2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812688 بازدید | 668756 پست
@زین     امروز سونو داری درسته ؟ ان شاالله قلب قل دوم ر هم امروز میبینی

بله عصر سونو دارم دعام کنین

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
هنوز طرازی دستور مصرف شو نداده گفتش تهیه کنم بذارم تو خونه ولی احساس میکنم اینا زیادن فعلا دارم ال ...

عزیزم فکر کنم گفتی 3 تا 400 درسته؟ 

خوب میشه 1200 که معادل 16 تا 75 هست یعنی نهایت روزی دو تا 75 داری بعید میدونم زیاد باسه حالا نیاز باشه دکتر کمترش میکنه..... 

اگه هر روز میتونی مرغ بخوری بخور ایرادی نداره..... 

آب زیاد بخور چون ال دی غلظت خون رو بالا میبره.... 

زنگ بزن به مطب بخش علامت رو بگو شاید بگه آسپرینم بخوری  .. 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله عصر سونو دارم دعام کنین

انشالله خوش خبر برمیگردی..... 

با حال خوشت برا همسر منم دعا کن.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

دوستای گلم تک تک تشکر نمیکنم نمیخوام کسی از قلم بیفته از تک تکتون ممنونم..... 

2728
انشالله خوش خبر برمیگردی.....  با حال خوشت برا همسر منم دعا کن....

ممنون . حتما گلم دعا میکنم اگه قابل باشم

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود

امروز برای سونو روز هشتم رفتم ،یک کیست دیده شد که ممکنه هیدروسالپنکس باشه یا کیست اطراف تخمدان.سیکل انتقالم کنسل شد.برام قرص HDشروع شد.اگر کوچیک شد که هیچ اگر نه باید جراحی بشم.برام دعا کنین که کار به جراحی نکشه.

امروز برای سونو روز هشتم رفتم ،یک کیست دیده شد که ممکنه هیدروسالپنکس باشه یا کیست اطراف تخمدان.سیکل ...

عزیزم انشالله که رفع میشه و به زودی میری واسه انتقال..... 

سلام.من دکترم برام آزمایش های هورمونی و عکس رنگی رو برام نوشته و دارو هم فعلا گلوکوفاژ و یدوفولیک و ویتامین د۳ پنجاه هزار.حالا چند تا سوال دارم.اول اینکه گلوکوفاژ دوزش ۱۰۰۰ هست تو نسخه نوشته روزی دوتا بنظرتون زیاد نیست؟خطرناک نیست روزی دوتا دوز هزار بخورم؟ راستش تا الان فقط روزی یکی خوردم چون میترسم روزی دوتا بخورم.سوال دومم اینه که اون روز که مطب بودم دکتر ازم پرسید تا حالا سونو ندادی؟ ولی چیزی برام تو دفترچه ننوشته.بنظرتون لازمه خودم برم سونو؟ و اگه باید برم سونو باید دوم و سوم پریودی باشه؟ سونو واژینال باید باشه یا شکمی؟

سوال سومم اینه که عکس رنگی رو جوابشو همون موقع میدن یا نه؟ اگه روز بعد از گرفتن جواب عکس رنگی برم مطب دکتر، کی سیکل رو برام شروع میکنه؟ باید تا پریود بعدی صبر کنم؟

ببخشید که زیاد سوال پرسیدم.

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
بعد از ٥سال درمان وعمل و كلى دارو من هم بالاخره به ارزو رسيدم چهارشنبه اى كه گذشت  جمع دو نفر ...

مبارك باشه عزيزم قدمش🎊🎉انشالله بهترينها در انتظارش باشه و جمعتون هميشه شاد شاد باشه🙏🏼🌸💕😘

دوستای گلم چند مدتیه همسرم کسالت داره امروز رفته دکتر تورو خدا دعا کنین چیزی نباشه و زود زود خوب بشه ...

مطمينا هيچى نيست🙏🏼🌸شك به دلت راه نده دعاى همه ماها همراهتونه

حتما خدا هر لحظه همراه خودت و تك تك اعضاى خونوادته عزيزدلم😘💕

دوستای گلم بازم از تکتکتون ممنونم.....  ببخشین نتونستم تک تک ازتون تشکر کنم.....  التماس ...

سلام انا جون خوبی عزیزم؟انشالله که حال همسرتون هر چه زودتر بهبود پیدا کنه 

یه سوال داشتم اینکه من تو ۸هفته قلب جنینم وایساد رو میدونید؟؟الان دوباره میخام برم پیش دکترم میشه بگید چه ازمایشاتی رو باید انجام بدم که دوباره این مشکل واسم پیش نیاد،،این ازمایشات سیستم ایمنی وانعقادی چیه؟؟ایا باید قبل انتقالم اینارو انجام میدادم؟؟مرسی از راهنمایت عزیزم

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
بعد از ٥سال درمان وعمل و كلى دارو من هم بالاخره به ارزو رسيدم چهارشنبه اى كه گذشت  جمع دو نفر ...

ای جونم عزیزم قدمش مبارک باشه😍😍😍😘😘😘خدا حفظش کنه انشالله

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏

سلام به همگی 

میشه منم تو جمعتون باشم کمکم کنید انقد گریه کردم چشمام دیگه نمی بینه بچها من خیلی خسته ام نمی دونم چیکارکنم میشه شماها راهنماییم کنید از کجا شروع کنم و با کدوم دکتر، من تهرانم 

من تقریبا دیگه داره میشه ۸ سال که هم ازدواج کردم هم اقدامم ولی باردارنشدم عکس رنگی انجام دادم تو کاخ که سالم هیسترو و لاپارا تشخیصی شدم با دکتردبیراشرافی که خداروشکراونم سالم بود خودم کامل سالمم بنظرم تااین حد که می دونم حتی یبارم آی یو آی انجام دادیم تو مرکز دکتراشرافی که متاسفانه منفی شد بااینکه همه چی تقریبا خوب بود فقد همسرم یکم مشکل داشت از نظر تعدادو حرکت اسپرم که تقریبا یک سال و نیم پیش پیش دکتراورولوژی علیرضانوری عمل کرد که از نظر دکتر نوری وقتی آزمایش دادهمه چی تا حدودی خیلی بهتر شده بود اما من بازم باردارنشدم و هیچ دکتری نرفتیم از یک سال و نیم پیش داریم طبیعی اقدام می کنیم تا به الان حالا بنظرتون من چیکارکنم از کجا دوباره درمانو شروع کنم ؟ یا چندماهم صبرکنم حالا ببینیم از عمل نتیجه می گیریم یا نه؟ آخه شنیدم تا ۲ سال بعد عمل واریکوسل ممکنه طبیعی باردارشد نظرشما چیه؟ 

ولی ماه گذشته ۱۱ روز عقب انداختم که بعد ۴ روز بی بی چک زدم یهو قشنگ ۲ خط پررنگ شد و مثبت شد اما زیر ۱ دقیقه خط دوم محو شد و منفی شدو بعد ۱ هفته ام پریود شدم حالا بعضیا میگن بارداری شیمیایی بوده یا سقط شده نمی دونم حالا دیگه چی بوده و چرااینجوری شدم (ببخشید انقدطولانی شدخواستم کامل همه چی رو توضیح بدم ) حالا من از کجا شروع کنم بااین اوضاع 😔

ای وی اف کن گلم، پیش دکتر طراری تو که تهرانی خدا رو شکر کن 

آره دیگه دارم به آی وی اف فک می کنم بااینکه از عمل و مراحلش وحشت دارم من خیلی ترسوام😔از یه طرفم از خدایی نکرده باز منفی شدن این مرحله ام 😔ولی دیگه کم کم دارم خودمو راضی می کنم دوباره درمانو شروع کنم خدا کمک کنه بااین همه هزینه های سنگین  داروهای خطرناک حداقل نتیجه بگیریم همه انشالله 

تو این سالها ۳۰ ۴۰ میلیون خرج کردیم هیچی به هیچی دیگه واقعا نداریم خدا کمکمون کنه این آخرین راه 😢

2706