2703
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802035 بازدید | 668348 پست
میترسم این ماه پانکچر نتونم بکنم و انتقال بعد تکلیف هیسترو چی میشه یعنی الکی بود ؟

نگران نباش برا من فاصله سه ماه افتاد....

جوابم گرفتم.....

الکی خودتو نگران نکن....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
دوستان برای دوقلویی باید بتا چند باشه؟

خیلی نمیشه عدد بتا رو ب دوقلویی ربط داد.

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم روز انتقال رو نمیدونم اما میدونم معمولا آخرین سونو تقریبا یه هفته قبل انتقاله که ۸ تا ۱۲ بشه خ ...

با این حساب من اگه فردام با کلی طلام صلوات صخامتم شده باشه ۸ میلی متر شنبه نمیتونن برام انتقال بدند؟

دکترمم شنبه میره چهارشنبه نیاد

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
نگران نباش برا من فاصله سه ماه افتاد.... جوابم گرفتم..... الکی خودتو نگران نکن....

مرسی عزیزم الان از دکتر اومدم قرار شد فردا ام آر آی و ببرم پیش غدد اگر اکی داد سیکل و شروعع کنم این ماه قرار شد دوز داروها خیلی کم باشه .تا ببینم خدا چی میخواد

2456
به من اینا را داده: پنتوکسی فیلین هیدروکسی کلروفین ملاتوئین شیف خدا کنه مال منم پایین بیاد

واکسن  کزاز دیفتری رو چتد سال قبل زدی؟من iggبالا بود متخصص ایمنی گفت واکسن دوگانه کزاز دیفتری بزن

سلام دوستان دو تا از دوستای من آی وی اف کردن تو رشت الان یکی شون بی بی زد مثبت شد اون یکی میترسه بی بی بزنه دو روز دیگه باید بره آز دعا کنید که همه به آرزوهاشون برس منم باید این ما۶ پری شدم برم و آمپول ها رو بگیرم

گر نگهدار من آن است که میدانم شیشه را در کنار سنگ نگه میدارد   
2714
عزیزم خوب کاملا طبیعیه مگه مرگز بهت نگفتن تا چند روز طبیعیه....

سلام عزيزم نه مركز كه نيستن مطب شخصي ميرم ولي دكترمم چيزي نگفت ولي خودم ازش پرسيدم گفت نگران نباش . ميخام بدون لانه گزيني يا نه؟ 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
عزیزم خوب کاملا طبیعیه مگه مرگز بهت نگفتن تا چند روز طبیعیه....

عزيز جان شما هم روزهاي اول يعني لك بيني داشتيد؟ 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
نمیدونم چرا کم نکرد. گفت همینارو ادامه بده . روزی ۳ تا تا منفی شدن داشتم. اصلا شاید بدن من اینقدر دا ...

منم دقیقا مثل شما بودم روز ۱۰ سیکل ،ضخامت۱۱/۵سه خطی .بعدشم گفت  روزی ۳ تا بخور تا اخرش

یعنی ممکنه دلیل منفی شدنمون این باشه؟🤔

خوش بحال همه شما که باردارید چه طبیعی چه با میکرو که البته میدونم اونایی که میکرو کردن چه سختیایی کش ...

عزیزم منتظر خبرای خوبت هستیم.....

انشالله با نی نی وروجکت بهمون سر میزنی و باعث انرژی گرفتن دوستات میشی....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
منم دقیقا مثل شما بودم روز ۱۰ سیکل ،ضخامت۱۱/۵سه خطی .بعدشم گفت  روزی ۳ تا بخور تا اخرش یعنی ...

نمیدونم الان که منفی شدیم هزار جور فکر به سراغ ادم میاد...

من فکر میکنم نباید استرادیول کم شه. شاید واسه این کم نکردن ک یهو ضخامت افت نکنه. نمیدونم دارم همش حدس میزنم. موقع مثبت شدن هم بعد دوهفته ک میگن بیا سونو میگن کم کم دوزش رو کم کن. 

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
2706