2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817129 بازدید | 668986 پست
خانما قرص اموکسی و متروندازول و مسکن برا دو ماه دیگه انتقال دارم تاثیر بد داره ؟

تا اون موقع از بدن خارج شده

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همیشه سه خطیه امروزم سه خطی بود ولی نمیدونم‌چرا اصلا به دارو جواب نداده بودم

عزیزم من هم خودم تو سیکد طبیعی فقط خوب بودم

هر چقدر دارو رو بیشتر میکردن رحمم ضخامتش کمتر میشد 

اخرین بار که به انتقال رسیدم 

با تحریک تخمکام و دز کم دارو رسیدم به انتقال 

شما هم انشالله این ماه انتقال میدین 

نگران نباشید 

رکتزا درسش رو خوندن نه چهارتا اطلاعات سطحی که ما داریم 

فقط صبر میخواد

2731
دوستان گلمم از همتون میخوام تو این ماه برپرکت برام دعام کنید طاقت منفی شدن دوباره رو ندارم و اخرین ج ...

الهی که بیاد چراغ خونه تون بشه 

الهی که به همین شب های عزیز دامنت سبز بشه و سال دیگه از گرفتاری بچه ها صحبت کنی😍😍😍😍

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
دوستان گلمم از همتون میخوام تو این ماه برپرکت برام دعام کنید طاقت منفی شدن دوباره رو ندارم و اخرین ج ...

عزیز دلم مامان خانم 

به امید خدا انشالله که دست پر بر میگردی 

ایشالله ایشالله که حتما مامانی نگران نباش

محکم برو جلو 

سلام دوستان توروخدا اگر كسي ميدونه جواب بده آروم بشم. من امروز دو روز انتقال انجام دادم ولي الان لك قهوه اي ديدم نه خيلي كم بود نه خيلي زياد علتش چيه؟ كسي بوده روز دوم لك بيني داشته باشه؟ 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
2738
سلام هاناجون  خوبی ؟تیکرت دیدم چیزی نمونده پرنسس کوچولو رو بغل بگیری 🌷🌷🌷

سلام عزيزم💕آره زمان خيلى زود مى گذره عين برق و باد

ممنون از لطفت❤️الهى قسمت خودت و همه منتظرها🙏🏼😘

خواهش ميكنم عزيزم ، گفتم بهت بگم كه در جريان باشي براي همه اين وضعيت شده حالا ما براي دخترم كلا همه ...

ای جانم خدا حفظ کنه دخملیتو .وهمچنین گل پسر تو راهیتو😍

ان شالله که بیمه هم تا اومدن گل پسر هزینه ها رو برمیگردونه

اره واقعا تاباشه از این خرجا .خرجی که به بغل کردن نینیمون ختم  بشه ‌.همه اینا فدای یه تارموشون 

فقط بشه نا امیدمون نکنه 😢🤲

من که خیییلی ساله همه چیزو فدای  درمان ناباروری کردم ‌،امیدوارم خدا هم یه نگاهی بما بندازه که سالها بعد شرمنده خودم وهمسرم نباشم که بخاطر یه هدف بیخیال همه چیز شدم 

دست خدا به همراهت 

ان شالله اینبار مامانی با خبر خوبت خوشحالمون میکنی😍🤲

عزیزم این آخرین جنین خود ناقلاشه که محکم میچسبه بهت،با انرژی مثبت برو محکم بغلش کن😍 

سلام دوستان توروخدا اگر كسي ميدونه جواب بده آروم بشم. من امروز دو روز انتقال انجام دادم ولي الان لك ...

توروخدا كسي ميدونه جواب منو بده🥺🥺😔😔

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
2706