2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816138 بازدید | 668919 پست
زی زی جون منم شنبه باید برم دیفرلین بزنم، به من به خاطر ضخامت اندومتر گفتند بزن، چون یه بار سیکلم به ...

شایدم برای ضخامت اندومترم داده چون هنوز پریود نشدم ضخامت اندومترم ۲/۵بود

خدا جونم شکرت...
دوستان عزیزم سلام.من امروز روز 12م انتقالمه.از امروز لکه بینی قهوه ای داشتم.نگرانم.یعنی منفی شده؟ می ...

امروز اگه بی بی بزنی نشون میدهااا من روز ۱۰و ۱۱ لک دیدم باردار بودم

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم روز 30م باید بتا بدم.البته با دکترم مشورت کردم گفتش که شنبه هم نشون میده بری آزمایش.بی بی از چند ...

من روز ۱۲ زدم نشون داد

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
2728
نیوا جان بیبی چک مدیکور استفاده کردم یه خط خیلی خیلی بیرنگ انداخته.بعد رفتم مارک فارکس استفاده کردم ...

عزیزم شاید دومی اشتباه بوده انشالله ک مدیکور سربلندمون میکنه

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
لکه بینیتون خیلی بود قهوه ای بود؟میشه حجم و رنگشو بهم بگین؟

واس من تقریبا صورتی بود ۲ روز کامل بود در حد ترشح به نظرم بیبی بزن خیالت راحت بشه

2738
از اونم فک کنم بشه. بعدم من آزهای ایمنی انعقادی دادم ژن غلظت خون دارم... ک انوکسان تا اخر بارداری د ...

اها.مرسی گلم.من امیدوارم که نداشته باشم😐فرض رو میذارم بر سالم بودن خودم کلا

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
مولتی پریناتال... من از همون روز انتقال داشتم با فمبیون یک. بعد که اومدم سماه دوم فمبیون دو شروع ش ...

عه‌چه جالب.من نمیدونستم میشه دوتاشو با هم داشت.اخه جفتش مکمله دیگه...فمبیون راحت گیر میاد اونجا؟چقد روش هر دکتر با فرقه با اون یکی.دکتر من میگفت اولاش جز فولیک اسید چیز دیگه ای نیاز نیست

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
قبلا که موقع پریودیم بود درد داشتم.الان دیشب خیلی کم بود الانم درد ندارم.فقط لکه بینی قهوه ای

عزیزم خیلیا نزدیک ازمایششون لکه داشتن و میتونه نشونه ی لانه گزینی باشه...خوشبین باش.من خودم یه لک خیلی کوچیک دیدم ،روزای ۹ و ۱۰ و ۱۱

ان شاالله که مثبتی

عزیزم بستگی داره اثرشو رو آزهای معمولی نشون بده یا نه.... مثلا برا من نشون داده بود.... ای اس آر ب ...

اها درسته انا جونم.اون روز ازهای اولیه مو فرستادم اینجا گفتین مشکلی نداره ظاهرا.امیدوارم نداشته باشم این مشکلو چون اگه باشه نمیتونم بفهمم الان😪علائم خاصی نداره عزیزم؟

عزیزم خیلیا نزدیک ازمایششون لکه داشتن و میتونه نشونه ی لانه گزینی باشه...خوشبین باش.من خودم یه لک خی ...

مرسی عزیزدلم که خوشبینانه صحبت میکنی.انشالله هرکی که انتظار میکشه خدا جواب انتظارشو بده

2706