2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812685 بازدید | 668756 پست
ممنون عزیزم،،،یعنی من اون روز رو میبینم؟؟😭😭😭

شک نکن میبینی گلم‌

اونم خیلی زووووود ❤ به امید خدا

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم خواهری.مرسی که درکم میکنی واقعا کسی که توی این راه نکشیده باشه نمیفهمه چی داره میگه .قطعا منظ ...

وای الهی قربون دلت برم.عزیزم ایشالله اینبار که جواب مثبت تپلی خوشحالمون میکنی 😍

انا جون منون میشم جواب منو بدی؟  شخامت موقع انتقال چند باید باشه ؟ مال من که ده سیکل بزور ۵ ش ...

عزیز دلم ضخامت معمولا باید بالای هفت باشه اونم روز انتقال

سونوی بعد مشخص میشه 

ضخامت همونقدر که مهم ه 

سه خطی بودن و مات نبودن رحم هم مهم ه 

2728

انا جونم من حس میکنم تخمدان راستم درد میکنه.یعنی مثلا وقتی میخوام بچرخم به پهلوی چپ درد میکنه...طبیعیه؟ممکنه نشونه ی عفونت چیزی باشه؟

فقط تخمدان راستمه

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
@anahidd       @سوگلی33       @عروسک4    &n ...

مرسی مامان خانم 😘😍😘😍😘

خدا صدای دل مهربونت رو بشنوه انشالله.

خدا نگهدار لوبیای تپل مپلت باشه انشالله

و  انشالله خدا پاداش زحمت ها و سختی هامون رو به بهترین شکل بده

الهی آمین🙏🙏🙏🙏 

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
رويان ميرم  تازه اقدام كردم  لوله هام بسته است  خواستم اي وي اف كنم كه اين شد نتيج ...

دارو تخمک ضعیف ما فقط و فقط رژیم سالم و مصرف انتی اکسیدانِ

ویتامین E و امگا۳ و ویتامین C  حتما و حتما و حتما استفاده کن و ارامش داشته باش که استرس خودش تخمک رو پوچ و بی خاصیت میکنه

امیدت به خدا باشه

درخواست هیستروسکوپی کن که تو رحمت پاکیزه و بدون عفونت باشه

انشالله خیلی زود میای میگی مامان شدی😘😍

اخه واس من فریز فدات بشم شما چند روز انتقال دادی راستش ولی ولی من خیلی امیدوارم نیستم انعقادی خیلی ب ...

عه پس خود خودشِ انشالله

نگو نا امیدم که میکشمت هاااا

ببین شاید مشکلت با همین آنوکس و آسپرین حل بشه و دارو بیشتر نمیخواستی

حالا که انتقال دادی دیگه فکر منفی نکن بگو خدایا بهم یه بچه خوشگل مامانی ببخش 

انشالله که خبرهای خوب در راه است😘😍😘😍

عزیزم فکر نکنم باردار باشم.آخه این ماه خیلی تحت فشار و استرس بودم شاید به خاطر همینه که عقب افتاده. ...

اخ خدا کنه باردار باشی یه انرژی توپ بگیریم

🌹🙏 

ترس نداره  ، ازمایش بتا اولین ازمایش الهیِ که با مثبت و منفی شدنش باید ایمانت محکم تر بشه

معلوم بشه چند چندی 

برات آرزوی بهترین ها رو دارم مامان صبور و مهربون

عزیز دلم ضخامت معمولا باید بالای هفت باشه اونم روز انتقال سونوی بعد مشخص میشه  ضخامت همونقدر ...

همیشه سه خطیه امروزم سه خطی بود ولی نمیدونم‌چرا اصلا به دارو جواب نداده بودم

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
ثمین جان عزیزم انشالله بحق این ساعات افطاری خدا کمکت کنه عزیزم خیلی سخته من یکبار انجام دادم هنوزنتو ...

ممنونم خواهر

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
ممنون عزیزم،،،یعنی من اون روز رو میبینم؟؟😭😭😭

چرا که نه عزیزمممم ان شالله بزودی زود دوباره طعم مادرشدن رو میچشی 🙏🏻🌹

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
سلام اناجونم فدای مهربونیت عزیزم.انشاالله.. انا جون من دیروز دیگه پریود شدم ولی امروز درد خیلی زیاد ...

عزیزم ببخشید که من جواب میدم

وقتی دیواره ضخیم شده باشه بدن وقت نمیکنه اون تیکه ها رو رقیق کنه و مثل خون خارج کنه اینه که بعضی وقتا شاهد همچین تیکه هایی هستیم که بله طبیعی هست.

ولی اگر هر پریود این اتفاق بیافته و تیکه ها اندازه یه کف دست باشن باید دکتر بدونه.

جالبِ همین سری برای من اینطور شد و اندومترم از همیشه بهتر بود 

انشالله که برای شما هم آندومترت عالی بشه.

وای الهی قربون دلت برم.عزیزم ایشالله اینبار که جواب مثبت تپلی خوشحالمون میکنی 😍

فدات خواهری انشالله .

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2706