2703
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802332 بازدید | 668359 پست

دوستان من متاسفانه پریود شدم. نمی دونم چرا اینسری یک هفته تاخیر داشتم شاید به خاطر فشار و استرسایی باشه که این چند وقت بهم وارد وارد شده

اصلا به بیبی چک اونم مارک مدیکور اعتباری نیست

سلام به همه من نوزدهم هیسترو  کردم الان پنج روز قرص ال دی و قطع کردم ولی پریود نشدم طبیعیِ دوستان ؟ رازیانه خوردم زعفرون خوروم ولی پریود نشدم خیلی نگرانم تازه پرولاکتینمن رفته رو ۹۰۰ رفتم ام آر آی منتظرم ببینم جواب اون چی میشه ! میترسم نتونم این ماه پانکچر و انتقال داشته باشم !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
اره شیاف گذاشتم دیگه ندیدم. هنوزم شیاف دارم.روزی یکی. آسپرین هم قط کردم. امروز روز یازدهم هستم

ان شالله به زودي خبر مثبت شدن بهمون بدي. علائم هم نداشتي؟ 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦

@elhamiiiiiiiii    

الهام جوونم..جوجه هاتو اوردی خونه بسلامتی؟

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
انشالله خواهری کاشکی اینبار دیگه بشه.الان خواهرشوهرم اومده بود پیشم گفت چندمین باره گفتم 16 گفت ثمین ...

ثمین جون ان شاءالله ایبار آخرین بار باشه و خدا ی دوقلو قسمتت کنه

اگه قابل باشم و خدا قبول کنه امروز قسمتم شد تو ی مراسمی نماز جعفر طیار خوندم به یاد شما هم بودم

خدا جونم شکرت...
2706