2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802097 بازدید | 668352 پست

سلام به همه مامانای گل و انای عزیز

اگه میشه آنای عزیز و بچه ها اگه اطلاعی دارین بگین

💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛سوال ۱. امروز روز سوم پری هستم و رفتم دکتر و سونو واژینال کرد و گفت از فردا تا۵روز روزی۲تا اسرادیول والرات بخور و بعدش ۳روز روزی ۳ تا بخور

و روزی یکی پردنیزولون۵ داد بخورم

و روزی یکی  استرومارین 

ایناییکه داده برای چیه و خوبه مقداراش ؟

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم

💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚من انعقاد خون دارم و به من گفت اسپیرینم و قطع کنم و نخورم که برای ۲روز مونده به انتقال پی ار پیکنه

سوال۱. پی ار پی برای چی خوبه؟

۲. کسی جواب گرفته؟

۳. درد داره؟ بیوش میکنن و چجوریه یا بدون بیهوشیه

۴. پی ار پی رو کی انجام میدن معمولا؟

۵. جدیدا کسی انجام داده هزینش چقدره؟

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜 گفته شنبه هفته دیگه که روز دهم هستش برم و سونو کنه و بگه کی انتقال؟

۱. چی بخورم آندومترم بره بالا؟

۲. چه کارهایی انجام بدم خوبه؟برای مثبت شدن

ببخشید سوالام زیاده استرس دارم😥😥😥😥😥😥😥

2720
عزیزم باید بهت بگم که بله درد داره و دستت انگار میخواد کنده بشه دارو نخور که اصلا تاثیری نداره  ...

خودمم تصمیم گرفتم دارو‌نخورم...بهم گفت‌اول کمپرس یخ بذار بعد ماساژش بده و کمپرس گرم بذار....من همون اول چون خیلی میسوخت کیسه ی آب گرم دم دستم بود گذاشتم روش...اگه تب نکنم دردش مهم نیست و تحمل میکنم...

مرسی از راهنماییت و مهربونیت گلم.ان شاالله دلت شاد شه به زودی💚

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚من انعقاد خون دارم و به من گفت اسپیرینم و قطع کنم و نخورم که برای ۲روز مونده به ...

دکترتون کیه؟ وکدوم مرکز میرین؟

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
عزیزم بازم جای شکر داره مشکلات دارن رو میشن.....  عزیزم چند نفر از دوستان میدونم تونستن دی اف ...

سلام آنا جون میخواستم جواب آزمایشاتم رو براتون بفرستم،همونایی که لیستش رو از خودتون گرفتم.درخواست دوستیم رو لطفا بپذیرید

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
ممنونم ازت گلم همیشه با حوصله جواب میدی 😘 پس اگر اینطوره نمیخورم همون بخور و اب قرقره میکنم اینجا ...

انشالله 😁

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
2714
دکترتون کیه؟ وکدوم مرکز میرین؟

دکتر فروتن و بیمارستان بهمن عزیزم

سلام آنای عزیزم و بقیه ی خواهرا  من امروز صبح رفتم آزمایش و نتیجه ی شونزدهمین بار آی وی افم من ...

واقعا متاسفم ثمين جون، به خدا زبونم نميچرخه چيزي بگم، والا به خدا تو حكمتش موندم، بازم شكر، تن خودت و همسرت سلامت، به نظرم ولش كن، به خودت و بدنت فكر كن كه با اين داروها داري داغونش ميكني، اگه قسمت باشه با يه نظر خدا بهت باردار ميشي، مثل من كه تا وقتي دارو استفاده كردم و سه بار اي يو اي باردار نشدم ولي زماني كه اصلا فكرش رو نميكردم و داشتم خوش ميگذروندم خدا نظر بهم انداخت، توهم بي خيال شو، تنت سلامت، بهترينها رو واست آرزو ميكنم

خدايا شكرت بابت مهربونيت، عاشقتم
💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚من انعقاد خون دارم و به من گفت اسپیرینم و قطع کنم و نخورم که برای ۲روز مونده به ...

Prp برای لانهگزینی خوبه

معمولا دو روز قبل انتقال انجام می شه

۱۰ تا ۲۰ سی سی ازتون خون می گیرن

به اصطلاح عامیانه پلاکتش رو تغلیظ می کنن

بعد داخل رحم تزریق می کنن

دردش در خد معاینه رحمه

هزینه ش برای من هفته گذشته ۵۵۰ تومن شد

دکتر فروتن و بیمارستان بهمن عزیزم

پی آرپی ر میفرستن بیمارستان عرفان درسته؟ 

عرفان هم یک میلیون و پانصد هزارتومان میگیره،یک روز میری خون میدی دو روز بعد میری تزریق میکنن رحمت

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
Prp برای لانهگزینی خوبه معمولا دو روز قبل انتقال انجام می شه ۱۰ تا ۲۰ سی سی ازتون خون می گیرن به ...

شما کجا انجام دادین ودکترتون کی بوده.مهدیه هم حدودا چهارصد تومان میشه اما بیمارستان عرفان یک ونیم میلیون میگیره.لطفا راهنمایی کنین.

به من دکترعارفی گفته برم عرفان انجام بدم اما خیلی عرفان گرونه.دنبال جایی هستم که ارزون بیفته

Prp برای لانهگزینی خوبه معمولا دو روز قبل انتقال انجام می شه ۱۰ تا ۲۰ سی سی ازتون خون می گیرن به ...

من آسپرین و پردنیزولون هم دارم،مامای دکتر عارفی گفت نیازی نیست قبل لنفوسیت ةراپی قطعشون کنم.شماقطع کردین؟

2706