2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6811325 بازدید | 668719 پست
نمیدونم خواهر.از بعد انتقالم شبا از پا درد نمیتونم بخوابم.روز چهار انتقال هستم

پادرد بخاطر استرادیول میتونه باشه حتما تو خونه راه برو دور از خون باعث لخته شدن خون میشه فعالیت نداشته باشی اینو دکتر به شدت تاکید میکرد

اب هم خیلی زیاد بخور چون استرادیول غلطت خون میاره

ا اس ا یا انوکسپارین براتون تجویز نشد؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم خواهر.از بعد انتقالم شبا از پا درد نمیتونم بخوابم.روز چهار انتقال هستم

منم روز ٤ هستم خيلي پا درد دارم و مجبورم محكم ببندمش😥

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
پادرد بخاطر استرادیول میتونه باشه حتما تو خونه راه برو دور از خون باعث لخته شدن خون میشه فعالیت نداش ...

نه فقط پروژسترون تجویز کرده

خدایا منو ببخش اگه ازت گله کردم. میدونی که عاشقتم.میدونم که عاشقمی.لطفا برای برآورده شدن حاجتم یه دونه صلوات بفرستید. بهترین ها نصیبتون  
2728
منم روز ٤ هستم خيلي پا درد دارم و مجبورم محكم ببندمش😥

خدا به دادمون برسه

خدایا منو ببخش اگه ازت گله کردم. میدونی که عاشقتم.میدونم که عاشقمی.لطفا برای برآورده شدن حاجتم یه دونه صلوات بفرستید. بهترین ها نصیبتون  
سلام رويا خوبيم تو خوبى عزيزم؟؟؟؟پسر گل چطوره؟؟؟ديگه بيشتر راه و رفتيما جدى جدى چيزى نمونده  ر ...

جدی جدی بیشتر راه رو رفتییییم. من دو روز پیش خیلی درد پریودی داشتم. همه منو از ماه هشت ترسوندن که ممکنه زایمان زودرس داشته باشی. بعد اینکه دردام بهتر شد مامانم میگه بیا ساکت رو ببند اگه یه وقت لازم شد همه چی آماده باشه.... اصلا وقتی ساک رو آماده میکردم با خودم گفتم وای شوخی شوخی جدی شد😄 دارم آماده میشم برای زایمان

منم والا سر از کار این تیکرا در نیاوردم. البته من بر اساس تاریخ پریود تیکر زدم نه تاریخ انتقال.... من ۱۸ مهر پریود شدم که هر وقت حساب میکنم با سن بارداری که سونو میده تقریبا یکی میشه. به من گفتن ۲۴ تیر زایمان طبیعی

بچه ها ثمین رفت ازمایش؟

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
سلام بچها..من امروز ۱۸ انتقالم..انتقال چهارمم بود که منم اینبار مامان شدم..برتم خیلی دعا کنین..انشال ...

خداروشکر عزیزم خیلی خیلی مبارکت...خداحفظش کنه برات

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

سلام دوستای عزیزم یه سوال پیش اومده برام صبح ها که بیدار میشم تو جام به صورت ناخودآگاه خودمو کش و قوس میدم ، هر سری میترسم ضرر داشته باشه برا نی نی کوچولوم که یه هفته دیگه که قراره برم سونو ببینم قلب نازش تشکیل شده، کسی بوده اینجوری بشه نظری دارین در این مورد؟ ممنون میشم جواب بدین🌹🙏

البته من قبلا تو سایت بودم ولی دوباره ثبت نام گردم...بچها دکتر به من گفته چهرشنبه واسه سونو برم میشه ۲۲انتقالم زود نیست؟بعد من تخمدان سمت راستم خیلی کشیده میشه و احساس سنگینی و فشار دارم بعضی وقتا به پهلوهام میزنخ مخصوصا شبا..اینا طبیغیه؟

2706