2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812623 بازدید | 668754 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اناجون آز سی دی ها رو میشه ببینی؟

به نظر میان خوبن....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
سلام دوستان کمک کنید من ۹ روزه انتقال دادم دیشب لک دیدم  الان قشنگ خونریزی داشتم  بیبی چ ...

عزیزم انقدر ذوق زده شدم اصلا پستتو نخونزم....

نگران نباش....

انشالله به خوبی پیش میره....

زنگ بزن به دکترت بگو احتمالا پروژسترونتو بیشتر میکنه....

اگه میتونی برو آزم بده یا بگو بیان خونه ازت خون بگیرن....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2728
سلام عزیز. خوبیم ممنون.شما و گل پسر خوبید؟  بله شکر خدا ازین مرحله گذشتم و دکتر عزیز حتی صداشو ...

خدا رو شكر عزيزم ، ما هم خوبيم .

خدا رو هزاران بار شكر ان شا الله بقيه مراحل بارداريتون هم به سلامت طي ميشه و ني ني نازت رو سالم و صالح در آغوش ميگيري .

عزیزم من رفتم پرولاکتینمو چک کردم رنج نرمال 19 هستش برا منم 20 خیلی بده واسه منی که هفته دیگه باید ب ...

نه عزیزم نگران نباش....

احتمالا برا شرایط آزمایشم باشه....

اما غیر اونم باشه یه واحد بالا چیزی نیست....

بچه هامن تازه با تامیک اشنا شدم.لطعن به من بگید چقد شانس دارم توی ای وی اف شوهرمم کاملن سالم و قویه ...

عزیزم به خونه خودت خوش اوندی....

عزیزم قبل از هر چیزی به همسرت بگو بره مرکز ناباروری آز اسپرم بده بعد میشه حساب کرد که آیا همسرت قطعا مشکل نداره یا داره....

بعدشم عکس رنگی انداختی؟

ممنونم، و موافقم، اما بلد نیستم استرسمو پایین ببرم

مهیا جان این جریاناتی که برای ماها پیش اومده خیلی استرس زا هست و گاهی اوقات خودمون نمی تونیم بار این همه استرس و نگرانیرو به دوش بکشیم و نیاز به کمک یک متخصص داریم.من خودم یکی دو بار که پیش روانشناس رفتم خیلی توی روحیم تاثیر داشت. به نظر اگر تو هم پیش یک روانشناس یا روانپزشک خوب بری خیلی کمکت کنه

عزیزم میشه لطفا بگی کوتر تخمدان چیه؟

من پلی کیستیک هستم کسایی که  تنبلی دارن تخمدانهاشون پر از فولیکولهای ریز ریز است..به کمک لامراسکوپی میان تخمدانها رو کوتر میکنن یعنی این فولیکولهای ریز ریز رو با لیزر میسوزونن.وتخمک گزاری بدون دارو و بصورت طبیعی اتفاق میفته بعدش.

من چطور بدون تو این همه تحمل کردم...خیلی عاشقتم  
نه عزیزم هیچی  اصلا لکه بینی هم نداشتم خیلی عجیب غریبه بدن من  از بعدش میترسم 😁

بتاهاتو باید تکرار کنی....

تا وقتی صفر بشه یا تکلیفت مشخص بشه باید تکرار کنی....

عزیزم به خونه خودت خوش اوندی.... عزیزم قبل از هر چیزی به همسرت بگو بره مرکز ناباروری آز اسپرم بده ب ...

اره لوله هام بازه...شوهرم دو بار آز داده ولی نه توی مرکز ..توی ازمایشگاه . و سالم بوده حالا قراره فررا برم کلینیک پرونده درست کنم برای ای وی اف..میترسم نتیجه نده

من چطور بدون تو این همه تحمل کردم...خیلی عاشقتم  
سارا جون دختر گلتو ببوس سارا جون تخمدانم درد داره ب این سونو مشکوکم سارا میخوام سه چهار ماه درمانو ...

بهترین کارو میکنی....

چشمت سلامت باشه.بسلامتی گلم انشالله ک تا اونموقه همه چی عالی پیش میره

فدای تو عزیزم...معجزه کوچولومون چطوره؟😍 چند هفته ای گلم؟

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
2706