2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6811560 بازدید | 668719 پست
سلام عزیز. خوبیم ممنون.شما و گل پسر خوبید؟  بله شکر خدا ازین مرحله گذشتم و دکتر عزیز حتی صداشو ...

عزیزم تبریک میگم انشالله ک قلبش همیشه براتون بتپه.چند وقتته؟

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
اناجون شمام اینو‌ببین ممنونم از محبتتون

عزیزم دیدم که....

بر اساس اون جوابتم دادم....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم دیدم که.... بر اساس اون جوابتم دادم....

آنا جون پنتو پرازول تو بارداری ضرر نداره؟دکتر برام نوشته دلم نمیاد بخورم

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
2728
اره گلم منم خیلی خیلی ارومتر شدم از وقتی گفتم سپردمش به خود خدا❤ ان شاالله همونجور که توی اوج ناباور ...

انشالله که رفته برا من اولا بود هماتوم هفته 6 داشتم که با استراحت و شیاف خداروشکر جذب شد، راستی جنسیت فندوفت چیه🤩

عزیزم اولا یه لوله مشکل داره اونیکی سالم این یعنی شانس ۵۰درصد دوم اینکه لوله بسته دو حالتِ یکی با آ ...

سلام ممنونم از پاسخگوییتون 

دقیقا نوشته: کانال سرویکال نمای طبیعی دارد

ناحیه ایسم طبیعی است 

نمای آرکوئیت در ناحیه فوندوس رویت شد 

اندازه و نمای کاوینه رحم طبیعی رویت شد

لوله راست داری قطر و موقعیت طبیعی بوده و پاساژ ماده حاجب از انتهای لوله رویت شد که نشانه باز بودن لوله است

لوله چپ از ابتدا بسته است 

یعنی فقط درمورد لوله چپ همین یه کلمه رو نوشته دقیقا،،،،  آزمایش ذخیره تخمدان هم دادم ۲.۹ هستش و ۳۳ ساله هستم 

من هزینه آی وی اف رو ندارم نمیدونم با آی یو آی نتیجه میگیرم یا نه چون تو نی نی سایت خوندم که اکثرا نتیجه نگرفتن. دیگه موندم چطور مادر بشم

منظورم اینه داخل و خارج (لگن و حفره شکمی لوله ها و....) رحمت بررسی شده.... نه عزیزم ربطی به خارج رح ...

مرسی عزیزم متوجه شدم...پس خداروشکرتاحدودی خیالم راحت شد انشالله که دکتر کارشو خوب انجام داده باشه حداقل تو این یه مورد جلو باشم بعد این همه سال😄

پس دیگه خیلی اصرار کن..... همسر من نه تنها بلد نبود کلا میترسید.... انقدر بهش جسارت دادم اولین تزر ...

آنا جون همسر منم میترسه هر چقدر بهش میگم راضی نمیشه...

کاش میگفتی با چه ترفندی راضیش کردی😁😁

خدا جونم شکرت...
اگر ذخیرت پایین نیست روزه مشکلی نداره باز با دکترت مشورت کن عزیزم اما قند و شکر برای رشد تخمک خوب ن ...

ممنون از توضیحت عزیززززم 

والله دیگه خسته شدم گفتم من که باید این مسیرو برم دیگه اینقدر زمانو از دست ندم سن آدم هر سال بیشتر میشه حالا حرفهایی که دل آدم میسوزونه هیچی دیگه خسته شده بودم گفتم اگه می خواست طبیعی بشه تو این چند مدت شده بود که نشد دیگه تصمیم گرفتم برم جلو انشأالله که به صلاحم باشه وخدا به تک تک ما که منتظریم نگاه کنه 

من به احتمال زیاد همون هیدرو سالپنکس دارم بنظرم بهتره که اون لوله بردلشته بشه منم با خیال راحتتر برم جلو یچیزی فکر مو مشغول کرده بود چون قبل عمل لوله میخوام تحمک کشی کنم که این عفونت به تخمکا آسیب نمی رسونه دکترم گفته نمی رسونه دلم می خواد ببینم کسی بوده  با شرایط من که نتیجه گرفته باشه با همون تخمکا

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
ممنون از توضیحت عزیززززم  والله دیگه خسته شدم گفتم من که باید این مسیرو برم دیگه اینقدر زمانو ...

عزیزم تخمکا تا وقتی تو تخمدان هستن و از لوله عبور نکردن سالمن دکترت درست گفته

معمولا خودشون میگن ولی باز شما میتونی درخواست کنی ببین من اینسری اندومترم منظم و سه خطی با قطر خوب ...

با این رحم چکارا که نمی کنن😬😄

به دکترم پیشنهاد بدم لبینم چی میگه من هر بار یچیز جدید اینجا یاد می گیرم میرم به دکتر میگم بنده خدا تعجب می کنه😜😜

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
عزیزم مگه تو الان لکه بینی چیزی داری؟؟؟ من دقیقا بعد آز دوم لکه بینی اوردم بعد سوموی قلب خونریزی... ...

فداتشم من خونریزی و لک نداشتم خداروشکر.دیشب شوهرم حساب کرد گفت دوساعت یا دوساعت و نیم طول میکشه...بخوایم اروم بریم بیشتر هم میشه..حالا من گفتم هنوز فرصت دارم تا انومالی،بعدا بهش فکرمیکنم.ان شاالله تا اونموقع‌وضعیتم بهتر شده و مشکلی پیش نمیاد به لطف خدا...میفهمم شرایط برای دکتر رفتن همه جا همینقد سخته گلم...زنگ زدم ازمایشگاه اینجا گفت کوادمارکر رو همینجا انجام میدیم.گفتم میخوام درمورد دقت دستگاهاتون مطمئن شم گفت ما نمونه رو میفرستیم تهران!خیلی خیالم راحت تر شد.حالا بقیش رو میسپرم به خدا...تصمیم گرفتم سونو برا بررسی هماتوم هم هفته ی آینده برم.ازمایش هم گفت بهترین موقعش هفته ی ۱۶ هست.ان شاالله شنبه میرم برای ازمایش ببینم چی میگه...هفته ی دیگه هم سونو میرم بعد به دکتر زنانم میگم با توجه به شرایطم راهنماییم کنه چیکار کنم برای سونو انومالی

راستش اینجا هرجا میری دکتر یا ازمایشگاه کلی پله میخوره...سعی میکنم خیلی اروم برم پله هارو...اخه شنیدم برای هماتوم و جفت پایین پله نباید بالا پایین رفت...حالا دیگه تو بعضی شرایط مجبوریم.ان شاالله خدا خودش کمکمون میکنه

مرسی خیلی از بلاتکلیفی دراومدم امروز😘

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
خب انای مهربان حالا من چ کنم؟ باشه به خاطر چارده پونزده روزی ک تا پری مونده ب خودم عذاب و غصه نمیدم ...

ببین بیا پی وی یه چیزایی بهت بگم....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
آنا جون تا جاییکه شما میدونی بین بچه ها کسی تو بارداریش استفراغ خونی داشته؟

عزیزم من خودم خلط خونی داشتم اما شنیدم بعضیا که زیاد بالا میارن شده خون بالا بیارن....

اگه زیاد بالا میاری احتمالش هست....

2706