2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817082 بازدید | 668984 پست
اره عزیزم فرش بودن ..۱۸روز پیش انتقال دادم..

یه احتمال اینه که شما که این ماه برای پانکچر تحریک نخمدان شدی کیست تشکیل شده باشه که چیز مهمی نیس و تو سونو‌ دیده می شه

من امروز روز سومم بعد اومدم ابن سينا دكتر طرازي نيومده، بايد ويزيت بشم يا بزارم براي ماه بعد؟

روز سوم هم ميشه ، مشكلي نيست ، به من گفتن روز دوم ولي من چون پريودم شديد هست سوم رفتم و از همون روز دارو شروع كردن 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام آنای عزیزم و بقیه ی خواهرا  من امروز صبح رفتم آزمایش و نتیجه ی شونزدهمین بار آی وی افم من ...

خیلی سخته واقعا خیلی ناراحت شدم منتظر خبر خوشت بودم، خدا خودش بهت صبر و آرامش بده 🙏 توکل به خدا انشاالله بزودی دامنت سبز میشه و مادر میشی❤❤❤

سلام آنای عزیزم و بقیه ی خواهرا  من امروز صبح رفتم آزمایش و نتیجه ی شونزدهمین بار آی وی افم من ...

متاسفم عزیزم خیلی ناراحت شدم😔

ایشالا به زودیه زود خدا خوشحالت کنه طبیعی حامله بشی

2731

میشه مگه؟؟؟؟؟؟؟؟من اصلاباورم نمیشه،عددبتاچن بودثمین جان،این همه علامت داشتی آخه خدایاچیکارداری میکنی بادل ما،من ازاسترس دیشب نتونستم بخوابم همش توفکرت بودم،ده بارازصبح اومدم سایت مناظرخبرخوشت بودم،گفتم خدایادیگه اینباربه زورازت میخوام ثمین مامان شه،دیگه بسته امتحان کردنش،اخه خدایاماهاچ گناهی ب درگاهت کردیم ک اینجوری میکنی باهامون،من اصلاباورم نمیشه اصلا

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
یه احتمال اینه که شما که این ماه برای پانکچر تحریک نخمدان شدی کیست تشکیل شده باشه که چیز مهمی نیس و ...

واقعا ممکنه کیست باشه؟من تا حالا کیست نداشتم اصلا..شبا دردش بیشتره اسم دعا کنین بچها

واقعا ممکنه کیست باشه؟من تا حالا کیست نداشتم اصلا..شبا دردش بیشتره اسم دعا کنین بچها

کیست که نگرانی‌ نداره

من یه بار بعد پانکچر اینطوری شدم

حالا شما اشالا اون کیستم نداری

عزیزم من سردرد رو دو روز قبل از پریودی داشتم به حدی بود که موقع برداش سرم در سجده نماز باید سرمو با ...

دقیقا منم سرم رو خم میکنم نمیتونم بلندش کنم 

دیشب هم انقدر درد میکرد که به قول شما باید دو دستی میگرفتمش

دیگع خسته شدم از دکتر رفتن

کاش خوب بشه زودتر

2738
من بار اول انتقالم یه کم بتام رفته بود بالا بعد پایین اومد روز اول پریدی درد وحشتناک زیر دلم وکمردرد ...

من اتفاقا  غیر از ضعف این بار پریودی خیلی خیلی بی دردی بود.

ولی سردرد امونم رو بریده 

دردای عجیب غریب 

همش هم عوارض این داروهای هورمونین

سلام عزیز دلم خیلی ناراحت شدم.

چرا منفی شد اخه 

عزیزم شما این همه هزیته میکنی این همه از روح و عصابت تو این زاه میزاری انشالله که نتیجع میگیری کاش دکتری پیدا میکردی که روز انتقال هم ضخامت اندومترت رو چک میکرد 

من پیش دکتری که میرم خیلی از مریضا مشکلشون این بود که روز انتقال افت شدید اندومتر دارن

و متاسفانه هیچ جا روز انتقال این و چک نمیکنن

شماهم مثل من هستید منم برای بار ۴ انتقال امروز دادم  تو این ماه عزیز برای به یاد همتون هستم 🙏 ...

عزیزم مبارکت باشه انشالللللله به سلامتی و دل خوش حاجتت براورده به خیر و شادی بشه🌷🌷🌷🌷🌷🌷منم روز سوم پریودمم اومدم تو مطب نشستم برم سونو برای انتقال ببیتیم خدا چی میخاد😚😚منم بار ۴ میخام انتقال بدم به امید خدا

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
منم بار ۴ بود ایشالا همه منتظرا تو این ماه عزیز جواب بگیرن

ان شالله عزیزدلم 🙏🏻🌹

چند روز میشه انتقال دادید ؟

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
سلام بچها..من امروز ۱۸ انتقالم..انتقال چهارمم بود که منم اینبار مامان شدم..برتم خیلی دعا کنین..انشال ...

ای جانم کلی تبریک میگم مامانی❤️😍😍

خدایا قسم به بزرگی خودت ،امیدم به توست و بس 

نمیدونم چی بگم 😞 خیلی دردناکه خدا جدم کمکت کنه 🌹😞🙏🏻

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
2706