2703
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802361 بازدید | 668359 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره عزیزم میبینیش اما من اون مدل که تو کلیپا نشون میدن سر هیچ کدومندیدم اما همچین تکون میخوردن چپم م ...

ای جون دلم خدا حفظشون کنه وروجکاتونو😘

خدا این حس قشنگو قسمت تموم منتظرا کنه به حق همین روزای عزیز...

ان شاالله همه ی باردارا هم به سلامتی زایمان کنن...

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
سلام دوستان توروخدا اگر كسي ميدونه جواب بده آروم بشم. من امروز دو روز انتقال انجام دادم ولي الان لك ...

عزیزم خوب کاملا طبیعیه مگه مرگز بهت نگفتن تا چند روز طبیعیه....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2456
سلام پریچهرجون، خوبی؟ میدونی ماها ک دیفریلین زدیم کی تخمک گذاریمون ب روال عادی برمیگرده؟

سلام عزیزم فدات. چه خبر کم پیدایی؟ 

والا من که در حالت عادی تنبلی داشتم با کلومیفین خالی  فولیکولا بزرگ نمیشدن. حالا نمیدونم این ماه چه خبر میشه. الان ۹ سیکلم. این ماهم قرص مدروکسی میخورم ک پریودم لااقل ۳۰ روزه شه. و برم واسه انتقال دوم. شما که منظم بودی و تخمک گذاری داشتی حالا فکر میکنی مختل شده سیستمت؟ اما من فکر میکنم یه امپول نمیتونه تخمدان رو کلا متوقف کنه. مثل خواب زمستانی بود واسش . الانم زود زود بر میگرده تخمدانت به حالت اولیش. 

راستی جنین داری؟

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
انا جون نمیدونم این درد دقیقا تخمدانه یا شکمه یا کجاست.ولی سمت راست شکممه!اوایل اون پایین بود الان ب ...

عزیزم خودتو نگران نکن چیزی نیست اما اگه دلت آروم نمیشه با دکترت مطرح کن....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
سلام حالتون خوبه منم چهارشنبه انتقال داشتم شبا خیلی پا درد دارم بعضی دوستان گفتن لکه بینی داشتن و ...

عزیز داشتن و نداشتن هیچ علامتی فکرتو درگیر نکنه....

اولین علامت بارداری همون بتای + هست....

بتا روز۸دادم۲۱۹بود روز۱۴هم شد۲۶۰۰ 

خدارو شکر بالا رفته پس + فکر کن انشالله همه چی خوب پیش میره....

2714
عزیزم خودتو نگران نکن چیزی نیست اما اگه دلت آروم نمیشه با دکترت مطرح کن....

مرسی فداتشم.هردفعه که یه درد میاد سراغم میگم تحمل میکنم و اینجا نمیگم ولی میترسم خدای‌نکرده مشکلی باشه واسه همین میام اینجا...الان اون مشکلم حل شده مشکل واکسن کزاز و درد زانو رو دارم فعلا😂هرروز یه داستانیه!

مامانمم از خودم بدتر.جرات ندارم چیزی بگم...خودش دیروز زده توی نت برای واکسن.دیشب میگه همه جا نوشتن هفته های ۲۸ واکسنو زدیم.چرا انقد زود زده برات...بعد از دوستش که ماما هست پرسیده بهش گفته اگه نزده صبر کنه تا حرکت نی نی...اگرم زده هیچ اشکالی نداره چون قبلا به ما میگفتن از ماه ۶ به بعد بزنین این واکسنو ولی‌موردای زیادی داشتیم که مثلا جاییشون زخم شده توی بارداری و همون اوایلش این واکسنو زدیم براشون...

حالا من همش‌میگم چرا قبلش یه تحقیق نکردم اخه!

ولی میدونی انا جون من فکرکردم این کلا جز مراقبتهای اول بارداری هست و بهداشت به همه میگه.چون اونجا یه خانمه هم ماه ۴ بود میگفت واکسن کزاز دارم فردا...اطلاعی نداری درمورد این واکسن عزیزم؟البته من سرچ کردم چند مورد بودن تو هفته های پایینتر مثل ۸ اینا هم زده بودن.‌‌ولی تعدادشون خیلی کم بود.حتی به یکیشون پیام دادم جوابمو نداده هنوز....

اکثریت هفته های ۲۴ به بالا زدن.دلیلشو نمیدونم😔

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
سلام بچه ها من پا درد و کمر دردم خوب شده اما بدنم خیلی خیلی داغِ از روز دوم ، سوم هم بود  ک ...

ان شاءالله علائم ی بتای تپله😍😍کی آزمایش داری عزیزم؟

خدا جونم شکرت...
دوستان من متاسفانه پریود شدم. نمی دونم چرا اینسری یک هفته تاخیر داشتم شاید به خاطر فشار و استرسایی ب ...

عزیزم فدای سرت انشالله به زودی یه بتای تپل این شیطنت مدیکور رو جبران میکنه....

سلام به همه من نوزدهم هیسترو  کردم الان پنج روز قرص ال دی و قطع کردم ولی پریود نشدم طبیعیِ دوست ...

عزیزم چرا به زود میخوایی پریود بشی.....

بذار بدنت با روال عادی پیش بره....

زدی پرولاکتینتم داغون کردی.....

نپران نباش با دارو حله ولی رازیانه تو بالا بردنش کم نقش نداشته احتمالا.....

عزیزم اول بگم آخرین تخلیه نهایت ۲-۳ روز قبل پانکچره دیگه بعدش نباید تخلیه داشته باشن..... ن ز د ی ک ...

ممنونم از راهنماییتون خیلی لطف کردید

راستی دکتر خزعلی بازم میاد ابن سینا یانه؟

یعنی با این همه اعضا یه نفرم اینجا نیست که بیمارستان طالقانی میکرو کرده باشه؟😣

عزیزم چرا دوستان بودن که مراکز دولتی انجام دادن و جواب گرفتن اما دقیقا طالقانی حضور ذهن ندارم کی بوده.....

2706