2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812499 بازدید | 668749 پست
دکترت کی بود؟استراحتت چه جور بود؟

دکتر نصر عزیزم 

پنج روز اول استراحت کردم فقط برای غذا و سرویس بهداشتی و. کمی هم گاهی تو خونه راه رفتم

بعدش هم تا الان کار خاصی نمیکنم اما گاهی غذایی بار میزارم و این حرفا

خدایا قسم به بزرگی خودت ،امیدم به توست و بس 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارک عزیز دلم از ته دلم برات دعا میکنم ک بتونی سالم بغلش بگیری ایشالا قسمت همه ی منتظرا

ممنونم عزیزم محبت میکنی 

الهی امین 

انشالله قسمت همه منتظرا

خدایا قسم به بزرگی خودت ،امیدم به توست و بس 
دوستان کسی هست قبل انتقالش دیفرلین زده باشه؟ تاثیرش چیه؟ پریودتون چطور بود بعدش؟منظورم اینه خونریز ...

زی زی جون منم شنبه باید برم دیفرلین بزنم، به من به خاطر ضخامت اندومتر گفتند بزن، چون یه بار سیکلم به خاطرش کنسل شد، ولی الان چیزای مختلف میشنوم راجع به دیفرلین🤔🤔🤔

2728

سلام عزیزانم من امروز رفتم آزمایش دادم بتام ۱۹ بود گفتن مشکوکه دوباره شنبه تکرار کن. برگشتم خونه بی بی چک دیشب رو دوباره دیدم یه حاله کمرنگ افتاده به نظرتون امکانش هست بتا بره بالا؟ امروز روز ۱۶ انتقالم بود

من دیروز زدم یکی از بچه ها که اندو داره میگفت وقتی امپول و زده پریود بعدیش خیلی خونریزی داشته

شاید چون بدن ها متفاوتن یا چون دلایل زدن فرق میکنه اینجوری بود. بمن گفتن تا ۲۰ روز بعد از اولین امپول میشی و دیگه نمیشی تا بیای انتقال. البته من ۹ روز بعدش شدم . فک کن اول اسفند پریود شدم و دوباره ۱۳ شدم . خب شاید واسه اینم کم بود واسم.

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
بچه ها از چه هفته هایی باید حرکت نی نیو حس کنیم؟با توجه به اینکه من جفتمم قدامی هست😿 کُشتن منو بس ...

سلام عزيزم منم دقيقا جفتم قداميه و از هفته ١٩ به بعد خيلى كم حس كردم

اصلا نگران نباش چون ماهايى كه جفتامون قداميه خيلى ديرتر از بقيه حركتهارو حس مى كنيم اما از هفته ٢١ به بعد كاملا حس مى كنيش عزيزم💕🌸

سلام به همه دوستان و آناى عزيزم 

و تبريك به همه دوستانى كه اين مدت نتونستم سر بزنم مثبت شدن الهى كه بهترين روزها در انتظارشون باشه و اين روزاى خوش نصيب تك تك منتظرها 

خيلى منتظر جواب آزمايش ثمين هستم از ته قلب از خدا مى خوام كه اين بار به نتيجه برسه و دلش پر از آرامش بشه🙏🏼💕من و دخترم هم خوبيم و هميشه به يادتونم و اينو مى خوام بدونين كه براى تك تك منتظرها هميشه دعا مى كنم كه به زودى زود به خواسته قلبيشون برسن🙏🏼🌸🌸

2706