2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817820 بازدید | 669033 پست
عزیزم جوجه من 6ماه تو.فریز بود الانم بیشتر از دوماهه تو دلمه😍.

ایشالا سالم بغلش بگیری گلم

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نظر خوبی دادی عزیزم اگر کرم درونم تکون نخوره سه روز سعی میکنم درازه به دراز بیوفتم     وی ...

افرین دخترخوب😜

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2728
همیشه وقتی میره یه جایگزین در نظر میگیره.... اما معمولا اون تایم شروع سیکل نمیزنه....

عههه خب من انتقالم تقریبا میوفته همون روزای آخر سفرش،چیکارم میکنه؟با طولانی کردن ال دی میتونه یکم جا به جا گنه البته ولی اون سونوهای هفته آخرو نمیدونم چیکار میتونه بکنه 

توالت فرنگی که بدتره.... من عزا میگرفتم تو بارداریم خصوصا بخوام اونجا برم دستشویی..... من همینطوری ...

وای راست میگی اصلا بهش فکر نکرده بودم،خب یدونه پلاستیکی مگه چنده بگیره بذاره تو دستشویی!!!هیچی نگفتین بهش؟

2738
عزیزم خودت برو انجام بده مگه جونتو از سر راه آوردی؟

انا جوون یعنی از های ایمنی انعقادی رو برم بدم یه دکتر دیگه بنویسه؟؟؟؟

اخه میگن باید ۳ماه از سقط بگذره ممنون میشم توضیح بدی

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الوارثین.      وقتی در منی و نفس میکشم تو را دیگر در کجای جهانم بجویم خوشبختی را👼🏻خدا ممنونم بابت معجزه قشنگت ،،،الهی همه منتظرا دامنشون سبز بشه 🤲🏻
سلام خانما من روز دوم و پنجم انتقال نصفhcgزدم امروز روز دهم انتقالمه ینی تا هنوز اثرش هست؟؟

آره عزیزم واسه من بود در صورتیکه انتقالم منفی بود،ولی یکی دو روزم صبر کن بعد بزن دیگه تا اونموقه رفته

دوستان لطفا راهنمایی کنید بیبی چک مدیکور قابل اطمینانه؟ خیلی ها گفتند خطا زیاد داره

صنم خبری شده؟!؟!

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
ازمایش هارو میرم میدم شنبه تاانتقالم جوابش میاد..دوس داشتم عمل هم برم ؛خیالم راحت شه .لاهوتی میگه با ...

این آزمایشا هم خیلی مهمه، خوب میکنی انجام میدی خیالت راحت میشه، حالا هر وقت بخوای عمل کنی، لاهوتی نمیگه باید با من انجام بدی؟ 

انا جون بعد سقط عکس رنگی بدم میترسم از عفونت و اینجور چیزا ؟؟راستی قبل سقطی یه لوله ام کمی چسبندگی داشت

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الوارثین.      وقتی در منی و نفس میکشم تو را دیگر در کجای جهانم بجویم خوشبختی را👼🏻خدا ممنونم بابت معجزه قشنگت ،،،الهی همه منتظرا دامنشون سبز بشه 🤲🏻
عزیزم چیو روزی یکی میخوردی؟مکملتو؟ من سه ماه اول نداشتم.الان هم گفته روزی یکی بخور...

مولتی پریناتال...

من از همون روز انتقال داشتم با فمبیون یک.

بعد که اومدم سماه دوم فمبیون دو شروع شد.مولتی پریناتال یروز در میون.

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀

من ذخيره ام ٠:٠١هست 

اف اس اچم ١٥و ال اچ ٢٥

دكترم گفته يك درصد احتماله كه تو سيكل اي وي اف تخمك داشته باشم هست 

گفت اهدايي 

منتظرم پريود بشم برم سيكلم رو شروع كنم 

شما راه حلي دارين؟احتمالش هست تخمك داشته باشم؟

2706