2703
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6801948 بازدید | 668346 پست
بعد انتقال نمیدونم عزیزم ولی توی بارداری شنیدم زیاد خوب نیست...گفتن ماه های اخر میشه یکم خورد..

من چند تیکه خوردم 😑😅

اخه فقط با این یبوستم خوب میشه 

دیگه نمیخورم پس 🙄🙄

کلن گیجم چی بخورم 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
اخی عزیزم میفهمم.اونایی که باردار میشن بعدش میگن بچه همچین تحفه ای نیست...از یه طرف مثلا قصدشون دلدا ...

ممنونم خواهری.مرسی که درکم میکنی واقعا کسی که توی این راه نکشیده باشه نمیفهمه چی داره میگه .قطعا منظورش زخم زبون نبود چون همچین آدمی نیست و قصدش فقط دلسوزی بوده ولی من ناراحت شدم .ناراحتم از اینکه چرا باید ی خواهر بخاطر برادرش و بی بچه بودنش غصه بخوره ناراحتم برا خودم که چقدر سخته این روزا رو سپری کردن و من این تجربه رو 16بار کردم خدا به داد دل من و امثال من برسه

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من چند تیکه خوردم 😑😅 اخه فقط با این یبوستم خوب میشه  دیگه نمیخورم پس 🙄🙄 کلن گیجم چی بخور ...

اخی منم کلا دوستش نداشتم قبلا اما الان هوس میکنم.چندجا پرسیدم گفتن الانا نخور.یا خیلی کم بخور.حالا شاید برای انتقال ضرر نداشته باشه.مثلا من اناناس روزای اول انتقالم خوردم چون شنیدم باعث کمک به لانه گزینی میشه.ولی چند روز پیش یه جا خوندم اناناس برای باردارا خوب نیست مخصوصا اوایلش چون باعث باز شدن دهانه ی رحم و زایمان زودرس میشه!

پس حالا خوردی دیگه بهش فکرنکن عزیزم😘

به هم شنیدم خوبه.خودم خیلی خوردم تو روزای انتقال...البته میپختم و میخوردم...خلاصه فقط چیزای که برای باردارا خوب نیست نخور.دارچین اصلا نخور،ادویه جات زیاد نخور،زعفرون و جگر و هویج و این چیزای ممنوعه رو نخور گلم.ان شالله که مثبتی

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
اخی منم کلا دوستش نداشتم قبلا اما الان هوس میکنم.چندجا پرسیدم گفتن الانا نخور.یا خیلی کم بخور.حالا ش ...

ممنون عزیزم ❤❤❤

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
2456
ممنونم خواهری.مرسی که درکم میکنی واقعا کسی که توی این راه نکشیده باشه نمیفهمه چی داره میگه .قطعا منظ ...

الهی بگردم عزیزم.ثمین اشکم دراومد.عزیزدلم.صبورترینی.بی شک پاداش این صبوری و مهربونیتو میگیری به زودی❤.درسته گلم ماها فقط میتونیم همدیگه رو درک کنیم....ان شاالله به زودی این روزا و حرفا برای خودت و فندقات خاطره میشه...امیدوارم خوش خبر باشی عزیزم😘

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
ممنونم خواهری.مرسی که درکم میکنی واقعا کسی که توی این راه نکشیده باشه نمیفهمه چی داره میگه .قطعا منظ ...

ثمین جان عزیزم انشالله بحق این ساعات افطاری خدا کمکت کنه عزیزم خیلی سخته من یکبار انجام دادم هنوزنتونستم باخودم کنار بیام 😔😔چه برسه به تو عزیزم انشالله خدا پاداش این همه صبوریتو بده گلم

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
الهی بگردم عزیزم.ثمین اشکم دراومد.عزیزدلم.صبورترینی.بی شک پاداش این صبوری و مهربونیتو میگیری به زودی ...

الهی امین😭😭😭

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
الهی امین😭😭😭

ان شاالله تو هم به زودی دوباره مامان میشی و اینبار ۹ ماهو به سلامتی میگذرونی و بعدم بغلشون میگیری عزیزدلمممم😘

خدا خودش به هممون کمک کنه توی این راه سخت...

2714
دوستان من رفتم سونوي ده سيكل متاسفانه باوجود مصرف 7 روز استراديول ايراني ضخامت آندومتر 4.6 ميليمتر ب ...

انا جون منون میشم جواب منو بدی؟ 

شخامت موقع انتقال چند باید باشه ؟

مال من که ده سیکل بزور ۵ شده تا قبل از ۲۰ سیکل میرسه به مقدار لازم؟

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
ان شاالله تو هم به زودی دوباره مامان میشی و اینبار ۹ ماهو به سلامتی میگذرونی و بعدم بغلشون میگیری عز ...

ممنون عزیزم،،،یعنی من اون روز رو میبینم؟؟😭😭😭

دوستان عزیزم سلام.من امروز روز 12م انتقالمه.از امروز لکه بینی قهوه ای داشتم.نگرانم.یعنی منفی شده؟ می ...

ای جونم دختر عکس بی بی تو بذار ایشالا ک مثبت 😍😍😍😍

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
2706