2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813152 بازدید | 668777 پست
سلام انا جون. چندروزه رفتم تو فکر اینکه ذخیره تخمدانم خیلی کمه اگر بخوام دوباره سیکل رو شروع کنم اص ...

عزیزم ببخشید که من جواب میدم.

ذخیرت کم نیست دختر اصلا این تعداد تخمک و جنین آرزوی من یکی هست و امثال من که ذخیرمون به صَدُم رسیده.

اما برای سئوالت که پرسیدی 

ذخیره زیاد نمیشه اما کیفیت رو میشه خوب کرد

با انتی اکسیدان ها 

که طبیعی ش رو سرچ کن تو خیلی چیزا هست

مثل به و کلم ها و بادام و ...

ولی دارویی ، ویتامین E و c و امگا۳ و مکمل ابووست و پودر اینفولیک

اینا تخمک رو تو پر و قوی میکنن.

دیگه نگی تخمکم کمه که میکشمت

ببین از دکترت دلیل نگرفتن جنین هات رو جویا شو

مثلا تخمک ضعیفِ ، اسپرم ضعیفِ

مشکل ایمنی ... داری 

درد کجاست که درمان بشه انشالله

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
عزیزم ببخشید که من جواب میدم. ذخیرت کم نیست دختر اصلا این تعداد تخمک و جنین آرزوی من یکی هست و امثا ...

مریی ازت عزیز مهربونم.

هرکدوم یه درد داریم دیگه چکارش میشه کرد..

چشم دیگه نمیگم به عشق خودت

خدایا عیدیه عید غدیر امسالم جواب مثبت آزمایش بارداریم باشه لطفا.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام آنای عزیزم و بقیه ی خواهرا  من امروز صبح رفتم آزمایش و نتیجه ی شونزدهمین بار آی وی افم من ...

خدایا مگه میشه آخه؟؟😢😢متاسفم ثمین جان خدا بهت آرامش بده عزیزم

خدا جونم شکرت...
2728
سلام آنای عزیزم و بقیه ی خواهرا  من امروز صبح رفتم آزمایش و نتیجه ی شونزدهمین بار آی وی افم من ...

الهی بگردم

چرا اخه 

😢😢

خیلی ناراحت شدم..اعصابم خرد شد

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
الهام جون مامان شدنت مبارک عزیزم 😍

تشکر عزیزدلم ان شالله قسمت هممون بشه 🙏🏻😍 

گلم شما کی برای انتقال میری ؟

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
الهامی خیلی کم چون گرمی زیادی داره و واقعا نمیتونم با خیال راحت بگم بخوری اب نمک قرقره کنی و چای و ...

ممنونم ازت گلم همیشه با حوصله جواب میدی 😘

پس اگر اینطوره نمیخورم همون بخور و اب قرقره میکنم اینجا چند روزه بارونه اب و هوا سرده دیروزم فقط یه پتو نازک روم انداخته بود تمام بدنم میلرزید 😬 الانم زیر پتوام 😆گرم گیری کنم تخمکام تبدیل به جوجه بشن 😂

ثمین خواهر گلم یه حرفی رو از قبل میخواستم بهت بگم واقعا صبر بردباری داری ۱۶بار انجام دادی 😞 ولی عقب نکشیدی منه بنده رو سیاه اگر خدا قابل بدونه برات دعا میکنم معجزه شیرینش رو بهت نشون بده 🙏🏻برای ارامشت صلوات میفرستم !

ممنونم ازت گلم همیشه با حوصله جواب میدی 😘 پس اگر اینطوره نمیخورم همون بخور و اب قرقره میکنم اینجا ...

الهام جون مبارک باشه عزیزم

این سری دیگه مامان شدی 😍😍😍😍

خیلی مراقب خودتون باش گلم

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
ثمین جان به خدا این چند روز همش برات دعا کردم میگم ثمین جان بیا برو دکتر طب سنتی عالی پیش همینی که ...

سلام عزیزم میشه آدرسشون را بدید

سلام میشه خواهش کنم ازمامانها که برای منم دعا کنید که منم مامان بشم
بچه ها جون جنین اندازه دونه سیبِ که به چشم دیده نمیشن. اینایی که دفع میکنید اندومتر های رحمِ  ...

عزیزم این دفعه که رشد بتا نداشتم موقع پریدی هم اصلا درد نداشتم ولی اون دفعه که بتام رشد داشت روز اول خیلی درد داشتم وقتی که میومد بعدش اروم شد

سلام میشه خواهش کنم ازمامانها که برای منم دعا کنید که منم مامان بشم
دوستان من رفتم سونوي ده سيكل متاسفانه باوجود مصرف 7 روز استراديول ايراني ضخامت آندومتر 4.6 ميليمتر ب ...

انروز باز رفتم سونو ضخامت شده ۶ میلی متر ۱۲ سیکل هستم اینکه طی دو روز ۱.۴ میلیمتر رشد کرده یعنی تا ۱۹ سیکل میرسه به حد نرمال؟ میگن ۹ میلیمتر ایده آله

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 

سلام دوستای گلم

ثمین جان دردم کم نشده بود هیچ! ناراحتی منفی شدن تو هم دوباره دردمو تازه کرد.....همیشه سعی میکردم امیدوار باشم و از درگاهش ناامید نشم....اما دیدم نه انگار باید گاهی ناامید شد😓من حتی با کمترین تعداد تخمک خودمو مامان میدیدم😶اما امیدم از بیخ ناامید شد.

در اول راه درجا زدم و پردرد کنار کشیدم🙁

ممنون ار دوستایی که بیادم بودید.....

فعلا از پروسه ای وی اف فاصله گرفتم.....

انشاله دوستای گلم خبر بارداری تک تکتون رو بشنوم......

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
2706