2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6811397 بازدید | 668719 پست
اره عزیزم منم پاهام یخ یخ میشه بدنم ی دفعه داغ اگه علائم لانه گزینی بی بی کی نشون میده اگه ۳ روز بعد ...

من اصلا بدنم یخ نمیشه نه پاهام نه هیچ جا...

کلا از داغی دارم میمیرم.

اگه بتا خوب بالا رفته باشه از روز ۱۱ به بعد ممکن نشون بده.

چه کاریه نزن منفی نشون میده خدایی نکرده احساس منفی بهت دست میده در صورتی که ممکن (انشالله) مثبت باشه

من هرگز بی بی نمیزنم.

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مارال جون ،متخصص ایمنی رفتی؟دارو چی بهت داده؟من از iggبالا بود قرص پردنیزولون خوردم دوباره بعد ...

به من اینا را داده:
پنتوکسی فیلین

هیدروکسی کلروفین

ملاتوئین شیف

خدا کنه مال منم پایین بیاد

2728
خانما قرص اموکسی و متروندازول و مسکن برا دو ماه دیگه انتقال دارم تاثیر بد داره ؟

فکر نکنم ولی با دکترت نشورت کن....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
عزیزم طبیعیه منم گاها اینطوری میشدم آرومتر بچرخ.... علایم عفونتو مگه داری؟

علائم عفونتو ندارم راستش انا جونم...البته بعضی وقتا چون به سختی خوابم میبره انگار ادرارم میمونه توی مثانه و وقتی بیدار میشم یکم اذیت میشم...

امروز انگار قسمت مثانه م اونجا تیر میکشید،بعد از تخلیه هم تیر میکشید،نمیدونم یه وقت عفونت ادراریه یا اینکه چون جفتم پایینه اونه!خیلی میترسم انا جون😔

این چند شب میومدم تاپیک میگفتم چقد نبودنتون حس میشه انا جون.ان شاالله ۱۲۰ سال زنده باشین و خودتون و خونواده ی مهربونتون همیشه صحیح و سالم باشین که چراغ اینجارو روشن نگه داشتین😘

انا جون میخواستم بپرسم کلا چه دردهایی توی بارداری طبیعی هست؟من از دیروز تا حالا زانوی راستم یه طرفش درد میکنه،طوری که توی راه رفتنم دچار مشکل میشم...خودم حدس میزنم بخاطر بالشی که بین پام گذاشتم فشار داره وارد میشه به زانوم...کیسه ی آب گرم گذاشتم روش ولی زیاد تاثیری نداشت....ممکنه این دردها خطرناک باشه؟

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
بله عزيزم من هم شنيدم ، حالا من از طرف همسرم بيمه تكميلي آتيه سازان حافظ هم هستم ولي دو تا دفترچه دا ...

عزیزم والا من همسرم پدر مادرشو تکمیلی کرده در حالی که پایه شون از خودشونه....

پرس و جو کنین....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
دوستان گلمم از همتون میخوام تو این ماه برپرکت برام دعام کنید طاقت منفی شدن دوباره رو ندارم و اخرین ج ...

عزیزم اصلا به جز + به چیز دیگه فکر نکن حتی اسمشم نیار....

فقط و فقط فکرای + بکن بذار کائنات انرژی + به سمتت بفرسته....

بچه ها یه سوال میپرسم نخندین بهم.ازگیل ضرر داره توی بارداری؟خیلی دوس دارم😐🤣

والا من نخوردم چون کلا کم پیش اومده بخورم برا همین چون بدنم عادت نداره نخوردم.....

مثلا خیلیا میگن انبه خوبه ولی من تا قبل تولد پسرم اصلا نخورده بودم برا همین تو بارداریامم امتحان نکردم....

دخترم مرکز بهداشت کارشون اینه  اگر اشتباه کنن صد نفر رو به خطر میندازن از اینترنت بیا بیرون غ ...

چشم عزیزم.من قبلش هیچی درمورد این واکسن نمیدونستم

هیچ اطلاعاتی نداشتم.وقتی گفت باید بزنی گفتم حتما لازمه.بعد اومدم خونه سرچ کردم دیدم همه نوشتن هفته های اخر باید زده بشه...ولی از یه ماما اشنا پرسیدم گفت هیچ خطری نداره برای جنین...دعا کن هیچ مشکلی پیش نیاد عزیزم...منم دعا میکنم دلت شاد شه همین روزا با جواب مثبتت💚😘

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
سلام بچه ها من پا درد و کمر دردم خوب شده اما بدنم خیلی خیلی داغِ از روز دوم ، سوم هم بود  ک ...

عزيزم منم داغم و پادرد هم زياد دارم. به دكترم گفتم گفت به خاطره آمپول پروژسترون نگران نباش. مايعات زياد بخور. روز چندمي؟ 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
والا من نخوردم چون کلا کم پیش اومده بخورم برا همین چون بدنم عادت نداره نخوردم..... مثلا خیلیا میگن ...

خوب کاری کردین عزیزم.نه من قبلا هم خیلی خیلی میخوردم.جزو میوه های مورد علاقم بود.انبه رو خوب کردی نخوردی عزیزم چون برای بعضیا باعث حساسیت میشه.مثلا من با اینکه خیلی دوسش دارم ولی حساسیت دارم نسبت بهش.خوب شد یاداوری کردین، حواسم باشه ریسک نکنم درموردش😘مرسی گلم

والا من نخوردم چون کلا کم پیش اومده بخورم برا همین چون بدنم عادت نداره نخوردم..... مثلا خیلیا میگن ...

آنا جون شما جواب پست منو نمیدونستی؟

اینکه igG4 چیه و اینکه من الان به گندم حساسیت دارم، برای همین منفی شدم؟ کسی را دیدی با این بیماری مثبت شده باشه؟

2706