2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6811838 بازدید | 668720 پست

سلام دوست جونیا😍😘😘 بعد ده روز تاخیر پریود شدم ، ۵ روز قبل موعد پریود تا همین الان تخمدان چپم خیلی درد میکنه ، خونریزیم از همیشه خیلی کمتر یعنی همین امروز بود فک کنم داره قطع میشه(ببخشید انقد واضح میگم😊) بنظرتون کیست دارم ؟ تا حالا سابقه نداشتم انقد درد ،تخمدان چپم کاملا منقبض شده 

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم روز 30م باید بتا بدم.البته با دکترم مشورت کردم گفتش که شنبه هم نشون میده بری آزمایش.بی بی از چند ...

عزیزم انشالله فردا با به بتای تپل خوشحالمون میکنی....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2728
من خیلی نگران این لکه بینی لعنتی ام...

عزیزم نگران نباش به فال نیک بگیر.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
سلام آنای عزیزم و بقیه ی خواهرا  من امروز صبح رفتم آزمایش و نتیجه ی شونزدهمین بار آی وی افم من ...

عجبببببببببببببببببب

واقعا نمیدونم چی بگم

کاش دکترت را عوض میکردی ببینی کسی علت منفی شدنهاتو میفهمه؟

سلام

بچه ها من بعد از سه تا انتقال منفی، رفتم دکتر ایمنی تا آزمایشاتمو اگه کامل نیست برام بنویسه

و فهمیدمIgG4و  anti gliadin ab ام بالاست که دکتر گفتanti gliadin ab میشه حساسیت به گندم

گفت یکی از دلایل ناباروری همینه. فعلا بهم دارو داد 

کسی از شما تجربه اشو داشته؟

IgG4 چیه؟ دکتر هیچی درموردش نگفت

نیوا فامیل این دکتر چیه؟

عزیزم فامیلش آقای عسکرزاد هست بله تو ایلامه

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین

سلام بچه ها ببخشید من صبح زود قرص تیروئیدومو خوردمو بعد از حدود ۴۰ دقیقه معذرت میخوام بالا آوردم نمیدونستم باز باید بخورم یا نه ولی نخوردم چون حس میکردم بازم بالا میارم، بنظرتون چکار کنم اشکال نداره؟

الحمدالله❤
پدوستان امپول انوکسپارین رو چ جوری تزریق نیکنین من شکم جای سوزنا ی کوچولو زخم شده

برای داروی توشِ فکر کنم

برای من هم میشه

تازه کبود هم میشه در صورتی که قبلا هم گونال هم ستروتاید هم اویترال به شکمم زدم و اصلا اینجوری نمیشدن

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
سلام بچه ها ببخشید من صبح زود قرص تیروئیدومو خوردمو بعد از حدود ۴۰ دقیقه معذرت میخوام بالا آوردم نمی ...

نگین جون سوال منم هس نمدونم چقد طول میکشه قرصا جذب شن.. منم دیشب 40دقه بعد خوردن آسپرین بالا اوردم..ولی دیکه قرص رونخوردم دوباره

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
سلام بچه ها ببخشید من صبح زود قرص تیروئیدومو خوردمو بعد از حدود ۴۰ دقیقه معذرت میخوام بالا آوردم نمی ...

عزیزم فک کنم چهل دقیقه اشکال نداشته باشه😘

من یبار تا خوردم بالا اوردم . تو آزمایشگاهم بودم که خانومه گفت باید دوباره بخوری.

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
نگین جون سوال منم هس نمدونم چقد طول میکشه قرصا جذب شن.. منم دیشب 40دقه بعد خوردن آسپرین بالا اوردم.. ...

عزیزم تهوعت هنوز ادامه داره؟ فکر کردم بهتر شدی،

من هروقت تقویتی ها رو بالا میاریم دیگه نمیخورم ولی این تیروئید و آسپرین بنظرم مهمن کاش میدونستیم باید چکار کنیم،

الحمدالله❤
عزیزم فک کنم چهل دقیقه اشکال نداشته باشه😘 من یبار تا خوردم بالا اوردم . تو آزمایشگاهم بودم که خانو ...

مرسی عزیزم پس منم بنا رو میذارم رو جذب شدنش😘

ببخشید میگین تو آزمایشگاه قرص خوردین، یعنی آزمایشی که باید ناشتا انجام بشه رو صبر میکنید بعد آزمایش قرص رو میخورین؟ من همیشه تو خونه میخورم میرم بعدم شک میکنم که نکنه نباید میخوردم

الحمدالله❤
2706