2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813171 بازدید | 668779 پست
سلام دوستان دو تا از دوستای من آی وی اف کردن تو رشت الان یکی شون بی بی زد مثبت شد اون یکی میترسه بی ...

سلام ببخشید اگه مشکلی نداره میگید پیش کدوم دکتر انجام دادن تو رشت

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آزی جان این حرفت رو خیلی قبول دارم یه خانم پرستاری تو مرکز ما هم تعریف کرد که ۱۰سال خانمی باردار نم ...

شما واسه میکرو قبلش نباید لولتونو درمان کنید 

2728
میشه بگید فاصله تخمک کشی تا انتقالتون چقدر بود واینکه چه داروهایی دادن واسه سیکل انتقالتون

دی ماه پانکچر داشتم،از ۲۰ پریودی روزی ۵۰ واحد سینافکت،۲ پریودی میشه ۲۰ واحد با روزی ۲ تا استرادیول از ۶ پریودی استرادیول میشه ۳ تا با انوکساپارین،ویتامین ایی و اسید فولیک هم دارم آها ۱۵ تا ال دی خوردم رفتم دکتر خراش رحم انجام دادم

دی ماه پانکچر داشتم،از ۲۰ پریودی روزی ۵۰ واحد سینافکت،۲ پریودی میشه ۲۰ واحد با روزی ۲ تا استرادیول ا ...

این استرادیولو حتما باید خورد پس😐مرسی از راهنماییت😍

سلام.بهارجان شمااز کجا فهمیدی لوله ت هیدرو شده؟

سلام گلم من یبار باردار شدم خارج رحم  ولی دکترم نتونست برام درست حسابی عمل کنه تو لاپاراسکوپی یدونه لولم دچار چسبندگی شد که دیگه زحمت برداشتنشو نکشید بعد 3 سال دوباره رفتم عکس رنگی گفتن لولت هیدرو شده که الان باید بردارم

دی ماه پانکچر داشتم،از ۲۰ پریودی روزی ۵۰ واحد سینافکت،۲ پریودی میشه ۲۰ واحد با روزی ۲ تا استرادیول ا ...

چرا خراش رحم دادید؟

سلام گلم من یبار باردار شدم خارج رحم  ولی دکترم نتونست برام درست حسابی عمل کنه تو لاپاراسکوپی ی ...

بهارجون منم یه بار کورتاژ داشتم..احتمال داره که منم چسبندگی دارم و عکس رنگی و سونوهام هیچ کدوم نشون نداده باشه؟

عکس رنگیم نوشته بود سالم.ولی دکترم عکسو دید گفت من که هیچ لوله ای تو عکس ها نمیبینم ولی گزارش عکس رو تو ابن سینا نوشته بودن سالم...

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
نه خودم مشکلی ندارم همسرم مورفوش پایینه

آز شکست اسپرم و بقیه آزهای تکمیلی رو دادین؟

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
بهارجون منم یه بار کورتاژ داشتم..احتمال داره که منم چسبندگی دارم و عکس رنگی و سونوهام هیچ کدوم نشون ...

اگه نوشته سالم پس سالمه اگه تونستی برو به یه دکتر دیگم نشون بده اگه اونم همینو گفت یبار دیگه نهایتش جای دیگه انجام بده اگه می تونی ولی حتما سالم بود که نوشتن

اگه نوشته سالم پس سالمه اگه تونستی برو به یه دکتر دیگم نشون بده اگه اونم همینو گفت یبار دیگه نهایتش ...

رفتم سونو نصر .اونم گفت سالمه همه چی.ولی اگه سالم بود چرا ای یو ای هام جواب نداد..هرسری چندتا فولی خوب داشتم.یه بار پنج تا بیست داشتم ولی نشد☹مورفوی شوهرمم ۶ بود تو ازمایش ابن سینا..منظور اینکه خیلی خیلی هم داغون نبود...

دیگه دلو زدم به دریا.میخام برم لاپاراسکوپی تشخیصی بعد پریودی..فقط یه چیز...عوارض داره؟

ببخشیدها هی سوال میپرسم ازتون

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
رفتم سونو نصر .اونم گفت سالمه همه چی.ولی اگه سالم بود چرا ای یو ای هام جواب نداد..هرسری چندتا فولی خ ...

نه اشکال نداره انشأالله که خیره نه خداروشکر اگه متظورت لاپاراسکوپی عوارض نداره من دوبار انجام دادم الان این سومین باره

رفتم سونو نصر .اونم گفت سالمه همه چی.ولی اگه سالم بود چرا ای یو ای هام جواب نداد..هرسری چندتا فولی خ ...

شوهرتون آزمایش شکست دی ان ای داده اگه نداده حتما بده

2706