2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812632 بازدید | 668755 پست
Prp برای لانهگزینی خوبه معمولا دو روز قبل انتقال انجام می شه ۱۰ تا ۲۰ سی سی ازتون خون می گیرن به ...

عزیزم انتقال دادی مبارکت باشه انشالللله به دل خوش و سلامتی و با جواب مثبت🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

ممنونم از جوابت کدوم مرکز پی ار پی کردین؟ که ۵۵۰ شد

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
پی آرپی ر میفرستن بیمارستان عرفان درسته؟  عرفان هم یک میلیون و پانصد هزارتومان میگیره،یک روز م ...

ممنون عزیزم.چقدر اختلاف قیمت دارن جاهای مختلف🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من آسپرین و پردنیزولون هم دارم،مامای دکتر عارفی گفت نیازی نیست قبل لنفوسیت تراپی یاهمون پی آرپی قطعش ...

عزیزم به من دکتر گفت ۲روز قبل از انتقال پی ار پی میکنن و داخل رحم خون تزریق میشه.اما گفت چون میخام پی ار پی کنم اسپیرینت و قطع کن با اینکه من انعقاد خون هم دارم

حالا انا جون بیان وارد ترن ببینیم نظرشون چیه😗😗😗

2728
این لخته تو عروق رو از هیچی نمیشه مطمعن شد؟ آزمایشی چیزی؟ اون قرصا ببین چیه. مسکنه؟ متخصص رفتی؟ اگه ...

گفت ام ار ای باید بشی اونم با تزریق ماده به سرت منم ترسیدم

تازه یک میلیون دادم ازمایش ایمنی 😭😭😭

800پول ام ار ای میشد 

دیگه ندارم بخدا

یعنی بخدا عین سه سال من همه نوع دردی رو تجربه کردم

این مادر شدن کنار اوتاست

پدوستان امپول انوکسپارین رو چ جوری تزریق نیکنین من شکم جای سوزنا ی کوچولو زخم شده

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
گفت ام ار ای باید بشی اونم با تزریق ماده به سرت منم ترسیدم تازه یک میلیون دادم ازمایش ایمنی 😭😭😭 ...

عزیزم میدونم واقعا هزینه ها بالاست. گاهی اوقات دلم واسه شوهرم میسوزه. با اینکه دولتی هم میرم . چون بیمه تکلیمیمون اصلا نازایی رو ساپورت نمیکنه. 

حالا داروهایی که داده بخور ایشالا خوب میشه و هیچ چیز مهم نباشه. امان از این داروهای انتقال . زده نابودمون کرده😢😢

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
عزیزم به من دکتر گفت ۲روز قبل از انتقال پی ار پی میکنن و داخل رحم خون تزریق میشه.اما گفت چون میخام پ ...

چندروز قبل پی آرپی باید آسپرین ر قطع کنی؟

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
گفت ام ار ای باید بشی اونم با تزریق ماده به سرت منم ترسیدم تازه یک میلیون دادم ازمایش ایمنی 😭😭😭 ...

عزیزم چرا باید ام ار ای بدی؟من تاالان چند بار ام ار ای با تزریق دارو انجام دادم اخرین بار چند ماه پیش بود ۲۵۰شد چه خبره ۸۰۰ .اصلا ترس نداره ودارو هم به سرت تزریق نمیشه که مثل سرم زدن هست  از دستت رگ میگیرن و تزریق میکنن.

عزیزم چرا باید ام ار ای بدی؟من تاالان چند بار ام ار ای با تزریق دارو انجام دادم اخرین بار چند ماه پی ...

گفت امکان که لخته تو سرت جمع شده باشه هست

چون سر درد شدید دارم سه روزه و اصلا قطع نمیشه 

وحشتناکه دزدش 😔

من دقیقا روز لقاحمو فهمیدم حالم بد شد تهوع شدید و سرگیجه ناگهانی گرفتم.از همون دوسه روز بعد از انتقا ...

لكه بيني هم داشتيد يا نه؟ مثبت شديد شما؟ 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦

بچه ها این دکتر عصابه این  امپولا رو داده گفت تزریق کن با سرم

منم میترسم

چون دگزا رو میدونم تا شش ماه بدن کلسیم جذب نمیکنه

ولی سر درد امونم رو بریده 

چیکار کنم 

اگر بخوام دو ماه دیگه باز برم تو سیکل انتقال 

عایا بزنم یا نه ؟

2706