2703
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802344 بازدید | 668359 پست
معمولا وقتی تخمدان پلی کیستیکه این کارو میکنن چون تعداد تخمکا بالاس جا برای رشد ندارن و کوچیک میمونن ...

مرسی عزیزم کاملا متوجه شدم خدا خیرت بده 

۵ تا صلوات واس فرشته ی تو دلیت فرستادم انشالله بسلامتی بیاد بغلت الهم صل علی محمدوال محمد

آره اوایل خیلی خوب بودم از هفته هفتم همش بالا میارم دکتر گفت شاید بخاطر فشاریه ک موقع بالا آوردن بهت ...

اتفاقا میخواستم بگم پنتاپرازول بخوری....

منم خلط خوتی داشتم خوردم خوب شدم....

البته من از اول بارداریم داشتم یه مدت نخوردم بعد که خلط خونی داشتم مجدد برام تجویز کرد دکتر....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی توکل ب خودت خدای بزرگم اناجون ممکنه هروقت بودی بگی آز سی دی هامو‌بزارم نگاه کنین بعدش سریع برد ...

عزیزم بذار پستارو میخونم تموم شدن بهت میگم....

فقط خوب من چون بچه ها معلوم نیست کی بهم اورژانسی نیاز دارن میبینی یه لحظه مجبور میشم برم....

اگه دوست نداری بمونه خوب برام ایمیل کن....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
معمولا وقتی تخمدان پلی کیستیکه این کارو میکنن چون تعداد تخمکا بالاس جا برای رشد ندارن و کوچیک میمونن ...

منم pco بودم ولی دکترم چنین چیزی نگفت اگه می گفت همزمان با لاپاراسکوپی لولم می گفتم اونم انحام بده عوارض که نداره

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
2720
ممنون عزیز دلم😘😘😘😘 اگه زحمتی نیست میشه آدرس و شماره تلفنشو بدی داشته باشم بد نیست

چشم عزیزم این شماره خودشه  09187697212 اینم شماره منشیش خانوم قمری2824996 918 کانال تلگرامم دارن بزا ببینم آدرسشو پیدا میکنم برات بفرستم

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
ممنون عزیز دلم😘😘😘😘 اگه زحمتی نیست میشه آدرس و شماره تلفنشو بدی داشته باشم بد نیست

https://telegram.me/shafakhanh_boali

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
چون ضخامتت ۶/۵ بود برا همین گفتم احتمالا فولی غالب خواهی داشت با تاخیر منظورم این بود....

عه

جدی؟

مرسیییی🌹🌹🌹🌹 پس از رو ضخامت میشه فهمید، افرین، اره اوندفعه که فولیکول ۲۰ داشتم ضخامتم ۹/۵ بود، بازم خدا میدونه چی قراره بشه توکل ب خودش، ولی میخوام یه سری ب دکتر بزنم بهش بگم که من فعلا از میکرو‌ منصرف شدم و ببینم برای استاندارد شدن تخمک گذاری چ ایده ای داره

...
2714
مرسی عزیزم کاملا متوجه شدم خدا خیرت بده  ۵ تا صلوات واس فرشته ی تو دلیت فرستادم انشالله بسلامت ...

قربونت برم گلم لطف میکنی انشالله ک خیلی زود نتیجه بگیری

اتفاقا میخواستم بگم پنتاپرازول بخوری.... منم خلط خوتی داشتم خوردم خوب شدم.... البته من از اول بارد ...

مرسی عزیزم خیالمو راحت کردی.😍😍😍😍

منم pco بودم ولی دکترم چنین چیزی نگفت اگه می گفت همزمان با لاپاراسکوپی لولم می گفتم اونم انحام بده ع ...

ذخیره تخمدان رو کم میکنه عزیزم.حتما برا شما نیاز نبوده همه کساییکه پی سی او هستن الزاما کوتر نمیشن برا بعضیا تجویز میشه

شوهرت مشکل موفولوژی و تحرک هم داشت؟

بله عزیزم تحرک کلا 0 بود مورفولوژی نرمال هم 2 درصد فقط تعدادش فک کنم خوب بود یادم نیس چند بود.دوسه دوره زالو درمانی رفت و دارو گرفت

یه دنیا ممنون انشالله نی نی صحیح و سالم بیاد بغلت و ۱۲۰ سال زیره سایه پدر و مادرش زندگی کنه

خواهش میکنم گلم کاری نکردم. مرسی عزیزم.آدرسشم تو همون کانال هست.انشالله ک خیلی زود نی نی بیاد تو دلت عزیزم

2706