2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813138 بازدید | 668776 پست
بچه ها جواب ازمایشهای ایمنی انعقادی رو ازمایشگاه نیلو چندروزه میده؟

فکر کنم برا منو ده روزه دادن....

نهایت دو هفته ای فکر کنم بدن....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
سلام خواهش میکنم اگه کسی تجربه مشابه من داره راهنمایی کنه خیلی نگرانم من انتقال جنین داشتم ازمایشم ...

عزیزم بتات رو تکرار کردی بالا رفته بود؟

من تجربه مشابهت رو ندارن سایزا دقیق یادم نیست دوستانی که تجربه دارن بهتر میتونن کمکت کنن.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام خواهش میکنم اگه کسی تجربه مشابه من داره راهنمایی کنه خیلی نگرانم من انتقال جنین داشتم ازمایشم ...

سونوت شکمی بود یا واژینال....

فکر کنمتو ۶ هفته جنین دیده میشه فقط ضربان قلب شاید رویت نشه....

نگران نباش به امید خدا لک لانه گزینه.نی نی داره جاشو سفت می کنه.

ممنونم عزيزم از پاسخت خدا از زبونت بشنوه😘😘

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
2728
عزیزم دکترت خوبه من تعریفش رو شنیدم گفتم اگر شد بیام پیشش دکتر نصر و چوب ساز رو اسمشون رو شنیدم

من تا این‌مرحله ازش راضی بودم از این به بعدشو نمیدونم ولی مطمینم نهایت همکاری توجه و تمرکز رو روی بیمارش داره

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
سلام دوستان من امروز  ساعت ۸ صبح انتقال داشتم خیلی کمرم و پاهام درد میکنه  اصلا نمیدونم چ ...

سلام عزيزم انتقالتون با من بوده. منم چهارشنبه انتقال دادم. 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
ماهي كوچولوي عزيزم بهت تبريك ميگم ان شا الله بارداري راحت و خوبي داشته باشي . ببخشيد من اينجا بهت ت ...

قربونت برم عزیزم ممنونم از محبتت الهی امین❤️💗😍😍

خدایا قسم به بزرگی خودت ،امیدم به توست و بس 
انشالله جوجتو سالم بغل کنی.  من روز 10هستم اصلا ترشح ندارم . برام دعا کن لطفا

خیره انشالله عزیزم  به ترشحات ربطی نداره عزیزم بیشتر. از. همه چیز. انتقال جنین به حال خوب و انگیزه و. امید بستگی داره مراقب خودت باش توکل به خدااااا

خدایا قسم به بزرگی خودت ،امیدم به توست و بس 
سلام خانومای مهربون خوبید من دیروز روز دوم پریودم بود رفتم برای سونو که دکتر برام آمپول دور ناف و h ...

عزیزم تغذیه مناسب طبع....

آب زیاد بخور....

زیاد دولا راست نشو....

جارو ممنوع...

گوشت و مرغ و ماهی و سفیده تخم مرغ آب پز و کلا پروتئین هم رو کیفیت تخمکها تاثیر میذاره هم ریسک هایپری داشته باشی جلوشو میگیره.

دوستان اگه تجربه ای دارید بگین لطفا من ۵ روز تزریق پرگوریس و پیورگان داشتم و سیکل کنسل شد ،حالا سوا ...

به نظرم یه کم تقویت کن خودتو....

همسرتک اگه طبعش گرمه شاید فصل خنکتر براش بهتر باشه....

سلام اناجونم فدای مهربونیت عزیزم.انشاالله.. انا جون من دیروز دیگه پریود شدم ولی امروز درد خیلی زیاد ...

عزیزم احتمالا چون دیواره ضخیم تر شده ریزشش سنگینتر بوده....

سلام حالتون خوبه

منم چهارشنبه انتقال داشتم

شبا خیلی پا درد دارم

بعضی دوستان گفتن لکه بینی داشتن ولی من ندارم.بچه ها علامت خاصی هست که بدونیم نشونه بارداریه؟

خدایا منو ببخش اگه ازت گله کردم. میدونی که عاشقتم.میدونم که عاشقمی.لطفا برای برآورده شدن حاجتم یه دونه صلوات بفرستید. بهترین ها نصیبتون  
2706