2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817694 بازدید | 669021 پست

@elhamiiiiiiiii    در چه حالی

گلو دردت بهتر شد

عاشق بچه ی تو پروفایلتم خدا یه دونه همینطوری شیرین و گوگولی ش رو بهت بده انشالله.

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
آهان مرسی عزیزم، وای عزیزم آدم تو آزمایشگاه حالش بد نشه هنر کرده، من که دفه پیش رفته بودم همش نگام ...

خخخخخ...

منم دقیقا همینجوریم😁😁😁😁

ان شاءالله آزمایش قند روزی همه❤❤❤❤

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم کلاعصر رو ب شب تهوع میگیرم عزیزم من ازمایش قند10هفتگی دادم.عذاب اور بود😣فک کنم ماه های بالاتر ...

چقد زود بدی؟؟لازم نیست تکرار کنی دوباره؟؟؟

در کل آزمایشش بده🙈

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
جالبه رایگانم میدادن....

آرررره . من پول در اورده بودم بدم کیشانی گفت نمیخاد😁😁😁😂

2731

سلام آنا جون خوبین؟من امروز رفتم سونو ان تی خدارو شکر همه چی نرمال بود.12 هفته و 1 روز هستم.در مورد تیغه بینی هیچی ننوشته بنظرت باید دیده میشد؟جفت هم خلفی هست ممکنه بخاطر اون مشخص نشده ک ننوشته؟خودش ک گفت همه چی خوبه

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
آرررره . من پول در اورده بودم بدم کیشانی گفت نمیخاد😁😁😁😂

مرجان جون خوبی؟شما تو سونو ان تی تیغه بینی مشخص بود؟

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
سلام آنا جون خوبین؟من امروز رفتم سونو ان تی خدارو شکر همه چی نرمال بود.12 هفته و 1 روز هستم.در مورد ...

عزیزم خداروشکر که همه چی خوب بوده

برای بعضیا دیدم هیچی درمورد تیغه ی بینی نمینویسن توی ان تی...ببین توی برگه ی سونو چیزی مثل Nasal bone ننوشته؟من فکرمیکنم توی ازمایش غربالگری اول نوشته بود NB:present

صبر کن تا ازمایش غربالگریت اگه ننوشته بود هم نگران نباش...چون منم سونوگرافی هیچی درمورد تیغه ی بینی بهم نگفت.فقط گفت همه چی خوبه.بعدش خودم کنجکاو شدم توی برگه ی ازمایش نگاه کردم دیدم نوشته‌

ولی دوستم میگفت برای من ننوشته.هفته هامونم یکی بود...

یه جایی هم خونده بودم که جدیدا سونو ان تی درمورد تیغه ی بینی چیزی نمینویسن و توی انومالی میگن

اصلا استرس به خودت راه نده.ان شاالله ازمایشت هم خوب باشه

کی جواب آزت میاد گلم؟

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
عزیزم خداروشکر که همه چی خوب بوده برای بعضیا دیدم هیچی درمورد تیغه ی بینی نمینویسن توی ان تی...ببین ...

مرسی قربونت برم.آزمایش رو هنوز نرفتم احتمالا پنجشنبه برم آز بدم.باید ناشتا باشیم؟

2738
مرسی فداتشم.هردفعه که یه درد میاد سراغم میگم تحمل میکنم و اینجا نمیگم ولی میترسم خدای‌نکرده مشکلی با ...

خاکستری😡😡😡😡😡😡

محیا گذاشته زمین ،تو برداشتی؟؟؟؟؟

خیلی خیلی حساس شدیا... بخدا اون وروجک گناه داره...

مرسی قربونت برم.آزمایش رو هنوز نرفتم احتمالا پنجشنبه برم آز بدم.باید ناشتا باشیم؟

مگه نباید همون روز آز بدی عزیزم؟بهت نگفتن همون موقع بری؟اخه به من گفت با جواب سونو برو ازمایشگاه.همونجا هم ازم خون گرفتن و دو سه روز بعد جوابش اومد...

حالا ان شاالله که ازمایشت هم خوبه عزیزم..نه نیازی نیست ناشتا باشیم.چون من برای سونو بهم تاکید کرد خوب صبحونه بخورم...درسته بعدش حالم بد شد و همشو قبل ازمایش بالا اوردم😖ولی خب مهم نیست ناشتا بودن عزیزم

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
مرجان جون خوبی؟شما تو سونو ان تی تیغه بینی مشخص بود؟

قربونت عززززیزم😍

آره مشخص بود... من ک ندیدم😁 ولی دکتر همه رو اوکی زده بود.چطور...؟

من فقط شیاف و انوکساپارین دارم و البته دو تا مکمل  روز ۸

شيافت پروژسترون هم داري؟ واسه آنوكسا هم هست من آنوكسا هم ميزنم

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
مگه نباید همون روز آز بدی عزیزم؟بهت نگفتن همون موقع بری؟اخه به من گفت با جواب سونو برو ازمایشگاه.همو ...

یعنی فردا برم مشکلی پیش میاد؟بهم گفت با جواب سونو برو ولی نمیدونستم همون موقه باید برم

خاکستری😡😡😡😡😡😡 محیا گذاشته زمین ،تو برداشتی؟؟؟؟؟ خیلی خیلی حساس شدیا... بخدا اون وروجک گناه د ...

چیکار کنم مرجان😭 اخه یکی دو نفر بهم گفتن پات ورم کرده...ولی بعدش از هرکی پرسیدم گفته نه هیچم ورم نداری..همش استرس میگیرم نکنه مشکلی باشه و من با ندونستنم کار بدم دست خودم...الان درد زانوم خوب شده!باورت نمیشه همش میگم خدایا نی نیمو به خودت سپردم.من هربلایی سرم بیاد عیب نداره ولی بچم چیزیش نشه...خیلی دلم میخواست برم سونو همین روزا ولی همه میگن صبر کن تا انومالی...دوست دارم صدای قلبشو بشنوم😭😭😭

انتقال دادی؟

اره عزیزم امروز ۷ روز

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
2706