2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6811421 بازدید | 668719 پست
چندروز قبل پی آرپی باید آسپرین ر قطع کنی؟

نمیدونم اما من امروز روز ۳ پریودیم گفت قطع کن و حدودا ۱۰ روز دیگه پی ار پیم هستش

شما حساب کن حدودی قطع کن البته به دکترتونم بگین⚘

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
گفت امکان که لخته تو سرت جمع شده باشه هست چون سر درد شدید دارم سه روزه و اصلا قطع نمیشه  وحشت ...

عزیزم وقتی گرسنته برو ۱ عدد پیاز و با کمی روغن زیتون سرخ کن و با نون بخور

بعدش ۱ قاشق مربا خوری سیاه دونه رو بریز تو دهنت بجو حتما

و بعدش ۱ لیوان آب با آبلیمو و عسل بخور و بعدش کمی سرت و ماساژ بده همین

این کار طب سنتی هستش و باعث میشه بلافاصله تا فرداش اگه لخگه خونی تو بدن باشه رقیق شه و از بین بره

من انعقاد خون دارم و این کارو کردم این پریودیم خونم قرمز تر و کم لخته تر بود

گزنه هم با نبات دم کنی بخوری عالیه🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ثمین عزیزم شما کجا آی وی اف شدین؟مشکلتون چیه؟

خواهر هم تهران مرکز ابن سینا هم رویان هم رشت مرکز مهرافزا هم مرکز الزهرا.دیگه 16بار انتقال دادم خودت تقسیمش کن بین این مراکز خخخخخخ

خودم مشکل ایمنی و انعقادی.همسرم مشکل عدم تحرک اسپرم

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
خانومها تاپیک خیلی قدیمیه و صفحات زیاد.کسایی که عضو ثابتید فقط به من بگید کسی بوده با دو تا جنین فقط ...

سلام عزیزم.من فقط دو تا جنین داشتم.یکیشو انتقال دادم و باردار شدم.اگه خدا بخواد میشه

2728
سلام عزیزم.من فقط دو تا جنین داشتم.یکیشو انتقال دادم و باردار شدم.اگه خدا بخواد میشه

ممنون از دلگرمیت.ان شالله

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
اره عزیزدلم دیروز انجام دادم !

مبارک عزیزم ایشالا  ک مثبت میشه

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
خواهر هم تهران مرکز ابن سینا هم رویان هم رشت مرکز مهرافزا هم مرکز الزهرا.دیگه 16بار انتقال دادم خودت ...

ثمین جان من یه دوست صمیمی داشتم مثل ما مشکل داشت خیلی هم تلاش کرد تهران یزد اصفهان نشد که نشد خود دکترا کلا ناامیدشون کرده بودن دیگه خودش هم طفلک توانی نداشت خلاصه اینکه یکی از اشناهای دورشون زایمان کرد و گفت که بچه رو نمیخواد اونها هم رفتن از همون بیمارستان بچه رو برداشتن و رفتن باورت نمیشه دوسال بعد روز تولد پسرش تو مهمونی حالش بد شد فشارش افتاد همسرم معاینه اش کرد منو کشید کنار گفت به نظرم بارداره گفتم محاله و رفتم به دوستم گفتم پریودی هات منظمه ؟روم  نشد درمورد بارداری بگم ترسیدم  یدفعه دلش ناراحت بشه. گفت سه ماهه پری نشدم فکر کنم دارم یائسه میشم اصلا تا چند دقیقه مات و مبهوت بودم بردیمش بیمارستان ازمایش داد باردار بود اونم دوقلو و تا سه ماهگی نفهمیده بود چون فکرش هم نمیکرد الان سه تا پسر داره. خودش میگه درست وقتی باردار شدم که حتی موقع پری هام هم دیگه بهش فکر نمیکردم و منتظر نبودم.  نصف مشکل ما ذهنمون و اضطراب هاییه که فکر ناباور بودن تو مغزمون کاشته و نمیزاره بدنمون کار خودشو انجام بده. انشالله به زودی یکی از همین معجزات دامن هممون رو  سبز و دلمونو شاد میکنه. 

سلام بچه ها خوبین؟من امروز رفتم بهداشت برای تشکیل پرونده...بهم گفت باید واکسن کزاز بزنی...کیا این آم ...

سلام عزیزم🍀

اتفاقا سوال منم هست.

منم دو هفته پیش رفتم پرونده باز کردم بهداشت،گفت باید بزنی.

گفتم والا من چیزی که یادم میاد آخرین بار دبیرستان زدم...

انگار موقع عقد که کلاس آموزشی میزارن اونجام میزدن،من که نزدم..😁

@تورک_آنا

عزیزم گفتی دکتر آزمایش مینویسه که ببینه لازم داریم یانه..

امشب پیشش بودما یادم رفت بپرسم🙈🙈🙈

بی زحمت مارو راهنمایی کن💞

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
2706