2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6811422 بازدید | 668719 پست
@شاینا33   @aatrisa5128    

سلام به همگی دوستای خوبم 

ببخشید که یه مدت نبودم ونیومدم خبر از خودم بدم 

من هفته 29با اینهمه پیگیری واستراحت مطلق مطلق کیسه پاره شد ودچار زایمان زودرس شدم 

ومتاسفانه یکی از قل هامو از دس دادم

اما حال دخترم خوبه خداروشکر 

دعا کنید بسلامت مرخص بشه 

خیلی روزای سختی رو.پشت سر گذاشتم دعام کنید زود روبراه بشم وبه دخملی برسم 

مامان سبحان عزیز 

آنای عزیزم و دوستای گلم ممنون که به یادم بودید 

اصلا دوس نداشتم خبر بد بدم اما دیدم بعضی دوستان نگران بودن

التماس دعا

سلام آنای عزیزم و بقیه ی خواهرا  من امروز صبح رفتم آزمایش و نتیجه ی شونزدهمین بار آی وی افم من ...

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام به همگی دوستای خوبم  ببخشید که یه مدت نبودم ونیومدم خبر از خودم بدم  من هفته 29با ا ...

شایناجان

خدا رشکرکه دخترگلت سالم اومده بغلت،نامدارباشه ان شاالله.اگرچه برای ازدست دادن قلت ناراحت شدیم

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.

خانومها تاپیک خیلی قدیمیه و صفحات زیاد.کسایی که عضو ثابتید فقط به من بگید کسی بوده با دو تا جنین فقط باردار شده باشه؟یعنی با یه انتقال؟ذخیرم کمه

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
سلام آنای عزیزم و بقیه ی خواهرا  من امروز صبح رفتم آزمایش و نتیجه ی شونزدهمین بار آی وی افم من ...

ثمین جان نمی دونم باید چی بگم عزیزم.خیلی متاسفم انشالله زودتر نتیجه زحماتتو بگیری هم تو هم همه ی منتظرا

خانومها تاپیک خیلی قدیمیه و صفحات زیاد.کسایی که عضو ثابتید فقط به من بگید کسی بوده با دو تا جنین فقط ...

عزیزم دوتا جنین که خوبه. بعضیا مثل من با یدونه جنین باردار شدند.

اما متاسفانه بارداری من خارج از رحم شد‌.ولی شما حتما موفق می شی

عزیزم دوتا جنین که خوبه. بعضیا مثل من با یدونه جنین باردار شدند. اما متاسفانه بارداری من خارج از رح ...

ممنون از دلگرمیت......

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
نمیدونم چرا کم نکرد. گفت همینارو ادامه بده . روزی ۳ تا تا منفی شدن داشتم. اصلا شاید بدن من اینقدر دا ...

حتما بايد كم ميكرد روزي سه تا واسه بدن تو كه انقدر خوب اندازه ضخامت جواب داده خيلي زياده 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
2706