2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6811358 بازدید | 668719 پست
سلام بچه ها خوبین؟من امروز رفتم بهداشت برای تشکیل پرونده...بهم گفت باید واکسن کزاز بزنی...کیا این آم ...

عزیزم باید بهت بگم که بله درد داره و دستت انگار میخواد کنده بشه

دارو نخور که اصلا تاثیری نداره 

من قبل اقدام بارداری زدم

یادم نیست کمپرس یخ خوب بود یا داغ 

کاش بپرسی ازشون چون تنها راحت تحمل کردن یک روز هم طول میکشه تا خوب شه

اما اگه دستت رو تکون ندی درد رو حس نمیکنی.

من تب نکردم.

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینکه هیسترو شدی برای تشخیص خوب به بالا بودن پرولاکتین مربوط نمیشه و اهمیتی نداره اما اگه خراش داده ...

خراش دادن . به خدا از دستشون خل شدم اصلا اهل داد و بی داد نیستم ولی واقعا بهم فشار میاد هیچ برنامه ای ندارن ! حالا این خراش ها تا کی روی آندومترم میمونه ؟اگر این ماه نشه یعنی الکی بوده خراش دادنم ؟

دوستان من امروز روز چهارم انتقالمه. کمی ترشح زرد رنگ دارم بدون خارش و سوزش.نشونه چی میتونه باشه....

من قبل پریودم داشتم که عفونت بود مترونیدازول خوردم خوب شدم

حتما به مرکز بزنگ و بپرس تا زوده

امیدوارم چیز مهمی نباشه.

شیاف میزاری ؟

ترشحاتت قشنگ زردِ یا تو لباس زیرت زرد میشه اینا فرق دارن ها

2728
دوستان من امروز روز چهارم انتقالمه. کمی ترشح زرد رنگ دارم بدون خارش و سوزش.نشونه چی میتونه باشه....

دارو سر خود نخوری ها ... 

زنگ بزن بپرس 

بچه ها یه سوالی دارم میتونم زنجفیل پودر شده بخورم ؟؟  چون حالم خوب نیست انگارمریض شدم سرفه میک ...

الهامی خیلی کم چون گرمی زیادی داره و واقعا نمیتونم با خیال راحت بگم بخوری

اب نمک قرقره کنی و چای و اب گرم بخوری بهتره

دستگاه بخور داری بزار که رطوبت جلو سرفه رو میگیره

نداری یه قابلمه بزار رو گاز بزار جوش بیاد گاهی جلوش وایسا

👍

عزیزم خیلی دلم میگیره وقتی دل گرفته و شکستتون رو میبینم.... از خدا میخوام به حرمت همین دو تا ف شتم ...

سلام انا جون.

چندروزه رفتم تو فکر اینکه ذخیره تخمدانم خیلی کمه اگر بخوام دوباره سیکل رو شروع کنم اصلا جواب میده؟

من قبل از پانکچر1.5بودم که 8تا تخمک و 6تا جنین شد که 4تاش از فریز دراومد ولی خب هیچکدوم نگرفت برام.

الان یعنی ذخیرم خیلی اومده پایین؟

دکترا که میگن دارو و درمان نداره ولی میخوام ببینم کسی بوده ذخیره شو بالا برده باشه؟

خدایا عیدیه عید غدیر امسالم جواب مثبت آزمایش بارداریم باشه لطفا.....
انشالله حتما عزیزم مثبت میشی به این ماه رمضون..بیبی نزدی تا حالا؟

ممنون عزیزم. بیبی نزدم چون میترسم. علایم هم ندارم  روز 8و 9درد پریودی شدیدداشتم. اما الان گاهی یه کوچولو درد دارم.  

آنا جون استرادیول رو واسه ضخامت میدن اما کسی که ضخامتش خوبه بازم این دارو رو میخواد؟ من روز دوم سیکل ...

وقتي روز ١٠ ضخامتت ١١/٣٠ بوده نبايد انقدر استراديول ميخوردي اصلا. راسه من روز ١٦ سيكلم ضخامتم ١٠ بود استراديول و يكي كرد واسم چون خيلي سريع بالا ميره. 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
سلام آنای عزیزم و بقیه ی خواهرا  من امروز صبح رفتم آزمایش و نتیجه ی شونزدهمین بار آی وی افم من ...

سلام عزیزم،امروز خیلی ها با ناراحتی تو از عمق وجودشون ناراحت شدن و‌ اشک ریختن ولی اعتراف میکنم که هیچ کس حالتو به اندازه خودت نمیفهمه،اگه جای تو بودم حال نداشتم به هیچ پیامی جواب بدم و اگه کسی راهنماییم میکرد یا تشویقم میکرد به شروع دوباره حتما از عصبانیت منفجر میشدم، فقط میخوام یه چیزی بهت بگم، این که در آینده چه تصمیمی میگیری به خودت مربوطه ولی از تلاشی که در گذشته کردی،از همه زحمتهایی که کشیدی،از همه سختی هایی که متحمل شدی پشیمون نباش،نگو وقتمو و عمرمو تلف کردم،تو واسه یکی از برترین هدفهای زندگی تلاش کردی و حتی سلامتیت رو به خطر انداختی و با همه سرمایه زندگیت اومدی توی میدون، چه بسیار آدمهایی که نخواسته به همه چیز میرسن ولی از زندگی چیزی نمیفهمن

به هر حال زندگی همه ما به آخر میرسه چه کسی که نهایت لذت رو برده باشه و چه کسی که دائم در حال زجر کشیدن باشه،عمر و زمان ما حتی بلندش هم خیلی خیلی کوتاهه، چیزی که در نهایت میمونه نتیجه ای نیست که بهش میرسیم بلکه سعی و عمل ماست، شک نکن که تو با این تلاشت ایمان واقعیت رو به همه و به خدا نشون دادی، شاید اگه من بودم تا الان کافر میشدم، دیوانه میشدم، افسرده میشدم و ...فقط میخوام بگم از چیزی که هستی و راهی که رفتی دلگیر و عصبانی نباش،انشاالله خدا نتیجه صبر و ایمانت رو خیلی زود بهت بچشونه

خراش دادن . به خدا از دستشون خل شدم اصلا اهل داد و بی داد نیستم ولی واقعا بهم فشار میاد هیچ برنامه ا ...

دکترم میگفت میمونه تا سه ماه.

نمیدونم چی بگم بهت والا ...

اما حتما بپرس ، که غصه سقط از بالا نرفتن بتا خیلی بدتر و دردناک تره

عزیزم برات آرزوی بهترین ها رو دارم

انشالله به خیر و خوشی این روزها رو بگذرونی و خبر مامان شدنت رو بیاری.

دارو بهت نداده؟

مطمئنی ۹۰۰ هست

رنج ازمایشگاه چنده تو چقدر بالاتری؟

نه اصلا نداشتم..الان تازه یه ذره ترشح دارم با گاهی درد پریودی میگیرم..

تبريك ميگم عزيزم. شما لك بيني هم داشتيد؟ 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
دکترم میگفت میمونه تا سه ماه. نمیدونم چی بگم بهت والا ... اما حتما بپرس ، که غصه سقط از بالا نرفتن ...

بله بالا بود الان آزمایشش دم دستم نیست عزیزم  رفتم ام آری آی دادم فردا برم پیش دکترم ببینم باید چیکار کنم ! پرولاکتینم خوب بود داروهام و قطع کرد رفت بالا .آخ چقدر بی فکرن !

وقتي روز ١٠ ضخامتت ١١/٣٠ بوده نبايد انقدر استراديول ميخوردي اصلا. راسه من روز ١٦ سيكلم ضخامتم ١٠ بود ...

نمیدونم چرا کم نکرد. گفت همینارو ادامه بده . روزی ۳ تا تا منفی شدن داشتم. اصلا شاید بدن من اینقدر دارو نیاز نداشت. تو ای یو ای بدون استرادیول روز ۱۰ ضخامت ۸بود البته لتروزول و سینال داشتم. 

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
2706