2703
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802192 بازدید | 668358 پست
عزیزم فکر نکنم باردار باشم.آخه این ماه خیلی تحت فشار و استرس بودم شاید به خاطر همینه که عقب افتاده. ...

ان شاءالله که مثبت باشه عزیزم🍀🍃 و بشی مامان جدیدمون😚😙

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀

دوستان کسی هست قبل انتقالش دیفرلین زده باشه؟

تاثیرش چیه؟

پریودتون چطور بود بعدش؟منظورم اینه خونریزی زیاد میشه یا کم؟یا هیچ تاثیری نداره رو پریود؟؟

خدا جونم شکرت...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه واس من فریز فدات بشم شما چند روز انتقال دادی راستش ولی ولی من خیلی امیدوارم نیستم انعقادی خیلی ب ...

عزیزم منم این تیر کشیدن ها رو داشتم🍀 گاهی سمت راست گاهی سمت چپ... ربطی به فریز و فرش نداره.

بعدم چرا امیدوار نباشی؟؟؟ اون جوجه ها مامان امیدوار میخوان.🤗

توکل کن به خدا☺❤ منم که مشکل انعقادی داشتم ،تو انتقال همین داروها رو داشتم.کم نیست نترس عزیزم😚😙

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
گلم از سه تا تخمک دوتا تشکیل شدن به گفته دکترم فردا انتقال دارم برم ببینم از دوتا چیزی مونده یانه فق ...

عزیز دلم از ته دل از خدا میخوام که اینبار بشی مامان وروجکا😍😗😘

برام اومده بود که پستمو ریپلای کردی اما میزنم روش نمیاد گلم☺🤔

2720
دوستان کسی هست قبل انتقالش دیفرلین زده باشه؟ تاثیرش چیه؟ پریودتون چطور بود بعدش؟منظورم اینه خونریز ...

عزیزم من تو هردو انتقالم داشتم.

پریودم سرتایمش میومد.حجمشم شاید خیلی کم بیشتر میشد.

سلام خانومای مهربون خوبید

من دیروز روز دوم پریودم بود رفتم برای سونو که دکتر برام آمپول دور ناف و hmg تجویز کردن از دیروز شروع کردم که گفتن دوشنبه دوباره برم سونو میشه راهنمای کنید  که چه کاری رو انجام بدیم یا ندیم که بهتر جواب بگیریم برای تخمک کشی

سلام الهامی جون مرسی بیادمی❤سیکل من کنسل شد البته دکترم گفت ادامه بده ولی شانست کمه ،من ریسک نکردم ک ...

ان شاءلله که همه چی خوب باشه و با داروهای جدید جنین های کپلی بیاری😍🤗

عزیزم من تو هردو انتقالم داشتم. پریودم سرتایمش میومد.حجمشم شاید خیلی کم بیشتر میشد.

ممنون مرجان جون پس شما هم داشتی من فکر میکردم چون اندو دارم برام تجویز کردن 

خدا جونم شکرت...
2714

دوستان اگه تجربه ای دارید بگین لطفا

من ۵ روز تزریق پرگوریس و پیورگان داشتم و سیکل کنسل شد ،حالا سوالم اینه ماه آینده مجدد داروهام شروع بشه بهتره یا یکم فاصله بیفته؟

@anahidd      

@سوگلی33      

@عروسک4      

@samin11      

@sm_pa      

خواهرای گلم از صمیم قلبم دعا میکنم که همگیتون با بتای تپل مپلیتون ، بشین مامان خوشگلای این ماه😍😗😘

عزیزم خیلی دلم میگیره وقتی دل گرفته و شکستتون رو میبینم.... از خدا میخوام به حرمت همین دو تا ف شتم ...

سلام اناجونم فدای مهربونیت عزیزم.انشاالله..

انا جون من دیروز دیگه پریود شدم ولی امروز درد خیلی زیادی داشتم اصلا عجیب بود دردم شبیه بقیه پریودیام نبود تا اینکه(عذرخواهی میکنم گلم)یه چیزی مثل یه تیکه پوست ولی خیلی زخیم تراز پوست بود انگار یه لخته ی گوشتی بود ازم دفع شد.

بنظرتون چی بوده؟خطرناکه؟

خدایا عیدیه عید غدیر امسالم جواب مثبت آزمایش بارداریم باشه لطفا.....

@jojo123    شمام که جات تو قلبم محفوظه..❤

ان شاءالله که خوش خبری برامون😚😙

دوستان کسی هست قبل انتقالش دیفرلین زده باشه؟ تاثیرش چیه؟ پریودتون چطور بود بعدش؟منظورم اینه خونریز ...

من زدم اسفند و فروردین زدم و آخر فروردینم انتقال دادم. تنبلی دارم بدون دارو پریود نمیشم یا اینکه ۳ ماه طول میکشه. بعد از اولین دیفرلین ۹ روز بعدش پریود شدم روز ۱۳ اسفند و خیلی کم بود. دیگه نشدم تا ۱۷ فروردین که رفتم و شروع سیکل انتقالم شد. با اینکه پریود نبودم اما گفتن چون دیفرلین زدم روز اول سیکل حساب میشه. بعد انتقالم که منفی شد ۵ روزم بعد قطع قرص شدم و خونریزی زیاد کردم. به شما داده؟

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
2706