2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802369 بازدید | 668359 پست
سلام عزیزم🍀 اتفاقا سوال منم هست. منم دو هفته پیش رفتم پرونده باز کردم بهداشت،گفت باید بزنی. گفتم ...

وای مرجان جون من که زدم.امیدوارم خطری نداشته باشه برای نی نیم...هرچی میگذره بیشتر نگران میشم.ولی پرسیدم برای نی نی بد نیست گفت نه اتفاقا اگه نزنی ضرر داره.اینجوری خیالت راحت میشه که ویروسش منتقل نمیشه....

من که زدم.درد دارم ولی خداروشکر تب‌نکردم...

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای بچه ها الان سرچ کردم همه جا نوشته هفته های اخر بارداری باید این واکسن رو زد...از وقتی خوندم استرس گرفتم‌چه غلطی بکنم حالا

تازه هفته ی ۱۶ هستم😭😭😭😭

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
سلام دوستان، روز چند پریود معمولا انتقال جنین میدن؟ 

معمولا بین ۱۴ تا ۲۰ روز فکر کنم انتقال میدن بستگی به اندو متر داره و ۳خطی بودن🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
2456
نگران نباشین واکسن کزاز جزو روتین های دوران بارداریه

نمیدونین چه ماهی معمولا باید زد؟وای کاش‌گوش نمیدادم به حرفشون

وای مرجان جون من که زدم.امیدوارم خطری نداشته باشه برای نی نیم...هرچی میگذره بیشتر نگران میشم.و ...

منم فردا میخوام برم بهداشت بپرسم کی باید بزنم.😍 ان شاءالله زودی خوب شی❤

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
خواهر هم تهران مرکز ابن سینا هم رویان هم رشت مرکز مهرافزا هم مرکز الزهرا.دیگه 16بار انتقال دادم خودت ...

فقط برات معجزه خدارو میخوام💞

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
2714
انشالله مامان شدی منتظر خبرای خوش هستیم🌷🌷🌷

خدا از دهنت بشنوه گلم ما بین دعاهات یاد ماهم باش ❤️🌸

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
ثمین جان من یه دوست صمیمی داشتم مثل ما مشکل داشت خیلی هم تلاش کرد تهران یزد اصفهان نشد که نشد خود دک ...

شما مشکل انعقادی دارید خدای نخواسته؟

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
2706