2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802128 بازدید | 668355 پست
غلظت خون رو چطوری میفهمن مرجان جون؟از ازمایشای اولیه ی بارداری میشه فهمید؟دکتر زنان معمولا در جریان ...

از اونم فک کنم بشه. بعدم من آزهای ایمنی انعقادی دادم ژن غلظت خون دارم...

ک انوکسان تا اخر بارداری دارم.

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀

سلام دوستان امروز روز ۴ انتقالم گاهی زیر دلم تیر میکشه سمت چپ این طبیعی یا با دکتر صحبت کنم 

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ذخيره ام ٠:٠١هست  اف اس اچم ١٥و ال اچ ٢٥ دكترم گفته يك درصد احتماله كه تو سيكل اي وي اف تخ ...

عزیزم مونده بدنت چجوری پاسخ بده قبلش تخمکتو تقویت کن منم ذخیره ام یک هست باید دید چه میشه دکتر سنتی رفتی؟؟؟؟

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الوارثین.      وقتی در منی و نفس میکشم تو را دیگر در کجای جهانم بجویم خوشبختی را👼🏻خدا ممنونم بابت معجزه قشنگت ،،،الهی همه منتظرا دامنشون سبز بشه 🤲🏻
2720
از اونم فک کنم بشه. بعدم من آزهای ایمنی انعقادی دادم ژن غلظت خون دارم... ک انوکسان تا اخر بارداری د ...

عزیزم آزمایش ها رو واسه چی دادی قبلا سقط داشتی و اینکه اگه جوابت مثبته کیآزمایش ها رو دادی؟؟؟؟

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الوارثین.      وقتی در منی و نفس میکشم تو را دیگر در کجای جهانم بجویم خوشبختی را👼🏻خدا ممنونم بابت معجزه قشنگت ،،،الهی همه منتظرا دامنشون سبز بشه 🤲🏻
سلام دوستان من جواب گرفتم😭😭😭 مثبته بتام ۵۰۳ 😭😭😭😭😭😭😭

مبارک باشه عزیزم انشالله سالم بغلش کنی. میشه علائمت رو بگی منم روز 10هستم و کلی نگران. برام دعا کن لطفا 

عزیزم آزمایش ها رو واسه چی دادی قبلا سقط داشتی و اینکه اگه جوابت مثبته کیآزمایش ها رو دادی؟؟؟؟

عزیزم من تیرماه پارسال اولین انتقالم بود.که مثبت شدم بعد افت بتا پیدا کردم و منفی شدم.... دکترم نوشت منم انجام دادم مشخص شد ژن غلظت خون دارم.انتقالم تیر بود.ازمایشات رو شهریور انجام دادم.دوماه دارو استفاده کردم.تا دوباره دیماه انتقال دادم و شکر خدا نتیجه گرفتم🍃🍀

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
2714
عزیزم من تیرماه پارسال اولین انتقالم بود.که مثبت شدم بعد افت بتا پیدا کردم و منفی شدم.... دکترم نوشت ...

به سلامتی ان شاالله زیر سایه پدر مادرش باخوشی و برکت بزرگ شه عزیزم شما سی دی مارکرا رم انجام دادید ببخش اینقدر میپرسم

دوستان من رفتم سونوي ده سيكل متاسفانه باوجود مصرف 7 روز استراديول ايراني ضخامت آندومتر 4.6 ميليمتر بود! ماههاي قبل همين روز سيكل، بدون مصرف دارو بالاي 5 بودم!! اينم از توليد ملي مون

دكترم برام يك ژل نوشت و قرص پنتوكسي فيلين

استراديول خرجي هم بالاخره پيدا كردم داروخانه فتحعليان سر توانير داره اگه كسي خواست بره اونجا

آنا جون الان من ده سيكل هستم دكترم گفت چون ديفرلين زدي تا 20 سيكل فرصت داريم واسه انتقال. اين ضخامت كم درست ميشه تا ده روز ديگه؟!

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
عزيزم كلا بيمه تكميليها بد شدن ، هزينه ها رو هم حتي به جاهاي طرف قرارداد دير ميدن يا بعضا اصلا نميدن ...

ای واای من پس همه همینطورن .البته جای تعجبم نداره چی سر جاشه تا اونا باشه 

بد به حال ماها که تو این راه پرخرج دلمون به بیمه ها خوش بود حداقل کمی از بارمون سبک کنن 

مرسی از پاسخگوییت عزیزم

@armaqhan       سلام عزیزم خوبی کجای گلم اوضاع رو به راهه باز سونو رفتی ؟

سلام الهامی جون مرسی بیادمی❤سیکل من کنسل شد البته دکترم گفت ادامه بده ولی شانست کمه ،من ریسک نکردم کلی هورمون تزریق کنم برای شانس خیلی کم داروها روقطع کردم هفته دیگه میرم سونو ببینم اوضاعم چجوریه و اگه دکترم صلاح بدونه دوباره با تغییر داروهام وارد سبکل جدید بشم و یا تحت نطرش با کمک دارو سیکل طبیعی  ادامه بدم

دوستان من رفتم سونوي ده سيكل متاسفانه باوجود مصرف 7 روز استراديول ايراني ضخامت آندومتر 4.6 ميليمتر ب ...

تارا جون چندتا استراربول میخوری؟نگران نباش حتما صخامت اندو میره بالا بخصوص با ژل 

2706