2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818090 بازدید | 669049 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۳۲سال و شش ماهم😂 اعصابم خورد شد ب خدا، منم از همونش میترسم، همسرتون چ طوریه شرایطشون؟

شرایطش خوب نیست مورفو ۲% حرکت a هم ۲%

سنمون ۴۵ و من عمل فیبروم بزرگ داشتم پارسال

بقول دکتر قبلیم فقط یک نکته مثبت تو پرونده ما هست اونم ذخیره منه حدود ۲.۴

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
هییی خدا چ بگم تو ک منو خیلی وقته میشناسی یک سال بود اقدام میکردم نگو پرولاکتینم بالا بوده بعدش ...

انرژی منفی نده به خودت...شاید به حرف اناجون ،تخمک گذاریت قراره دیرتر باشه این سیکل.نگران نباش

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2731
سلام دوستان کمک کنید من ۹ روزه انتقال دادم دیشب لک دیدم  الان قشنگ خونریزی داشتم  بیبی چ ...

گلم بارداری،این خونریزی به خاطر یکی از قل هاست که احتمالا داره دفع میشه،فقط استراحت کن،زنگ بزن مرکز شیاف و امپولت رو بیشتر کنن

نیواجون سلام خوبی؟ شما فولی نداشتی بعد یهو بدون دارو‌درست شد و فولی داشتی؟

وای عزیزم من همش پیاماتو میخونم و کلی حرص میخورم.چرا اینقد نگرانی.بخدا خیلی ها ممکنه تو یه دوره فولی غالب نداشته باشن.خب اینکه چیز نگران کننده ای نیست.باور کن با این سطح استرسی که تو داری حتی اگه همه چی عالی باشه تو باردار نمیشی.یکم این استرستو کم کن.این استرس زیاد تو خودش مانع بارداریه.

میدونم من تو شرایط تو نیستم ولی بخدا داری به خودت و بدنت و ذهنت استرس بیش از حد وارد میکنی واسه مسئله ای که شاید کاملا عادی باشه.یکم خودتو آروم کن.این سوال پرسیدنات هم بنظرم خودش باعث استرس بیشتر میشه.خب قرار نیست همه بدنا مثل هم باشن.اگه یکی فولی غالب داشت نمیشه بگی بقیه ی کسایی که تو اون شرایط هستن پس حتما باید فولی غالب داشته باشن.یکم بیخیالی بد نیست.

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
انرژی منفی نده به خودت...شاید به حرف اناجون ،تخمک گذاریت قراره دیرتر باشه این سیکل.نگران نباش

اصلا ب درک

هر وقت خواست بده

من دیگه توان ندارم از میکرو میترسم دیگه نمیتونم پانکچر

...
2738
سلام محدثه جون ، از خودت چه خبر خانمي ؟ صداي قلب ني ني ات رو شنيدي ؟

سلام عزیز. خوبیم ممنون.شما و گل پسر خوبید؟

بله شکر خدا ازین مرحله گذشتم و دکتر عزیز حتی صداشو برام گذاشت بااینکه خیلی کوچیک بود. انشاالله قسمت همه منتظرا بشه...

به خدا سپردم فرشته کوچکم را...😔😔😔 من بهشت را برای او ازخدا خواستم به زمین بیاورد...چه سخاوتی داشت فرشته من که با رفتنش بهشت را برای من خرید...عشقم تیکر تولدت در ۱۱ هفته مانده به تولد برای همیشه در چشم و قلب من ثابت ماند...برای حالم دعا کنید.
سلام دوستان کمک کنید من ۹ روزه انتقال دادم دیشب لک دیدم  الان قشنگ خونریزی داشتم  بیبی چ ...

عزیزم خدایا سکرتتتتتتتتت....

کلی ذوق کردم.....

آخرین پستیو که گذاشتم گم کردم داشتم دنبالش میگشتم این عکس خوشگلو دیدم.....

گوارای وجودت عزیزم.....

خیلی خیلی خیلی مبارکه.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
سلام عزیزم.ق یمت مطب شون امسال قیمت ویزیتشون: ۵۰هزارتومان قیمت سونو : ۵۰هزارتومان پانکچر وانتقال ...

سلام عزیزم مرسی از جوابت 

زنگ زدم به بیمارستان قیمتاش خیلی بیشتر شده 

پانکچر ۵۲۵۰

انتقال فرش ۱۲۰۰

انتقال فریز ۲۲۰۰

پس اینجور که مشخصه تو پروسه درمان خرج تراشیم میشه

عزیزم انشالله به سلامتی انتقال بدی و جنینات به سلامتی بیان دنیا

سارا نکنه فقططططط چون استرس داریم باردار نمیشیم؟؟؟

چه عجبببببببب؟؟

بالاخره فهمیدی استرس چقدر بده؟

دختر جان ما با اون همه مشکل دقیقا زمانی که به بارداری فکر نمیکردیم من باردار شدم....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
سلام به سلامتی چند وقته حامله ایی ?جنسیت نی نیت چیه ؟ایشالله به سلامتی فارغ شی 😙😙☺☺

سلام عزیزم مرسی من الان 11 هفته و 3 روزم فعلا جنسیت مشخص نیست انشالله هر چی هست سالم باشه فقط.انشالله قسمت شمام بشه بزودی

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
سلام عزیزم.ق یمت مطب شون امسال قیمت ویزیتشون: ۵۰هزارتومان قیمت سونو : ۵۰هزارتومان پانکچر وانتقال ...

ببخشید عزیزم بازم سوال دارم من اسپرمو پروسس کردم تو ابن سینا جنین شناسم دید شمام این کارو کرده بودی ؟ 

کاریوتایپ خودتو همسرت نداده بودی یا اضافه به اون انجام دادی؟

2706