2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813017 بازدید | 668775 پست
فمبیون یک یمدت کمیاب بود که خود دکتر تو مطب داشت میداد بهمون. فمبیون دو هم که فعلا از یه داروخونه م ...

جالبه رایگانم میدادن....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
الان شیطونی کردم یه بی بی گذاشتم.هاله کمرنگ انداخت.یعنی میشه مثبت واقعی باشه؟

خدایا شکرتتتتتتت.....

انشالله مامان شدی....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

علائم خوبیه که... انشالله مامان شدی مبارک باشه

واقعا خدا کنه اصلا الانم میل ب غذا ندارم پا درد و دل دردم هنوز دارم

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤

یعنی علائم لانه گزینی؟

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
2728
سلام اتفاقا منم رفتم امروز دکتر، گفت خیلی داری چاق میشی، همون روز در میون بخور پریناتال، من هر روز م ...

من سر دخترم هفته ای فکر کنم همون دو تا بود ولی سر پسرم فمیبیون ۲ داشتن هر روز....

انشالله خواهری کاشکی اینبار دیگه بشه.الان خواهرشوهرم اومده بود پیشم گفت چندمین باره گفتم 16 گفت ثمین ...

عزیزم قرار نیست بچه تحفه ای باشه....

بچه ها امنتهایی هستن که ما باید به بهترین شکل ممکن تربیتشون بکنیم.....

بچه ها مثل یه دفتر نقاشی خالین.....

ثمین جون تو قراره یکی از بهترین مامانهای دنیا بشی....

انا جان . خوردن طالبی و خربزه بعد از انتقال ضرر داره؟؟

والا من چون طبعم سرد بود تا دلت بخواد خوردم....

خربزه و طالبی کلا زیاد خوردم.....

من چند تیکه خوردم 😑😅 اخه فقط با این یبوستم خوب میشه  دیگه نمیخورم پس 🙄🙄 کلن گیجم چی بخور ...

عزیزم به نظرم با اعتدال هر چیزی میتونی بخوری....

فقط چیزی که تا حالا نخوردین تو بارداری و این مواقع امتحان نکنین.....

هر چیزی که به بدنتون بسازه میتونین با رعایت اعتدال بخورین....

چت آزاد پرسش و پاسخ درباره بارداری و کودکان😌

تبادل نظر آزاد💞

ورود اقایان ممنوع🚫

لینک ممنوع🚫

دوستانتون رو ادد کنید😙

توهین ممنوع🚫

⛔⛔⛔⛔ورود آقایان ممنوع⛔⛔⛔⛔

https://t.me/joinchat/JLq8ok6MH8gg4d5چت آزاد پرسش و پاسخ درباره بارداری و کودکان😌

تبادل نظر آزاد💞

ورود اقایان ممنوع🚫

لینک ممنوع🚫

دوستانتون رو ادد کنید😙

توهین ممنوع🚫

https://t.me/joinchat/JLq8ok6MH8gg4d5yvlvBtwyvlvBtw

چت آزاد پرسش و پاسخ درباره بارداری و کودکان😌

تبادل نظر آزاد💞

ورود اقایان ممنوع🚫

لینک ممنوع🚫

دوستانتون رو ادد کنید😙

توهین ممنوع🚫

https://t.me/joinchat/JLq8ok6MH8gg4d5yvlvBtw

بتام روز 14بعد از انتقال 1290بود😍😚

خداروشکر عزیزم.مبارکت

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2706