2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6811505 بازدید | 668719 پست
نگین جون سوال منم هس نمدونم چقد طول میکشه قرصا جذب شن.. منم دیشب 40دقه بعد خوردن آسپرین بالا اوردم.. ...

منم شبا حالت تهوعم بدتر بود تا صب.

ولی جدیدا تا پامو میزارم آزمایشگاه حالت تهوع میگیرم و بالا میارم😑

از الان نگران آزمایش قند بارداریم😁😁 

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀

سلام بچه ها کمک من دیشب تا ساعت ۵ صبح درد کشیدم هم لک دیدم و پا درد و دل درد داشتم ولی الان کمتر شده لکم و تقریبا داره قطع میشه وقت پریودیمم نیست اخ خیلی نگرانم

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم پس منم بنا رو میذارم رو جذب شدنش😘 ببخشید میگین تو آزمایشگاه قرص خوردین، یعنی آزمایشی که ...

نه عزیزم...  من قرصمو خوردم...‌بعد آزمایش دادم... آزمایشم ناشتایی نمیخواست. بعد قرص تا ی لقمه گذاشتمو...

حالا از چی بود بالا اوردم نمیدونم😑

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
ثمین جان من یه دوست صمیمی داشتم مثل ما مشکل داشت خیلی هم تلاش کرد تهران یزد اصفهان نشد که نشد خود دک ...

آزی جان این حرفت رو خیلی قبول دارم

یه خانم پرستاری تو مرکز ما هم تعریف کرد که ۱۰سال خانمی باردار نمیشد تا از پرورشگاه یه نوزاد شیرین  آوردن و ۴سال بعدش خودش باردار شده بود جنس مخالف...

خدا که با بنده ش سر لج نداره ، رحمان و رحیمِ

میده اما خودش میدونه چجوری و کی و با چه روشی

ما هی میگیم خدایا ایندفعه دیگه بده

خدایا سنم ، ذخیرم ، پولم ، جونم و....

اما خدا خودش پایه و اصول علمِ ،کاری که دکترها ازش عاجزن رو خدا اگر بخواد و صلاح بدونه بی معطلی انجام میده. خودش میده خودش میگیره و با اون مشکلات بالا کاری نداره وقت درست ، جای درست بهت میده 

تو همه ی مراحل  زندگی مون همینطور بوده.

فکر کنید اگر فلان جا نبودید یا فلان کار رو نمیکردی الان اوضاع تون اینطور نبود که هست .

خودش هدایت میکنه و تو باید سرتا پا ایمان باشی تا بهترین ها رو دریافت کنی

این دریافتی ها همه ش بچه نیست

سلامتیِ ، همسر خوبِ ، زندگی آرومِ ، خانواده همراه و دوستای خوب و هزارتای دیگه که فقط تو سلامتی بدن اگر ریز بشی میفهمی چقدر خوشبختی...

من جفت لوله هام هیدرو هست یعنی از نظر پزشکی بارداری طبیعی صورت نمیگیره

تخمک ها جون ندارن یعنی باز از نظر پزشکی تعطیلم

اما بعد هر اقدام میگم خدا رو چه دیدی ممکن طبیعی هم باردار شی اگر به معجزه اعتقاد داری حرف من رو درک میکنی.

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
2728
سلام عزیزم🍀 اتفاقا سوال منم هست. منم دو هفته پیش رفتم پرونده باز کردم بهداشت،گفت باید بزنی. گفتم ...

عزیزم من هم سر عقد نزدم و دکتر گفت اگر حتی زده باشی و یادت نیاد هم ایرادی نداره مجدد بزنی و زدنش اجباریِ

تلفنی بپرس ولی حتما بزن چون به شدت مهمِ

نه عزیزم...  من قرصمو خوردم...‌بعد آزمایش دادم... آزمایشم ناشتایی نمیخواست. بعد قرص تا ی لقمه گ ...

آهان مرسی عزیزم،

وای عزیزم آدم تو آزمایشگاه حالش بد نشه هنر کرده، من که دفه پیش رفته بودم همش نگام به دسشویی بود هی مسیرشو تخمین میزدم که خواستم بالا بیارم چجوری خودمو برسونم😁

برا آزمایش قند هم برات صبر آرزو میکنم من که فکرشم یجوریم میکنه😅

الحمدالله❤
وای بچه ها الان سرچ کردم همه جا نوشته هفته های اخر بارداری باید این واکسن رو زد...از وقتی خوندم استر ...

دخترم مرکز بهداشت کارشون اینه 

اگر اشتباه کنن صد نفر رو به خطر میندازن

از اینترنت بیا بیرون غیر از نگرانی چیزی گیرت نمیاد

فقط سیسمونی و جینگیلی پینگیلی ببین حالش رو ببر مامان کوچولو😘

عزیزم تهوعت هنوز ادامه داره؟ فکر کردم بهتر شدی، من هروقت تقویتی ها رو بالا میاریم دیگه نمیخورم ولی ...

من اوایل فقط تهوع شدید داشتم ک.نمتونستم هیچی بخورم ولی اصلا بالا نمیاوردم...الان خداروشکر تهوعم کمتره تاحدودی غذامیخورم..ولی معذرت میخام هرصبح بالامیارم...وگاهی شباهم همینطور😬

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
سلام بچه ها من بعد از سه تا انتقال منفی، رفتم دکتر ایمنی تا آزمایشاتمو اگه کامل نیست برام بنویسه و ...

سلام مارال جون ،متخصص ایمنی رفتی؟دارو چی بهت داده؟من از iggبالا بود قرص پردنیزولون خوردم دوباره بعد ۱ ماه تکرار کردم خیلی اومد پایین 

منم شبا حالت تهوعم بدتر بود تا صب. ولی جدیدا تا پامو میزارم آزمایشگاه حالت تهوع میگیرم و بالا میارم ...

منم کلاعصر رو ب شب تهوع میگیرم

عزیزم من ازمایش قند10هفتگی دادم.عذاب اور بود😣فک کنم ماه های بالاتر بهترباشه..ادم تهوع نداره حداقل...هرچند خوردن اون محلوله خودش تهوع اوره

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
من اوایل فقط تهوع شدید داشتم ک.نمتونستم هیچی بخورم ولی اصلا بالا نمیاوردم...الان خداروشکر تهوعم کمتر ...

حالا همونقدری که میتونی غذا بخور خودت ضعیف نشی والا میگن نی نی از بدنمون تغذیه میکنه😍

منم همینطورم از غروب ببعد بدتر میشم گاهی نصفا شبا بیدار میشم، نی نی خوب و سالم باشه این روزا میگذره...

الحمدالله❤
حالا همونقدری که میتونی غذا بخور خودت ضعیف نشی والا میگن نی نی از بدنمون تغذیه میکنه😍  منم هم ...

اره..عزیزمِ فدای سر نی نیامون.😍

اها درسته انا جونم.اون روز ازهای اولیه مو فرستادم اینجا گفتین مشکلی نداره ظاهرا.امیدوارم نداشته باشم ...

عزیزم شما آب زیاد بخور باقیشو بسپار به خدا....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
سلام بچه ها کمک من دیشب تا ساعت ۵ صبح درد کشیدم هم لک دیدم و پا درد و دل درد داشتم ولی الان کمتر شده ...

علائم خوبیه که...

انشالله مامان شدی

مبارک باشه

ای جوووونممممم‌خدایا😍ضعف کردم برا لگداااش که...انا جون راستش من فکرمیکردم هرکی جفتش قدامیه نمیتونه ...

آره عزیزم میبینیش اما من اون مدل که تو کلیپا نشون میدن سر هیچ کدومندیدم اما همچین تکون میخوردن چپم میکردن....

دخترم گاهی انگار سرپا وایسته یه طرف شکمم صاف میشد یه طرف کاملا برجسته انگاری که رو پا وایسته....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2706