2703
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802468 بازدید | 668363 پست
روز 15 انتقالم بود فردا باز تکرار دارم دکترم گفته احتمالا 50 درصد بارداریت طبیعیه 50 درصد هم ممکنه خ ...

دکترا جدیدا چه حرفا میزنن خوششون اومده به یکی استرس بدن، خداروشکر بتات خوبه کاری به بی بی چک هم نداشته باش وقتی آزمایش دادی اون دیگه مهم نیست فقط فکرای مثبت کن ان شاالله همچی عالی پیش میره

الحمدالله❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها .فردا روز ۶ انتقالمه 

البته فردا موعد پریودمم هست..یعنی اگه به امید خدا فردا به خوبی رد بشه و پری نیاد احتمال بارداری قویتر میشه؟ یعنی همه چیز بستگی به فردا داره؟

خدایا منو ببخش اگه ازت گله کردم. میدونی که عاشقتم.میدونم که عاشقمی.لطفا برای برآورده شدن حاجتم یه دونه صلوات بفرستید. بهترین ها نصیبتون  
2720
بیمارستان  رویان هم خوبه  عزیزم  ۳۵۰۰ تخمک کشی  هر مرحله  انتقال ۱۲۰۰

یعنی یه انتقال با یه تخمک کشی حدود ۵ تومن میشه؟

بعد پذیرش اونجا چطوریه؟ خیلی طول می کشه تا بهت نوبت بدن؟

رویان دولتی حساب می شه؟

خدایا فرزندم رو سالم و صالح و زیبا قرار بده
انشالله عزیزم خیلی داغم بچه پخت اون تو 😁😁😁 شنبه ازمایش دارم ۴ خرداد شب قدر  خدا خودش کمکو ...

😂😂

چه وقت خوبی ان شاءالله با ی بتای مثبت میشی و جشن مامان شدنت و میگیریم عزیزم

خدا جونم شکرت...
سلام آنا جون خوبین؟من امروز رفتم سونو ان تی خدارو شکر همه چی نرمال بود.12 هفته و 1 روز هستم.در مورد ...

خدا رو شکر 

انشالله به سلامتی بقلش بگیری😍😍😍😍

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
2714
سلام بچه ها .فردا روز ۶ انتقالمه  البته فردا موعد پریودمم هست..یعنی اگه به امید خدا فردا به خو ...

عزیزم.تو ای وی اف ..باردار بودن یا نبودن ربطی ب موعد پری نداره..

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
شيافت پروژسترون هم داري؟ واسه آنوكسا هم هست من آنوكسا هم ميزنم

سری قبلی هم همین داروها بود

شیاف سیکلوژست ۴۰۰ انوکسا ۴۰

اینسری ایکویبن و فرتیل اس ام هم داشتم

ولی ماما که زنگ زدم گفت واسه پرژسترون حواست به درجه ت باشه ۳۸ رو رد کردی بیا چک  بشی.

من که امیدوارم بچه م در حال آتیش سوزوندن باشه اخه شیطون بلاست 😉

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
عجبببببببببببببببببب واقعا نمیدونم چی بگم کاش دکترت را عوض میکردی ببینی کسی علت منفی شدنهاتو میفهم ...

لعنت به همشون

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
عزیزم قرار نیست بچه تحفه ای باشه.... بچه ها امنتهایی هستن که ما باید به بهترین شکل ممکن تربیتشون بک ...

قطعا ی روزی میشم 

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
دوست مهربونم به نظر من باید همون رویان ادامه میدادی.چون بالاخره مرکز تحقیقاته اونا جدیدترین و بهترین ...

نه عزیزم نزدم

سلام خوشگلم🤗 آره بعضی صبا یا شبا..در حد اوق زدن..‌ بمن گفت ۱۸ یا ۱۹ خرداد برو.. که میشم اول هفته ...

منم 18 ام میرم، حساب کردم اول 27 هفته ام، فکر کنم تو یکم عقب تری، 25 هفته و خورده ای میشی اونموقع 

@elhamiiiiiiiii    در چه حالی گلو دردت بهتر شد عاشق بچه ی تو پروفایلتم خدا یه دونه همین ...

سلام عزیزوم😍 خدا خیرت بده همونایی که گفتی انجام دادم خوب شدم !یعنی میشهههه منم همچین فسقلی داشتخ باشم یه چیزی بگم شما اصلا فکرایی منفی به سرت نمیومد ؟

من سعی میکنم فکر نکنم همسرم خیلی کمک میکنه هیچکاری نمیذاره ازین میترسم فردا نتونم بهش نگاه کنم لعنت به فکرای منفی😬

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
2706