2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817754 بازدید | 669023 پست
چوب.ساز منطورم اینه که فکر نیکردم مبتونم ۲ خرداد که ۱۷ سیکلمه انتقال بدم و بدون گرفتن مرخصی استعلاج ...

آها...

ببین بنظرم ان شاءالله با این قرص جدید زود بره بالا .خیلیم کم نبوده ک.. ۸ بشه خوبه برا انتقال. از توام ۵ بوده.

سونوی بعدیت کیه؟

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
عزیزم ببخشید که من جواب میدم وقتی دیواره ضخیم شده باشه بدن وقت نمیکنه اون تیکه ها رو رقیق کنه و مثل ...

مرسی عزیزم خیلی لطف کردی جواب دادی.

انشاالله

خدایا عیدیه عید غدیر امسالم جواب مثبت آزمایش بارداریم باشه لطفا.....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ای واای من پس همه همینطورن .البته جای تعجبم نداره چی سر جاشه تا اونا باشه  بد به حال ماها که ت ...

خواهش ميكنم عزيزم ، گفتم بهت بگم كه در جريان باشي براي همه اين وضعيت شده حالا ما براي دخترم كلا همه هزينه هايي كه از اول بارداري و سزارين انجام داده بوديم رو وقتي بيمه تكميلي برگردوند يك چيزي حدود ٨ ميليون و پانصد شد كه كلا ناديده گرفتيم و گذاشتيم كنار حالا هم از همون خرج كرديم ولي اگر تا موقع زايمان برنگرده از طرف بيمه فكر كنم يك مقداري بايد از خودمون بگذاريم .

البته تا باشه از اين خرجها باشه ، الهي كه همه دوستان خرجهاشون براي زايمان و بارداري باشه و خدا خودش توي خرجها كمكمون كنه .

سلام عزيزم خوبيم خداروشكر🙏🏼💕خودت خوبى؟اى جانم تيكرت صورتى هستش مثل خودم😍😍😍 انشالله به سلامتى ...

سلام هاناجون  خوبی ؟تیکرت دیدم چیزی نمونده پرنسس کوچولو رو بغل بگیری 🌷🌷🌷

2728
سلام مامان سبحان عزیز ماهم بیمه تکمیلیمون دی بود،میگن ورشکست شده به خاطر اون کمتر و دیرتر هزینه هار ...

بله عزيزم من هم شنيدم ، حالا من از طرف همسرم بيمه تكميلي آتيه سازان حافظ هم هستم ولي دو تا دفترچه داشتم از طرف محل كار خودم خدمات درماني و از طرف همسرم تامين اجتماعي ، از وقتي كه آنلاين شدن بيمه ها مجبور شدم دفترچه همسرم رو حذف كنم چون براي خودم رو نميتونستم ، حالا هم ظاهرا از اون بيمه تكميلي با دفترچه خدمات درماني نميشه استفاده كرد حالا باز بايد همسرم بره بپرسه يك آزمايشگاه به من اينطوري گفت ، خلاصه اينكه كلا بيمه ها همه رو اسير كردن خدا خودش به همه كمك كنه .

عزیز دلم از ته دل از خدا میخوام که اینبار بشی مامان وروجکا😍😗😘 برام اومده بود که پستمو ریپلای کرد ...

تشکرررر ننه فندقی🌹😍😘 خدا از دهنت بشنوه التماس دعای فراوان دارم 🙏🏻

ریپلای اشتباهی بود

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸

دوستان گلمم از همتون میخوام تو این ماه برپرکت برام دعام کنید طاقت منفی شدن دوباره رو ندارم و اخرین جنینم هست التماس دعای فراوان دارم 🙏🏻🌹فردا دوباره میرم برای اخرین انتقال !

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
آها... ببین بنظرم ان شاءالله با این قرص جدید زود بره بالا .خیلیم کم نبوده ک.. ۸ بشه خوبه برا انتقال ...

مرسی عزیزم

سونوی بعدی دوشنبه

و گفتن تا ۲۰ سیکل یعنی ده روز دیگه فرصت هست

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
2738

بچه ها یه سوال میپرسم نخندین بهم.ازگیل

ضرر داره توی بارداری؟خیلی دوس دارم😐🤣

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
مرسی عزیزم سونوی بعدی دوشنبه و گفتن تا ۲۰ سیکل یعنی ده روز دیگه فرصت هست

بنظر من تا‌ اونموقع قطعا میره بالا عزیزم.ان شاالله همه چی‌خوب پیش میره و انتقال میدی و مامان میشی

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
دوستان گلمم از همتون میخوام تو این ماه برپرکت برام دعام کنید طاقت منفی شدن دوباره رو ندارم و اخرین ج ...

دعا میکنم تموم انتقالیا به حق این ماه عزیز مثبت شن

یه دونه جنین انتقال میدی عزیزم؟

ممنونم خواهری.مرسی که درکم میکنی واقعا کسی که توی این راه نکشیده باشه نمیفهمه چی داره میگه .قطعا منظ ...

عزیزم  از ته ته قلبم ازخدا برات یه بچه تپل و مپل میخوام که همه این سختی ها رو به شیرینی تبدیل کنه شایدم ۲تا باشن که چه شود😍😍😍😍

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
خانمها رویان به من گفت برو به اندازه دوروز دارو بگیر شوهرم رفته آمپولم رو انوکسیر گرفته ظاهرش با ان ...

عزیزم از مرکز بپرس

برای ما حتما اون چیزی که میگن باید بخریم

مثلا آنوکسا رو مارک ناکسپرین خرید کردیم و شیاف رو حتما سیکلوژست .

بپرس خیالت راحت شه

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
چوب.ساز منطورم اینه که فکر نیکردم مبتونم ۲ خرداد که ۱۷ سیکلمه انتقال بدم و بدون گرفتن مرخصی استعلاج ...

عزیزم دکترت خوبه

من تعریفش رو شنیدم

گفتم اگر شد بیام پیشش

دکتر نصر و چوب ساز رو اسمشون رو شنیدم

2706