2703
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802036 بازدید | 668348 پست
تیر میشه یکسالِ که برای ای وی اف اقدام کردم قبلش هم یکسال و نیم طبیعی اقدام میکردم که بعد عکس رنگی ...

چيه دلايلش؟

آره گريد رو فقط بر اساس شكل ظاهري و تعداد سلولها گمونم درچه بندي ميكنند

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
کلا ادمو گیج میکنن هم دو دل 😶 نگران نباش عزیزم ان شالله ننه میشی به این چیزا نمیرسی🙏🏻🌹  ان ...

اره به خدا

مرسی عزیزم

گلم گفته پریود شدی بیا.۶ م پریود میشم.حالا نمیدونم برم لاپاراسکوپی یا انتقال..خیلی دودلم

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

این آزمایشا هم خیلی مهمه، خوب میکنی انجام میدی خیالت راحت میشه، حالا هر وقت بخوای عمل کنی، لاه ...

همین دیگه.☹لاهوتی میخاد بگه با خودم بیا عمل ولی گفت لازم نیست فعلا.اگه بازم منفی شدی باید بیای عمل.ولی هرچی فکر میکنم میبینم حرف پورمطرود منطقی تره 

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2720
الهی فداااات بشم خدایا بازهم معجزت رو نشونمون بده🙏🙏🙏🙏 خدایا دوستم با بتای تپل بیاد انشالله 🙏🙏 ...

عزیزم فکر نکنم باردار باشم.آخه این ماه خیلی تحت فشار و استرس بودم شاید به خاطر همینه که عقب افتاده.

نمی دونم چرا تنبلی می کنم شاید به خاطر ترسمه

انشاالله تو چند روز دیگه خبر بارداریتو بدی عزیزم  

وای خدا به فریادبرسه.......امابنظرم منم زنگ زدم گفتن بین۵تا۶میلیون همراهتون باشه. که وقتی رفتیم بر ...

انشالله همینطوری باشه ولی من بعید میدونم اگه اینجوری باشه خیلی خوشحال میشم 

برای منم گاهی تیر میکشه اما هم ممکن انشالله لانه گزینی باشه هم برای برداشتن تخمک ها تخمدان تحریک شده ...

اخه واس من فریز فدات بشم شما چند روز انتقال دادی راستش ولی ولی من خیلی امیدوارم نیستم انعقادی خیلی بد بود ک متاستفانه روز انتقال بهم گفتن و کاری نکردن دکتر فقط انوکسپارین و اسپیرین داد بهم 

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
طبیعیه عزیزم. منم روز دهم هستم همش سمت راستم تیر میکشه

برای شما فریز بود یا فرش 

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
2714
طبیعیه عزیزم. منم روز دهم هستم همش سمت راستم تیر میکشه

کی بی بی چک میزنی من ک خیلی کم طاقتم خدا کنه ایندفعه همگی مثبت بشیم

قربون چشمات برم من قربون. محبتت عزیزم  دیدی بلاخره منم نتیجه تلاشامو گرفتم خداخیلی بزرگه هیچ و ...

مبارک عزیز دلم از ته دلم برات دعا میکنم ک بتونی سالم بغلش بگیری ایشالا قسمت همه ی منتظرا

سلام خواهش میکنم اگه کسی تجربه مشابه من داره راهنمایی کنه خیلی نگرانم

من انتقال جنین داشتم ازمایشم مثبت شد بتا۲۶۰۰بود 

۶هفته سونو شدم ساک با قطر۱۳میلی متر دیده شد اما فاقد یولک ساک و فتال پل 

ایا بارداری پوچ یا هنوز امیدی هست؟کسی بوده مثل من باشه نتیجش چی شد بارداری سالمی داشته یا سقط شده

روزي سه تا دو ميليگرم قرصهاي مزخرف ايراني بقول دوستم بجاي دارو گچ پر ميكنند ميدند دست مردم! ميدوني ...

با نظرت موافقم ،اینهمه هزینه کردیم اینم روش حداقل خارجیا ضرر جانی کمتری داره و سودش بیشتره 

سلام الهامی جون مرسی بیادمی❤سیکل من کنسل شد البته دکترم گفت ادامه بده ولی شانست کمه ،من ریسک نکردم ک ...

گلم من واقعا ناراحت شدم نمیدونستم کنسل شده ولی عزیزم خوب کاری ریسک نکردی ان شالله هفته اینده هرچی خیره پیش بیاد خوشحالم روحیت قوی هست این روزا با سختیهاش هم تموم میشه امیدوار باش گلم دعاگوت هستم 🌹❤️

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
عزیزم جنینات در چه مرحله ای هستن کی انتقال داری

گلم از سه تا تخمک دوتا تشکیل شدن به گفته دکترم فردا انتقال دارم برم ببینم از دوتا چیزی مونده یانه فقط خدا بخواد همه چی امکان داره 

التماس دعا دارم گلم

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
2706