2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817780 بازدید | 669030 پست
سلام استارتر عزیز وقتی که دیدم مشکل شوهرامون یکی بوده خیلی امیدوار شدم. چند تا سوال ازتون دارم. عض ...

من سه بار میکرو کردم اولی ابن سینا.... 

دومی و سومی آبان با ط ر ا ز ی.... 

یعنی خصوصی بودن میشه گفت.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
من سه بار میکرو کردم اولی ابن سینا....  دومی و سومی آبان با ط ر ا ز ی....  یعنی خصوصی بو ...

راستی عزیزم آمپول های شما هم زیاد بود ؟برای من فقط یکیش ۲۴ تاست 

خدای مهربونم شکرررررت .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام آنا جون.اگه یادت باشه من یکی دوماه پیش اومدم بهت گفتم که دوبار میکرو کردم موفق نشده و لیست آزما ...

عزیزم بازم جای شکر داره مشکلات دارن رو میشن..... 

عزیزم چند نفر از دوستان میدونم تونستن دی اف آی رو پایین بیارن..... 

به همسرت بگو نگران نباشه و تلاششو بکنه انشالله همه چی خوب میشه..... 

ببین مامان محمد یا همچین چیزی بود بذار ببینم میتونم نام کاربریشو پیدا کنم فکر کنم دی اف آی شون خیلی بالا بود پایین آوردن..... 

چند تای دیگه از دوستان قدیمم بودن یه تلاش‌هایی کردن و جواب گرفتن..... 

انشالله شمام جواب میگیرین..... 

خوب وهله اول همون بحث خنک نگهداشتنه... 

خیلی خیلی خیلی مهمه.... 

تغذیه متناسب با طبع..... 

طبع همسرت بشناس و تغذیش مطابق اون باشه و اگه طبعش گرمه گرمی زیاد بهش نده..... 

مکمل مناسب که دکترش تجویز میکنه..... 

انشالله به زودی زود خبر مامان بابا شدنتون رو بدین.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2728
سلام دوستان لطفا  راهنماییم کنید من اگه بخوام حدود ۳ یا ۴ ماه دیگه دوباره برم توی سیکل میکرو خ ...

عزیزم نوع بیمه (البته اگه منظورت تکمیلی باشه) فکر نکنم خیلی ملاک باشه نوع قرارداد مهمه..... 

مثلا همین دانا انواع قرارداد داره.... 

بسته به نوع قرارداد یه درصدی از هزینه ها و میده.... 

سقف تعهد ها متفاوتن..... 

مثلا سال 94 که من تحت درمان بودم دانا داشتیم برا ناباروری سقفش 2 میلیون بود دانا داشتیم سقفش ده میلیون بود.... 

راستی آناجون این آزمایش همسرم‌رو‌میبینید؟ چه جوریه؟  الان‌مورفو کدوم‌رو‌ در نظر میگرید؟ به نظرت ...

عزیزم خوب مورفوی نرمالشون 13 درصده.... 

نسبت به رنج آزمایشگاه که بالای 20 رو نرمال درنظر گرفته خوب پايينه..... 

مثلا برا ما 1 درصد بود رنج نرمال زیر 4 بود.... 

ظاهرا رنجها فرق داره اما به نظر میاد تو مایه های 2-3 درصد نرمال ما باشه.... 

اگه با مقایسه بازه نرمال بخواییم بگیم ظاهرا اینطوره..... 

خوب برا طبیعی نمیشه گفت غیر ممکنه چرا که من با مورفوی بین صفر و یک طبیعیم باردار شدم اما اینکه زمان چه قدر براتون مهمه نمیدونم آیا زمانتون آزاده که بتونین برا طبیعی تلاش کنین؟ 

تحرکشم ظاهرا تحرک کند‌ 51 هست.... 

تند هم فکر کنم صفر بود.... 

که تحرکتون فکر کنم برا طبیعی خوبه.... 

برداشت من از آز همسرت اینه..... 

اگه سنتون و شرایطتون ایجاب نمیکنه به نظرم وقتتون رو هدر ندین شما وارد پروسه درمان بشین انشالله تا اون موقع طبیعی باردار میشی نشد لااقل زمان رو از دست ندادین..... 

2738
ای جوووون😍چقد دلم خاست..من الان کاملا حس میکنم.یه چیزی تو دلمه و سمت چپم هست از همون اول حسش کردم چ ...

اره همینه عزیزم مبارکت باشه داره شروع میشه دیگه.بعد کم کم این نبض یجوری میشه که یهو از جات میپری یا مثل من جیغ میرنی معلومه که یه ضربه ی بزرگ تو دلت خورده. اون نبض طولانی و دردناک یعنی تکونای وروجک. من که اینجوری فهمیدم. من یهو جیغ میزنم مامانم هی میگه دختر خجالت بکش یخورده خودتو کنترل کن تو جمع اینجوری کنی ابروت میره اخه😂😂😂

سلام دوستان گلم من تازه ب جمعتون پیوستم میخوام کمکم کنید و البته آرومم من کیست آندومتریوز ۱۱ سانتی ...

عزیزم به جمعمون یا بهتر بگم به خونه خودت خوش اومدی..... 

عزیزم خوب با توجه به ذخیرت منطقیه اول یه تخمک گیری بشی و بعد مشکل چسبندگی اتو رفع کنی اما با توجه به میزان ذخیرم توصیه میکنم تو انتخاب دکتری که لاپراهیسترو میکنه دقت کنی..... 

و اما با توجه به شرایطت و حساسیت شرایطت و اینکه دونه دونه جنینات برات حکم جواهر رو دارن به نظرم قبل انتقال آزهای ایمنی و انعقادی حتما انجام بده.... 

چون ظاهرا یه سقط داشتی اونم تو هفته های بالا و به احتمال زیاد ممکنه مشکل ایمنی و انعقادی داشته باشی من جات بودم بدون چون و چرا بررسی‌ ن میکردم..... 

چون کوچکترین چیزی نباید شانس + شدنت رو پایین بیاره.... 

ای جون دلممممم.وای چه‌خوبه.حتما جفتت خلفی هست که انقد زود حسش کردی.اخه من جفتمم ظاهرا قدامی هست و تو ...

اره عزیزم همینجوریه. اشکال نداره هرجور میخوان باشن فقط سالم باشن تا اخر بمونن همون تو ما دیگه هیچی نمیخوایم. مادر شدن سختی داره دیگه.اینم سختی های شیرینش.

سلام دوستان گلم من تازه ب جمعتون پیوستم میخوام کمکم کنید و البته آرومم من کیست آندومتریوز ۱۱ سانتی ...

نسخه 3 و 4 رو من جات باشم حتما انجام میدم بعید نیست مشکلی داشته باشی..... 

نسخ آزهای تکمیلی!!!!!

نسخه اول: برای همسرتون!!!
لطفا کاریوتایپ انجام شود.

نسخه دوم: برای خودتون!!!!
لطفا کاریوتایپ انجام شود.

نسخه سوم: برای خودتون جهت بررسی ژن غلظت خون!!!!
MTHFR
PAI1

نسخه چهارم: برای خودتون!!!!
این از آزمایشهای ایمنی و انعقادی:
Protein c
Protein s
Anti thrombin III
APCR
Homocystein
Beta 2 Glycoprotein (IgG)
Beta 2 Glycoprotein (IgM)
Igm
IgA
CD4
CD8
CD4/CD8
CD16
CD56
CD16+CD56
CD5
CD19
CD5+CD19
CD69

نسخه پنجم:
dfi
یا همون آز شکست دی ان ای اسپرم.

2706