2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802128 بازدید | 668355 پست
دکتر فروتن و بیمارستان بهمن عزیزم

من آسپرین و پردنیزولون هم دارم،مامای دکتر عارفی گفت نیازی نیست قبل لنفوسیت تراپی یاهمون پی آرپی قطعشون کنم.دکترشمابه شماگفته قطع کنین قبلش؟

واینکه روز چندم پری یا درکل چه تاریخی باید پی آرپی کرد؟

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شما کجا انجام دادین ودکترتون کی بوده.مهدیه هم حدودا چهارصد تومان میشه اما بیمارستان عرفان یک ونیم می ...

من تهران نیستم

ببین دقیقا ۲۵۰ رو دکتر گرفت ۳۰۰ رو ازمایشگاه گرفت

الان کیت های ازمایشگاهی prp کمیاب شده 

من حتی خودم بیرون قیمت کردم کیت رو۵۰۰ گفتن بهم

اما به نظرم کار عجیب غریبی نیس

یه کار ساده س

منظورم زیاد حساس نباش کجا انجام بدی

هرجا برات مناسب تره برو اونجا

من آسپرین و پردنیزولون هم دارم،مامای دکتر عارفی گفت نیازی نیست قبل لنفوسیت تراپی یاهمون پی آرپی قطعش ...

تا جایی که می دونم لنفوسیت تراپی با پی ار پی متفاوته

آسپرین باید قبل پی ار پی قطع شه

دلیلشم ساده س

اسپرین عملکرد پلاکت رو مختل می کنه

و پی ار پی هم که اساسش پلاکته

2720
تا جایی که می دونم لنفوسیت تراپی با پی ار پی متفاوته آسپرین باید قبل پی ار پی قطع شه دلیلشم ساده س ...

اونطورکه منم میدونم پیآرپی یالنفو متفاوته اماانگارمصطلح شده بین دکترها وردو ریکی میدونن😵😵😵

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
اونطورکه منم میدونم پیآرپی یالنفو متفاوته اماانگارمصطلح شده بین دکترها وردو ریکی میدونن😵😵😵

نه متفاوته کلا

خود این پی ار پی اثر و مکانیسمش اثبات شده نیس

اما دکتر من می گفت من از روی تجربه خودم می گم که مفیده

شما چند تا جنین داری؟

ان شالله عزیزدلم 🙏🏻🌹 چند روز میشه انتقال دادید ؟

من امروز ۶ روز 

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
2714
دوستان رویان تهران نوبت دهیش چند روز طول میکشه در اولین مراجعه؟

حداقل ۱ ماه 

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤

دوستان کسی تو روز ۶و۷ علایمی داره

نه هیچ دارویی نخوردم.چون زیاد نیست. در حد یه ترشح کشداره رو دستمال سفید زرده. دیگه نمیدونم قراره چه ...

انشالله که خیر باشه.

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
سرنگ مناسب تزریق سینافکت چی هست؟ یه سرنگ انسولین بهم داده که ۶ میله، خیلی کوتاه نیست؟ چند درجه ...

عزیزم منم دارم سینافکت مصرف میکنم،سرنگ من انسولینه سوزنش حدوده ۱ سانته ۴۵ درجه توی نرمی بازو صبح بین ساعت ۱۰ تا ۱۲ تزریق میکنم

2706