2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813138 بازدید | 668776 پست
علامیت چی بود گلم واس منم لست بلاست بود 

علایم خاصی نداشتم هرچی بود از قبل انتقالم داشتم مثل درد سینه پادرد گاهی دردای پریودی که پای داروها میذاشتم چون قبل انتقالم داشتم

فقط تنها چیزی که حس کردم شب اول تو رحم یه جوری بود درد نبود ولی یه حسی تو رحمم داشتم چند بار از خواب بیدارم کرد این حالت

روز دوم سومم چند بار تیرکشید رحمم و کشاله رونم همین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها شما بعد انتقال چه چیزهایی رو رعایت کردین؟پهلوی چپ یا راست خوابیدن تاثیر داره؟؟یعنی اگه ...

اصلا خودتو اذیت نکن دکتر نصر مخالف سرسخت استراحت من روز انتقال برگشتیم خونه شاید باورت نشه رسیدم خونه خواهر شوهر چون خبر نداشتن انتقال دادم سفره انداختم جمع کردم ظرف شستم عصرش بیرون رفتیم فرداش برگشتیم شهرمون با مشین شخصی۱۶ساعت تو راه بودیم بقیه روزاهم خودم اشپزی کردم و کارمو انجام دادم

مثل من نباش ولی سختم نگیر اصلا

مثبت شدن نه به تغذیست نه به استراحت

من هیج کدوم چیزای خوردنی که میگن خوبه مثل نشاسته اناناس به ژله سوپ قلم و...هیج کدوم نخوردم و روغن مالی اینکارام انجام ندادم

زندگی ادیتو بکن همه این کارا فقط به ادم استرس میدن

2728
سلام دوستان ایا میدونید کدوم داروخانه تهران استرادیول خارجی و گلوکزان خارجی دارن؟

دادوخانه فتح علیان ولیعصر سر توانیر استرادیول خارجی داره 

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
بچه ها من فردا به اميد خدا انتقال دارم ولي الان ديدم بعضي ها نوشتين زردالو خوبنيست من براي يبوست ز ...

عزیزمم ان شالله بخیرخوشی با جوجه هاتو خونه بیاری 🙏🏻🌹 

منم زردالو میخورم سه تا دونه بنظرمن نباید زیاد حساس باشیم گلم

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
دوستان تو پروسه انتقال عمق رحم رو روز انتقال اندازه میگیرن؟ همه دکترا از این روش استفاده میکنن؟

نه عزیزم برای من انجام ندادن !

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
2706