2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813136 بازدید | 668776 پست

سلام دوستان من امروز روز ۲۲ سیکلم سونو‌شدم، خداروشکر کیستام رفع شده بود، از پس فردا برام امپول سیافکت نوشته تزریق کنم، کسی میدونه چه مارکیش خوبه، ایرانی یا خارجی؟ کسی راجع به پودر ارجی ویت چیزی میدونه؟ 

اره دوبار لخته های  بزرگتروشفاف بود تا حالا تو پریدام نداشتم فهمیدم جنین ها بودن فکرکنم رشد کرد ...

وای عزیزم منم این حسو دارم. نمیدونم چرا فک میکنم قبل از  اون  لرز که بهم دست داد داشتن رشد میکردن.

ان شالله که اینسری هر دومون و همه منتظرا جواب میگیرین

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها خوبین؟من امروز رفتم بهداشت برای تشکیل پرونده...بهم گفت باید واکسن کزاز بزنی...کیا این آمپول رو زدن؟بهم گفت ده سال قبل یه بار زدی و الان هم باید بزنی...من راستش یادم نمیاد کی زدم اخرین بار...گفتم اگه نزده باشم مشکلی هست گفت نه!بخاطر سلامت جنین بزن الان.خلاصه برام زد و گفت احتمالا امشب تب و لرز کنی یا دستت درد بگیره...گفت میتونی استامینوفن ساده بخوری.ولی من میخوام تا جایی که میتونم قرص نخورم.کسی این واکسن رو زده توی بارداری؟؟

دردتون تا چه حد بود؟تب و اینا تاثیری روی جنینم نداشته باشه😓

به امید گوش دادن صدای قلب نی نی رفته بودما،گفت چون هماتوم داری و جفتت پایینه ریسک نمیکنم.ممکنه فشار بدم و به خونریزی یا لک بیفتی😔

ولی گفت همه ی اینا رفع میشه.خیلی خوش اخلاق بود کلا😍

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
دقیقا منم سرم رو خم میکنم نمیتونم بلندش کنم  دیشب هم انقدر درد میکرد که به قول شما باید دو دست ...

دقیقا عوارض داروهاست. یه مسکن ساده بخور گلم

من که امروز سر دردم کم شده. اماهنوز سرم سنگینه انگار. شمام خوب میشی بعد پاک شدن دیگه حالت خوب میشه. هم روحی هم جسمی.

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
2728
سلام آنای عزیزم و بقیه ی خواهرا  من امروز صبح رفتم آزمایش و نتیجه ی شونزدهمین بار آی وی افم من ...

وای نه

نه 

نه

زبونم بند اومده.خدایااااااااااااا اخه چرااا

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
عزیزم مبارکت باشه انشالللللله به سلامتی و دل خوش حاجتت براورده به خیر و شادی بشه🌷🌷🌷🌷🌷🌷منم روز ...

سلامت باشی عزیزدلم 🌺🌸🌹دارو ها سرموقع بخور خیلی تاثیر داره به رشد ضخامت ان شالله این اخرین انتقال هممون باشه🌹🙏🏻

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
سلام آنای عزیزم و بقیه ی خواهرا  من امروز صبح رفتم آزمایش و نتیجه ی شونزدهمین بار آی وی افم من ...

عزیزم خیلی ناراحت شدم 😢خدا به دلت آرامش بده

خدای مهربونم شکرررررت .

دوستان من امروز روز چهارم انتقالمه. کمی ترشح زرد رنگ دارم بدون خارش و سوزش.نشونه چی میتونه باشه....

خدایا منو ببخش اگه ازت گله کردم. میدونی که عاشقتم.میدونم که عاشقمی.لطفا برای برآورده شدن حاجتم یه دونه صلوات بفرستید. بهترین ها نصیبتون  
میشه مگه؟؟؟؟؟؟؟؟من اصلاباورم نمیشه،عددبتاچن بودثمین جان،این همه علامت داشتی آخه خدایاچیکارداری میکنی ...

بتام 1 بود خواهری

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....

آنا جون استرادیول رو واسه ضخامت میدن اما کسی که ضخامتش خوبه بازم این دارو رو میخواد؟ من روز دوم سیکل گفت ضخامت خوبه. کاش میمرسیدم چنده.  ۳ روز اول روزی ۱ عدد و ۳ روز دوم روزی ۲ عدد و ۳ روز سوم روزی ۳ عدد داشتم. تاروز ۱۰ که سونو دادم و گفت ضخامت ۱۱ و نیم  و دارو هاتو ادامه بده . الان ک منفی شدم هزار فکر میاد سراغم میگم ممکنه افت بتا داشته باشم؟  بالاتر یکی از دوستان گفت ممکنه روز انتقال بتا افت کنه. ممکنه آیا؟  یا ممکنه ضحامت من خیلی زیاد شده بود؟ و روزی ۳ تا استرا زیاد بود برام؟

سلامت باشی عزیزدلم 🌺🌸🌹دارو ها سرموقع بخور خیلی تاثیر داره به رشد ضخامت ان شالله این اخرین انتقال ...

انشاللله حتما سعی میکنم سر موقع بخورم💜💜💜💜

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
سلام بچه ها خوبین؟من امروز رفتم بهداشت برای تشکیل پرونده...بهم گفت باید واکسن کزاز بزنی...کیا این آم ...

منم 15 سالگی زدم برا تشکیل پرونده ک رفتم  چون 10 سال گذشته بود دوباره زدم.اصلنم درد و تب و اینا هیچی نداشتم نگران نباش.فقط یذره دستمو نمیتونستم زیاد بالا ببرم.

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
2706