2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816671 بازدید | 668950 پست
انشالله حرکت که جرد،فرقشو میبینی حتی از رو شکمتم حرکتاشو میبینی چه برسه به حسکردن.... من که سر دختر ...

ای جوووونممممم‌خدایا😍ضعف کردم برا لگداااش که...انا جون راستش من فکرمیکردم هرکی جفتش قدامیه نمیتونه لگدای‌نی نیشو از روی شکم حس کنه😐دیدین تو بعضی کلیپا پای نی نی میخوره به شکم مامانش معلومه؟من فکرمیکردم نمیتونم تجربش کنم.پس ما هم میتونیم ببینیم لگداشو؟😍

وای منم میخوام یه دفترچه گوگولی بخرم تاریخ سونو ها و کلا اتفاقای مهمو بنویسم...روزای اول همه رو نوشتم الان تنبل شدم.وگرنه مراحل دکترمو همه نوشتم

نی نی اول یه ذوق دیگه داره🤣کلی خلاقیت به خرج میدیم مثلا...بگردم واسه پسرتتتتت

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باشه حتما این کارو میکنم یا میشه یا نمیشه دیگه

ایشالا ک مثبت میشه😍

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
عزیزم رژیم سفیده  تخم مرغ چیه؟

روزی دو سه تا تخم مرغ آبپز کن سفیده اش رو بخور.

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
2731
عزیزمی مهربون  والله خیلی نگرانم هیچ علائمی ندارم دیگه دلدرد  پریودی هم ندارم

نگران نباش عزیزم. علامت اول همون بتای تپلته❤

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
عه‌چه جالب.من نمیدونستم میشه دوتاشو با هم داشت.اخه جفتش مکمله دیگه...فمبیون راحت گیر میاد اونجا؟چقد ...

فمبیون یک یمدت کمیاب بود که خود دکتر تو مطب داشت میداد بهمون.

فمبیون دو هم که فعلا از یه داروخونه میگیرم.. ولی خو اکثرا ندارن.

سلام عزيزم منم دقيقا جفتم قداميه و از هفته ١٩ به بعد خيلى كم حس كردم اصلا نگران نباش چون ماهايى كه ...

به به هانا جون❤😚😘

کجایی عزیزم کم پیدایی؟ دخملی خوبه؟

سلام علیکم من فقط دو روز مونده به آزمایشم .بگم استرس ندارم دروغ گفتم ولی توکل برخدا .

ان شاءالله که دوروز دیگه تاپیک رو میترکونیم برات👏🍀❤

2738
تارا جونم ان شاءالله که با قرص خارجی و ژل خیلی زود ضخامتت مناسب میشه عزیزم. فک کنم بدن ها متفاوت با ...

مامان مرجان میترسم سیکلم کنسل بشه چندماه که دکترم نبود بعدم که گفتن باید ۱.۵ ماه اسپرین و پردنیزول بخوری..

اینماه تعطیلات خیلی خوبیه فکر کنم مصلحت بوده بیفته اینماه اینم که اینجوری 

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
دوستان عزیزم سلام.من امروز روز 12م انتقالمه.از امروز لکه بینی قهوه ای داشتم.نگرانم.یعنی منفی شده؟ می ...

سلام عزیزم نه برا چی منفی باشه نگران نباش خدا بزرگه انشالله هردو مثبتیم .ممکنه لک لانه گزینی باشه اصلا.

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
منم روز 30م باید بتا بدم.البته با دکترم مشورت کردم گفتش که شنبه هم نشون میده بری آزمایش.بی بی از چند ...

وااااااااااای بیبی چیه بابا نزن استرس میگیری

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
سلام عزیزم نه برا چی منفی باشه نگران نباش خدا بزرگه انشالله هردو مثبتیم .ممکنه لک لانه گزینی باشه اص ...

ان شاالله دو روز دیگه جشن ننه شدنتو بگیریم ثمین‌جونممممم😍😍😍

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
ثمین جون ب امید خدا دو روز دیگه حسابی جشن میگیرم واست عزیزم😍😍

انشالله خواهری اینقدر بهش فکر میکنم سرگیجه میگیرم

سلام هانا جوووونم.کجایی دختر؟؟؟دلتنگتیم حسابی💚وای خدا تیکرشو😍ان شاالله به سلامتی پرنسستو بغل بگیری ...

مرسى عزيزدلم😘💕🌸خيلى حس زيباييه وقتى حركتشو حس مى كنى انشالله به زودى زود حس مى كنى و اين حس زيبا نصيب همه دوستان منتظر

خيلى درگيرم خاكسترى بود يه سرى اتفاقها برام پيش اومده كه واقعا درگيرم كرده البته خداروشكر همشون خوبن اما با وجود باردارى و شلوغى كارها واقعا وقت كم مى يارم 

اما هميشه به تك تكتون فكر مى كنم و از ته قلب براى همه منتظرها دعا مى كنم كه اين روزاى شيرينو با تمام وجود حس كنن🙏🏼🌸💕

2706