2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817291 بازدید | 668993 پست
دکتر احمق من با این پرولاکتین من و عمل هیسترو کرد ! برو تا آخرش یعنی قبل عمل این همه آزمایش من و یه ...

اینکه هیسترو شدی برای تشخیص خوب به بالا بودن پرولاکتین مربوط نمیشه و اهمیتی نداره

اما اگه خراش داده یعنی سیکل بعد میری برای پانکچر و این پرولاکتین بعید میدونم تا اون موقع درست شده باشه

من که ۴۰۰ بودم طول کشید اومد پایین.

با داد و بیداد نه... چون ممکن برنامه ایی داشته باشن و تو ازش بی خبر باشی ضایع میشی😉

با ارامش بپرس که برنامه شون چیه و این پرولاکتین سد راه نیست واقعا؟!

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
مرسی عزیزمم..دعا کنین برام همه چی خوب پیش بره لطفا..خیلی میترسم..

عزیزم بهت تبریک میگم انشالله ک دوران بارداری خوبی داشته باشی و نی نی سالم بیاد بغلت

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام آنای عزیزم و بقیه ی خواهرا 

من امروز صبح رفتم آزمایش و نتیجه ی شونزدهمین بار آی وی افم منفی شد .

حتما قسمتم نیست که مادر بشم .بازم خداروشکر

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
سلام آنای عزیزم و بقیه ی خواهرا  من امروز صبح رفتم آزمایش و نتیجه ی شونزدهمین بار آی وی افم من ...

خدا به دلت ارامش بده 💔💔

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

❤️خانما خواهش ميكنم هر كس ميدونه جواب بده❤️ 

من روزي ٦تا استراديول بايد بخورم 

ميزارم تو ظرف ، صبح به نظرم يه دونه خوردم ولي الان نگاه ميكنم ، ٤تا مونده 

نميدونم ٦تا بوده يا پنج 

بنظرتون يكي اضافه بخورم ؟؟؟؟؟

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
2738
۲ تا جنین که اومد یعنی چی؟ منظورت لخته های سفید و جگریه؟ اخه من درد زیاد داشتم وحشتناک بودا... بعدش ...

اره دوبار لخته های  بزرگتروشفاف بود تا حالا تو پریدام نداشتم فهمیدم جنین ها بودن فکرکنم رشد کرده بودن ولی لانه گزینی نکرده بودن

سلام میشه خواهش کنم ازمامانها که برای منم دعا کنید که منم مامان بشم
2706