2703
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802397 بازدید | 668359 پست
خواهر هم تهران مرکز ابن سینا هم رویان هم رشت مرکز مهرافزا هم مرکز الزهرا.دیگه 16بار انتقال دادم خودت ...

دوست مهربونم به نظر من باید همون رویان ادامه میدادی.چون بالاخره مرکز تحقیقاته اونا جدیدترین و بهترین روشها رو بکار میگیرن.شما امپول کلگزانم میزدی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

انا جون منون میشم جواب منو بدی؟  شخامت موقع انتقال چند باید باشه ؟ مال من که ده سیکل بزور ۵ ش ...

عزیزم روز انتقال رو نمیدونم اما میدونم معمولا آخرین سونو تقریبا یه هفته قبل انتقاله که ۸ تا ۱۲ بشه خوبه....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
ممنون عزیزم،،،یعنی من اون روز رو میبینم؟؟😭😭😭

حتما نیبینی عزیزم....

به بهترین شکل ممکن هم میبینی.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2720

بچه ها دکترای زنان بعد از معاینه اگه ببینند یه خانم عفونت داره معمولا چه آنتی بیوتیکی تجویز می کنند؟

سرما خوردم میخوام همونو بخورم. یک تیر و دو نشان  

لطفا دعوام نکنید  

من وسواسی م انداختمش دور.گفتم جیشی شده...خخخ.انشالله شنبه بتا میدم.بتامو میذارم.

دختر خوب یادگاری نگه میداشتی....

خخخخخخخ....

عزیزم وقتی گرسنته برو ۱ عدد پیاز و با کمی روغن زیتون سرخ کن و با نون بخور بعدش ۱ قاشق مربا خوری سیا ...

مرسی هزیز دلم از راهنماییتون حتما انجام میدم

چون واقعا خیلی دیروز حالم بد بود امروز هم با قرص ارومم

2714
منم شبا حالت تهوعم بدتر بود تا صب. ولی جدیدا تا پامو میزارم آزمایشگاه حالت تهوع میگیرم و بالا میارم ...

سلام خوبی عزیزم؟ یعنی الانم بعضی وقتا حالت تهوع داری؟ دکتر بهت گفت چند هفتگی برو آز قند؟ بمن گفت بین 26 و 27 خوبه انجام بدی، کنار آز قند هم چند تا آزمایش دیگه نوشته، برای شما چه آزمایشایی نوشته جدیدا؟ 

بچه ها پیتونیم نزدیکی کنیم تو سیکل تخمک کشی هستم؟؟؟

عزیزم اول بگم آخرین تخلیه نهایت ۲-۳ روز قبل پانکچره دیگه بعدش نباید تخلیه داشته باشن.....

ن ز د ی ک ی با احتیاط میتونی داشته باشین فقط نباید به تخمدانات زیاد فشار بیاد.....

اما اگه دکترت طبق شرایطت منع کرده نباید داشته باشی....

عزیزم میدونم واقعا هزینه ها بالاست. گاهی اوقات دلم واسه شوهرم میسوزه. با اینکه دولتی هم میرم . چون ب ...

دقیقا چقدر عوارض دارن .بدنم خیلی بد به داروها واکنش نشون میده .اینن از اینبار خدا به خیر کنه .تا چتد ماه دنبالش نمیرم تا بدنم نرمال بشه

خانمها رویان به من گفت برو به اندازه دوروز دارو بگیر شوهرم رفته آمپولم رو انوکسیر گرفته ظاهرش با ان ...

عزیز اگه نام علمیشون یکیه آره میتونی....

به نام تجاریاش دقت نکن مهم نام علمیشه....

آنا جانم چقدر جات خالیه عزیزم بیا جوابم رو بده

عزیزم شرمنده شنبه کلا مشغول بودم....

آخر هفته هام کمتر فرصت میکنم....

الانم مرخصیم وقتم بیشتره تو نوبت دکترم....

برا چکاپ و سونو و... هستم....

تا عصر کنتاراتی همه دکترامو میخوام برم طفلی همسرم تو خونه نشسته داره بچه داری میکنه....

انا جونم من حس میکنم تخمدان راستم درد میکنه.یعنی مثلا وقتی میخوام بچرخم به پهلوی چپ درد میکنه...طبیع ...

عزیزم طبیعیه منم گاها اینطوری میشدم آرومتر بچرخ....

علایم عفونتو مگه داری؟

2706