2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818125 بازدید | 669052 پست
مرسی از مثبت حرف زدنت سهیلا جون     بله حتما باید سیکلو شروع بکنم منم هر جور شده سعی میک ...

کج و کوله😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂ر خوب اومدی😂😂😂😂😂

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
تا اناجون.بیاد من جاش جواب میدم😅😅عزیزم بیا ایندفعه روال کارتو تغییر بده واستراحت کن..حداقل سه روز ...

نظر خوبی دادی عزیزم اگر کرم درونم تکون نخوره سه روز سعی میکنم درازه به دراز بیوفتم    وییییی ننه به نکته ای خوبی اشاره کردی نه ایندفعه نمیرم مستقیم خونه میام 😬

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من کلا رو صندلی میشستم میخوندم پشت میز.... من زانوم مشکل داره.... اگه منظورت رو زمین نشستنه ...

اره عزیزم منظورم زمین بود ممنونم گلم

عزیزم عادی باش من که اعتقاد ندارم استراحت میتونه نتیجه رو + کنه.... خصوصا برا ماهایی که مشکل غلظت خ ...

آناجان به غلظت خون فکر نکرده بودم داخل خونه لاک پشتی راه میرم درضمن ابم از یک لیتر بیشتر میخورم   گفتم بگم شویقم کنی 😂

2731
الهامی جونم ان شاالله اینبار تیکر خوشگلتو ببینم 😍 بنظر من هم اگه میتونی دو سه روز اول رو مواظب باش. ...

تشکررررر مادرفرشته ناز🌹😍❤️نمیدونم چرا احساس میکنم پرنسس داری😍😘 

چشم گلم سه روز اول رو احتیاط میکنم این دفعه بیشتر مواظب هستم ،،،،برام دعاکن عزیزم انتظارم تموم بشه ! تحمل منفی دیگه رو ندارم خدا خودش کمک حال هممون باشه

خیلی ناراحت شدم ،دلیل سقط مربوط به آندومتر میشد؟

نه عزیزم مربوط به مشکل انعقادی

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الوارثین.      وقتی در منی و نفس میکشم تو را دیگر در کجای جهانم بجویم خوشبختی را👼🏻خدا ممنونم بابت معجزه قشنگت ،،،الهی همه منتظرا دامنشون سبز بشه 🤲🏻
2738
آزمایشات ایمنی ،انعقادی رو نداده بودین؟

نه تا دو سقط به بالا دکتر میفرستم برم 

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الوارثین.      وقتی در منی و نفس میکشم تو را دیگر در کجای جهانم بجویم خوشبختی را👼🏻خدا ممنونم بابت معجزه قشنگت ،،،الهی همه منتظرا دامنشون سبز بشه 🤲🏻
اخ اره انا جون دکتر گفت برات پریناتال مینویسم.نمیدونم چرا داروخونه اینو داده.دیشب شوهرم رفته گرفته.ب ...

عزیزم من سه ماه اول روزی یکی میخوردم‌‌ . سماه دوم روز درمیون🍀

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
مرسی گلم اخه دکتر درمورد کم خونی چیزی نگفت.ولی فکرکنم برای همه تجویز میشه توی این هفته های بارداری

من ک هنوزم اهن جدا ندارم. فک کنم بخاطر غلظت خونم.

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
اها اینا هم درسته گلم...ممنون فداتشم.اره بابام بیاد خیالم راحت میشه مرسی مهربونم خیلی لطف کردی حتم ...

😍😘😘😘

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
سلام عزیزم مرسی از جوابت  زنگ زدم به بیمارستان قیمتاش خیلی بیشتر شده  پانکچر ۵۲۵۰ انتقا ...

وای خدا به فریادبرسه.......امابنظرم منم زنگ زدم گفتن بین۵تا۶میلیون همراهتون باشه.

که وقتی رفتیم بر پانکچر۴تومن بر پانکچر گرفتن....۱۲۰۰هم برانتقال فرش می خواستم...که ما فرش انتقال ندادیم و فریز کردیم.

بنظرم پانکچربهم همراه انتقال فرش ر بهتو ن،پنج میلیون و دویست وپنجاه گفتن.

چون من دوم اسفند انجام دادم.همین اسفند خودمون.دو سه ماه بیشترازش نگذشته

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
من اصلا متوجه نشدم کنسل شده واقعا متاسف شدم 😞خدا خودش بهتزین معجزه شو نشونش بده🙏🏻

الهام جون 

ارمغان داروهاش رو قطع کرد ، طفلی اینسری قسمت نشد وارد سیکل بشه

انشالله سری بعد مامان دوقلوها میشه و همه رو خوشحال میکنه🙏🙏🙏🙏

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
2706