2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817375 بازدید | 668996 پست
بچه ها از چه هفته هایی باید حرکت نی نیو حس کنیم؟با توجه به اینکه من جفتمم قدامی هست😿 کُشتن منو بس ...

من پنج ماه و نیمم تازه دارم حس میکنم... زوده دختر براتو..ان شاءالله چندوقت دیگه.

منم قدامیم‌.

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کدوم مرکز رفتی که مشکل همسرت رو تشخیص ندادن. در مورد لاپرا ، بله، دکتر خوب و حرفه ایی به شدت مهمِ و ...

من رشت میرم قبلا موسسه مهر رفتم که تشخیص ندادن الانم پیش دکتر صدری میرم قراره اول تخمک کشی کنم دوم برم لاپاراسکوپی کنم لولمو که چسبنده شده برداره سوم توکل به خدا انتقال انشأالله خدا از دهنتون بشنوه😍😍

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏

سلام بچه ها من پریود شدم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

روز دوم یا سوم باید برم برای سونو و سیکلم حدودا ۲هفته دیگس

برای اینکه آندومترم بره بالا بیزحمت هر تجربه و اطلاعاتی دارین برام بزارین؟🤗

خدا خیرتون بده

چی بخورم و چیکار کنم و چه دارویی خوبه💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
2728
من خودم حرف نزدم تو اتاق سونو بودم شوهرم باهاش حرف زده بود نمیدونم چی گفته بود دیگه ولی با اکراهو بی ...

عزيزم من پارسال دكتر قبلي كه ميرفتم داخل مطب كه سونو ميكرد هزينه اش رو بيمه تكميلي ميداد ولي ميگفت بايد شرح سونو هم داشته باشه و اينكه يك بار لاله جون دوستمون كه الان ديگه نمياد اينجا ميگفت دكتر بايد فوق تخصص باشه تا هزينه سونو رو بيمه تكميلي بده كه دكتر من فوق تخصص بود ولي بعد كه دكترم رو عوض كردم و الان هم همونجا ميرم اصلا هزينه سونو نميگيره فقط ٥٠ هزار تومان هزينه ويزيت ميگيره بعد از عيد هم تا الان دو بار رفتم ويزيتش زياد نشده بود و مطبش رو هم عوض كرده و خيلي هم شيك و تميز هست مطبش ، خلاصه اينكه اصلا دكتر پولكي نيست ولي دكتر قبليم افتضاح پولكي بود و به قول شما يك آب سرد كن هم داخل مطبش نداشت .

2738
آنا جون ماهم بیمه البرز داریم .ولی نمیدونم چرا جدیدا دیگه هزینه ها رو خوب نمیده .فرانشیز ۱۰ درصد .او ...

عزيزم كلا بيمه تكميليها بد شدن ، هزينه ها رو هم حتي به جاهاي طرف قرارداد دير ميدن يا بعضا اصلا نميدن به خاطر همين يك جاهايي حتي قراردادشون رو با بيمه تكميليها به هم زدن ، بيمه تكميلي من هم دي هست و بيشتر هزينه ها رو ميده ولي پارسال كه فاكتورها رو ميدادم زودتر و به مقدار بيشتر بهم پس ميدادن ولي اين بار از اول بارداري حدود ٥ ميليون فاكتور بردم بعد از ٣ ماه از ١٥٠٠ تقريبا ١ ميليون برام واريز كردن و بقيه رو هم كه يك ماه هست تحويل دادم معلوم نيست كي و چه قدر بهم بدن .

نه....یه بار حس کردم انگار یه‌چیزی مقل حباب ترکید...ولی چون تکرار نشد گفتم حتما توهم زدم انقد بهش فک ...

عزيزم هنوز زوده براي حركات ، من سر دخترم كه جفتم خلفي بود از هفته ١٦ حس كردم ولي اين بار كه جفتم قدامي هست از هفته ٢٠ .

بچه ها از چه هفته هایی باید حرکت نی نیو حس کنیم؟با توجه به اینکه من جفتمم قدامی هست😿 کُشتن منو بس ...

من دخترمو بعد بیست تازه نامحسوس حس کردم....

۲۲ به بعد محسوستر حس خواهی کرد تازه اگه مثل دختر من شیطون باشه....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
ای جونم.پس ان شاالله به زودی حسش میکنی.اخه خیلیا که همزمان با من باردار شدن بهم گفتن از ماه سوم قشنگ ...

نه عزیزم نمیشه....

بذار راحت باشه دوست داره اون پشت مشتا قایم بشه تو چشم بذار ذوق میکنه قایم میشه....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
نه تعطیلات بخش ivfتعطیله☹️

اگه تعطیلات تعطیل کنن که باید کلا خرداد سیکلی شروع نشه....

معمولا مراکز برا کسایی که تو سیکلن بازه....

باز حتما بپرس....

من انتقالم منفی شده الان پنج روزه داروهامو قطع کردم اما پری نشدم. سری قبل دو روز بعدش شروع شد

عزیزم عجله نکن هنوز فرصت داری....

2706