2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812849 بازدید | 668763 پست
قربونت عززززیزم😍 آره مشخص بود... من ک ندیدم😁 ولی دکتر همه رو اوکی زده بود.چطور...؟

آخه برا من هیچی ننوشته فقط گفت همه چی خوبه

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
قربونت عززززیزم😍 آره مشخص بود... من ک ندیدم😁 ولی دکتر همه رو اوکی زده بود.چطور...؟

منظور از تیغه ی بینی همون قوس بینی هست؟یا نه؟🙈

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی فردا برم مشکلی پیش میاد؟بهم گفت با جواب سونو برو ولی نمیدونستم همون موقه باید برم

فردا حتما برو عزیزم.نه فک نکنم یه روز تاخیر مشکلی داشته باشه...چون همینجا هم یکی از بچه ها گفت فرداش رفته برای ازمایش...ان شاالله همه چی عالیه

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
چیکار کنم مرجان😭 اخه یکی دو نفر بهم گفتن پات ورم کرده...ولی بعدش از هرکی پرسیدم گفته نه هیچم ورم ند ...

عززززیزم قربونت برم😍 مگه نگفتی خدایا سپردم به خودت...؟؟؟ فقط لفظی سپردی؟؟؟ قلبی نبوده پس وگرنه با حرف هر کسی بهم نمیریختی...

عزیزم منم میبینن خیلی چیزا میگن... صورتت لاغر شده... وا چرا وزنت کمه... شکمت کو... اینجوری شدی اونجوری شدی...

بخاطر همون آزمایش تیروئید اوووو چه چیزا ک نگفتن..

ولی وقتی میگم خدایا دخترم دست خودت دادم یعنی کلا سپردم به خودت...😍😍😍🍀❤💞

عزیزم بارداریه و هزار جور تغییرات بدن و هورمون و....

جدیدا هم با معظلی بنام بواسیر مواجه شدم فک کنم😁😁😁 

ولی بخدا ... خود همون خدا میگه انقد به اون جوجه ها استرس ندین...

اونروز پیامت رو دیدم در مورد وسواس غذاها... ببین من همه چی خوردم اما همه چی در حد اعتدال... حتی غذای بیرونم خوردم.. حتی تو خونه پیتزام درست کردم.. به دکترمم گفتم نمیتونستم نخورم😂😂

من نمیگم بی خیال باش... اما حساسیت تو بیشتر از حده...

من لگن درد دارم.. کمر زانو .. همه جا... 

طبیعیه طبیعیه... اون جوجه مامان ناز نازی نمیخادا...

ان شاءالله سونوی انومالی قلب خوشگلشم میبینی🍀

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
2728
آخه برا من هیچی ننوشته فقط گفت همه چی خوبه

خب عزیزم خوبه دیگه ...😚😘😙

ببین از من شرح سونوم انگلیسی بود.. بعد من خودم اومدم خونه ترجمه کردم.. فهمیدم که مثلا نوشته فلان رویت شد.. ان تی فلان قد.. جفت فلان مدل🍀

شرح نداره از تو؟

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
عززززیزم قربونت برم😍 مگه نگفتی خدایا سپردم به خودت...؟؟؟ فقط لفظی سپردی؟؟؟ قلبی نبوده پس وگرنه با ح ...

فداتشم مرجان جون.اره واقعا حق با توعه.من فکرمیکنم خیلی حساسم‌و مامانم این حساسیتو تشدید میکنه.چون خودم توی نت یه کلیپ دیدم دکتر زنان میگفت بارداری بدون درد نمیشه!هر دردی طبیعیه تا وقتی شدید نباشه!

ولی مرجان مثلا من دردایی که شدید میشن رو اینجا میگم..وگرنه خیلی وقتا یهو دل و کمرم،پهلوم یا جاهای دیگه‌م درد میکنه اهمیت نمیدم چون واقعا گذراست.ولی بعضیاشو میترسم.مثلا همین دردای پا و اینا یه جا خوندم نشونه ی زایمان زودرسه!یا همین قضیه ی واکسن کزاز،مث خنگا هیچی نپرسیدم و زرتی زدم!حالا ۱۰۰ تا سوال واسم پیش اومده....امیدوارم همه ی نی نیا صحیح و سالم بیان بغل ماماناشون...اره به منم زیاد میگن فقط ۲ کیلو اضافه کردی؟فلانی هرماه انقد اضافه میکرد.یا نمیدونم تغذیه ت فلانه...حرف زیاد میزنن...حالا خوبه من همش خونه م ماهی یه بار کسی میاد منو میبینه🤣 ولی حق با توعه عزیزم باید با تمام وجود نی نیمو بسپرم به خودش...التماس دعا مهربونم...

مرسی قربونت برم.آزمایش رو هنوز نرفتم احتمالا پنجشنبه برم آز بدم.باید ناشتا باشیم؟

عزیزم اصولا همون روز هردو رو انجام میدن.. ولی خب فردا برو.. فرم میدن پر کنی .. همونجا به مسئولش بگو که سونوت رو روز قبل انجام دادی.

اگه آزمایشای چکاپم داشته باشی، که اصولا تو غربال مینویسن ناشتا میخاد.اگه نداری نمیخاد.

فداتشم مرجان جون.اره واقعا حق با توعه.من فکرمیکنم خیلی حساسم‌و مامانم این حساسیتو تشدید میکنه.چون خو ...

عزیزم دردی که با استراحت خوب شه هیچ طوری نمیشه... 

واکسنم زدی تموم شده رفته. مطمعن باش نی نی جاش امنو امانه😘😚😙💞

آره فک کنم🍀

اون که واضح توی سونو معلوم بود واسه من...قربون دماغش برم😂

عزیزم دردی که با استراحت خوب شه هیچ طوری نمیشه...  واکسنم زدی تموم شده رفته. مطمعن باش نی نی ج ...

چشم مرسی عزیزم...ان شاالله نی نیتو صحیح و سالم بغل بگیری

سلام دوستان من دیروز ازمایش بتای اولمو دادم عددش 500 شد حالا از دیروز همش استرس دارم و گریه میکنم میترسم خدای نکرده خارج رحم باشه یا سقط بشه چون هم درد پریود دارم هم لک قهوه ای میبینم از اینا مهمتر بی بی چکام اولش منفیه بعد ده دقیقه رنگ میگیره خیلی دلم شور میزنه چرا بی بی چکام اینجورین خدایا بهم رحم کن

سلام دوستان من دیروز ازمایش بتای اولمو دادم عددش 500 شد حالا از دیروز همش استرس دارم و گریه میکنم می ...

سلام عزیزم بهت تبریک میگم، روز چندمت آز دادی؟

نگران چی هستی دو روز دیگه تکرار میکنی ان شاالله خیالتم راحت میشه، راجب لکه بینیت هم از مرکزتون سوال کن شاید قرار باشه پروژسترونت رو بیشتر کنی

الحمدالله❤
2706