2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802595 بازدید | 668363 پست
همیشه سه خطیه امروزم سه خطی بود ولی نمیدونم‌چرا اصلا به دارو جواب نداده بودم

اصولا باید بالای 7/5 و تری لاین باشه .

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
عه پس خود خودشِ انشالله نگو نا امیدم که میکشمت هاااا ببین شاید مشکلت با همین آنوکس و آسپرین حل بشه ...

ایشالا گلم ایشالا همه جواب بگیریم ولی ازمایشمو فرستادم تو گروه نمی دونم دقیقا مشکل ایمنیم چی بوده  مرسی مهربون بابت دل گرمیت خدا کنه این فسقلی منم برگرده منم معجزه خدا رو ببینم برام دعا کنین😗

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزانم من امروز رفتم آزمایش دادم بتام ۱۹ بود گفتن مشکوکه دوباره شنبه تکرار کن. برگشتم خونه بی ...

انشالله که میره برات دست به دعا میشیم🙏🙏🙏🙏

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
فدات خواهری انشالله .

الهی بگردم گلم دعا میکنم سال دیگه همین موقع ی نی نی ناز تو بغلت باش گلم امیدوارم نتیجه تمام سختی و انتظارتو ببینی گلم بهترینارو برات ارزو میکنم 

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
2456
مامان مرجان میترسم سیکلم کنسل بشه چندماه که دکترم نبود بعدم که گفتن باید ۱.۵ ماه اسپرین و پردنیزول ب ...

عزیزم بد به دلت راه نده..

فک میکنم برای کسایی ک تو سیکلن یروز در نظر بگیرن.

دکترت کیه؟ 

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
اخ خدا کنه باردار باشی یه انرژی توپ بگیریم 🌹🙏  ترس نداره  ، ازمایش بتا اولین ازمایش ال ...

خیلی نگرانم دوستم خیلی برام دعا کن

انشالله خبر بارداری خودتو زود زود بدی عزیزم

الهی بگردم گلم دعا میکنم سال دیگه همین موقع ی نی نی ناز تو بغلت باش گلم امیدوارم نتیجه تمام سختی و ا ...

ممنون خواهر از دعای قشنگت

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2714
سلام عزيزم خوبيم خداروشكر🙏🏼💕خودت خوبى؟اى جانم تيكرت صورتى هستش مثل خودم😍😍😍 انشالله به سلامتى ...

خب خداروشکر❤💞

آره خاله جون ،منم دخمل تو راه دارم☺

ان شاءالله....🍀

ان شاءالله که قسمت همه منتظرا🙂😍

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
سلام اتفاقا منم رفتم امروز دکتر، گفت خیلی داری چاق میشی، همون روز در میون بخور پریناتال، من هر روز م ...

آره من از ماه سوم به بعد روز در میون میخورم.

نه امگا نداده. گفت اگه فمبیون دو پیدا نکردی امگا بگیر که من پیدا کردم.

من سه ماه اول که کم کردم.. بعد اون تا الان چهارنیم کیلو.تو چی؟

انشالله خواهری کاشکی اینبار دیگه بشه.الان خواهرشوهرم اومده بود پیشم گفت چندمین باره گفتم 16 گفت ثمین ...

عزیزم ان شاءالله که می شه❤🍀 خدا خودش هواتو داره🍀🍀🍀🍀🍀💞

آره من از ماه سوم به بعد روز در میون میخورم. نه امگا نداده. گفت اگه فمبیون دو پیدا نکردی امگا بگیر ...

منم سه ماه اول کم کردم بعد 5 کیلو زیاد کردم، پس تقریبا یه اندازه اضافه کردیم، نمیدونم دکترم گفت حواست به وزنت باشه😑حالا من چی بخورم😂

منم سه ماه اول کم کردم بعد 5 کیلو زیاد کردم، پس تقریبا یه اندازه اضافه کردیم، نمیدونم دکترم گفت حواس ...

یه چی گفته ولش کن خخخخخخخخ☺☺ حالا تازه من میگم کم میخورم بچم ضعف میکنه از گشنگی😁

این بخور نخورها رو اعصابه😂

عزیزم بد به دلت راه نده.. فک میکنم برای کسایی ک تو سیکلن یروز در نظر بگیرن. دکترت کیه؟ 

چوب.ساز

منطورم اینه که فکر نیکردم مبتونم ۲ خرداد که ۱۷ سیکلمه انتقال بدم و بدون گرفتن مرخصی استعلاجی و خبر شدن فضولا سه دوز استراحت کنم چون شنبه ها آفم

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
2706