2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812273 بازدید | 668736 پست
تشکر عزیزدلم ان شالله قسمت هممون بشه 🙏🏻😍  گلم شما کی برای انتقال میری ؟

ان شاءالله😍😍دکترم که گفت تقریبا ۲۰ روز بعداز تزریق دیفرلین که میشه ۱۴ خرداد بازم دقیق مشخص نیست تا ۴برم سونو

خدا جونم شکرت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام آنای عزیزم و بقیه ی خواهرا  من امروز صبح رفتم آزمایش و نتیجه ی شونزدهمین بار آی وی افم من ...

عزيز دلم واقعا اصلا نميدونم چي بگم ثمين عزيزم ، فقط برات منتظر معجزه از خدا ميمونم و اگر قابل باشم دعاگوت هستم هميشه هميشه هميشه .

سلام آنای عزیزم و بقیه ی خواهرا  من امروز صبح رفتم آزمایش و نتیجه ی شونزدهمین بار آی وی افم من ...

ان شالله خدا خودش هوای دل مارو داشته باشه و حاجت هممون تو این ماه عزیز برآورده شه...توکل برخدا

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
2728
سلام به همگی دوستای خوبم  ببخشید که یه مدت نبودم ونیومدم خبر از خودم بدم  من هفته 29با ا ...

سلام شاينا جون ، عزيز دلم من كه خيلي به يادت بودم خانمي ، خوب شد اومدي از خودت خبر دادي ، ميدونم خيلي سخته اين اتفاق چون براي دوست خود من هم كه با هم باردار بوديم اين اتفاق افتاد و يكي از قلهاش رو بعد از يك ماه از دست داد ولي اون يكي دخترش همسن دختر من هست و ماشاالله خيلي هم نازه و خدا رو شكر هيچ مشكلي هم نداره ، ان شا الله دختر شما هم به سلامت از بيمارستان مرخص ميشه و به زودي براش يك آبجي و داداش ديگه هم مياري .

دقیقا عوارض داروهاست. یه مسکن ساده بخور گلم من که امروز سر دردم کم شده. اماهنوز سرم سنگینه انگار. ش ...

پریچهر جان الان رفتم دکتر عصاب خواست بستریم کنه 

گفتم نه 

اومدم چندتا قرص داده 

نمیدونم بخورم یا نه باز برم یع دکتر دیگه

گفت به احتمال زیاد بخاطر قطع کردن قرص ا و داروهات بدتت شوک شده احتمال اینکه لخته تو عروق ت باشه زیاده

انقدر 

داغون شدم 

دیگه خسته شدم 😔😔

امپول دگزا هم نوشته نمیدونم چیکار کنم 😔

من قبل پریودم داشتم که عفونت بود مترونیدازول خوردم خوب شدم حتما به مرکز بزنگ و بپرس تا زوده امیدوا ...

نه هیچ دارویی نخوردم.چون زیاد نیست. در حد یه ترشح کشداره رو دستمال سفید زرده. دیگه نمیدونم قراره چه بلایی سرم بیاد.برا پا دردم زنگ زدم مرکز گفت اگه سابقه غلظت خون نداری مشکلی نیست کمی تحرک داشته باش

خدایا منو ببخش اگه ازت گله کردم. میدونی که عاشقتم.میدونم که عاشقمی.لطفا برای برآورده شدن حاجتم یه دونه صلوات بفرستید. بهترین ها نصیبتون  

عزیز دلم،ثمین جان خیلی ناراحت شدم،هیچی نمیتونم بگم برای اینکه آروم شی فقط برات دعا میکنم از ته قلبم که معجزشو نشونت بده و یه نی نی سالم صالح بیاد وسط قلبتون.

خدایا برای همه ی ما منتظرا،بقیه انتظارمونو بهمون ببخش،الهم صل علی محمد و آل محمد

پریچهر جان الان رفتم دکتر عصاب خواست بستریم کنه  گفتم نه  اومدم چندتا قرص داده  نم ...

این لخته تو عروق رو از هیچی نمیشه مطمعن شد؟ آزمایشی چیزی؟ اون قرصا ببین چیه. مسکنه؟ متخصص رفتی؟ اگه دکتر خوبیه اطمینان کن . به هر حال باید دارو بگیری تا خوب شی. چرا بستری نشدی؟ لااقل تحت نظر بودی. 

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
منم 15 سالگی زدم برا تشکیل پرونده ک رفتم  چون 10 سال گذشته بود دوباره زدم.اصلنم درد و تب و اینا ...

خب خداروشکر عزیزم.منم یذره درد دارم و نمیتونم دستمو راحت تکون بدم

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
2706