشیم قبل انتقال چه کارهایی میکنن؟دارو میدن؟دیگه سونو هم میکنن؟من جنین د ...

عزیزم خوب نوع سیکلت تعیین میشه....

کوتاه یا بلند.....

معمولا با سونوی روز اول تا سوم تعیین نیشه بعضا هم دکتر بدون سونو تعیین میکنه....

بعد حالا با سیکل قبلش ال دی و سایر مهار کنده هار  میده....

سیکل بعدش پروسه انتقاله....

یا بدون ال دی و مهار مستقیم میری تو سیکل انتقال....

معمولا داروها همون داروهای کنترل ضخامت آندومترن....

سونو احتمالا یه دونه اول سیکله و بقیه سونوها از ۱۰ سیکل به بعدن که تکرار میشن تا ضخامت به ۸ الی ۱۲ برسه....

وقتی برسه معمولا یه هفته بعدش انتقاله....

اینایی که گفتم تقریبی هستن و بالا پایین داره....

بعضیام سیکل نچرال دارن.....

یعنی سونو میشن وقتی تخمکگذاری کردن چند روز بعد انتقال میدن واسشون....

اخ دقیقا‌ منم همش منتظر میوه های تابستونی ام.درمورد زردالو هم شنیدم قبلا.و انبه😑 حالا یا نمیخوریم ...

عزیزک زعفرون غذا موردی نداره....

من سر دخترم خیلی میترسیدم....

اما سر پسرم یه مدت دیدم مرغ نمیتونم بخورم....

یه کوچولو چاشنب و زعفرون بهش زدم دیگه تونستم بخورم.....

از اون به بعد مرغ میخواستم درست کنم یه کم طعم دارش میکردم قابل خوردن میشد.....

خلاصه در این حد ایرادی نداره اگه بهت استرس نمیده بخور نوش جونت....

سلامم عزیزم اره خونه اوردم😍 اومدم مستقیم خوابیدم تازه بیذار شدم   حتی زمان داروم رو یادم رفته ...

آخ جون پس دردونت یکی یه دونه نمیشه دو سال دیگه خواهر یا برادرشم بهش ملحق میشه انشالله اون وقته که میفهمی آنا چی میکشه....

انشالله قسمت تک تکتون.....

سلام آنای عزیزم و بقیه ی خواهرا  من امروز صبح رفتم آزمایش و نتیجه ی شونزدهمین بار آی وی افم من ...

وای نمیدونم چی بگمممممم....

ثمین جون کاش پیشت بودممممممم.....

شوهرتون آزمایش شکست دی ان ای داده اگه نداده حتما بده

آزمایش دی اف ای و کاریوتایپ رو داده.نرمال بود.واسه همین میگم برم لاپاراسکوپی..

مرسی عزیزم از راهنماییت

ان شاء الله به زودی جواب مثبت آزمایشتو بزاری تاپیک 👼👶🤰

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
خدا رو شکر که خوبی عزیزم  چرا نمیشه حتما میشه شیرین ترین فرشته ش رو بهت هدیه میده انشالله... ...

چقدر قشنگ حرف زدی

کاش منم به این درجه از باور و اعتقاد میرسیدم

من خیلییییییییییییییییییییییی ناامیدم

بچهها😭😭😭 من روز ۶  لک دیدم دیروز قطع شد صبح دوباره الان لک قهوهای دیدم یعنی از پری روز بیشتر خدایا نکنه دارم پریود میشم 

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
2706