2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6815661 بازدید | 668889 پست
نیوا جونی تپیدن قلب دردونه ات مبارکت باشه🌻🍀☘ ان شاءالله همه مردحل رو بسلامتی میگذرونی و لوبیات می ...

مرسی گلم سلامت باشی همچنین برای شما.انشالله دامن همه منتظرا هم خیلی زود سبز بشه

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
خاکستری جون شوری نخوری ورم میکنی خدای ناکرده، شوری رو ب شدت کنترل کن، هم برا فشار خوب نیس هم برا ورم ...

محیا جون خیلی مبارک باشه دوستم☘🌻🍀

ان شاءالله خیلی زود مهمونای نه ماهه داری❤

ولی از الان بگم،ایندفعه هی بیای سوال گرید کنی و استرس داشته باشی و بگی این قرص اینجوری اون اونجوری میام برات😁😁😁😁😁😁😁😁😁

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نیواجون خیلی مبارکههه التماس دعای ویژه

قربونت برم عزیزم بخدا تو و همه بچه ها رو خیلی دعا میکنم انشالله خدا همتونو حاجت روا کنه دامن همه سبز بشه ب حق دامن پاک حضرت فاطمه زهرا.نی نی باردارا هم سلامت بیا  تو بغلشون اوناییم ک نی نی دارن خدا حفظشون کنه

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
مرسی گلم سلامت باشی همچنین برای شما.انشالله دامن همه منتظرا هم خیلی زود سبز بشه

ان شاءالله مادر شدن تک تک دوستای گلمون رو میبینیم اینجا☘

وقتشه امضاتو عوض کنی نیوا جون❤🐣 حالا دیگه واسه سرسلامتی نی نی صلوات میفرستیم☘

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
2731
ان شاءالله مادر شدن تک تک دوستای گلمون رو میبینیم اینجا☘ وقتشه امضاتو عوض کنی نیوا جون❤🐣 حالا دیگه ...

چشم عزیزم.مرسی گلم منم برا تو و همه باردارا و همه منتظرا صلوات میفرستم

شبنمی جون اصلا نگران نباش🌸 همه ما این خونریزی ها رو داشتیم. من خودم بعد آز دوم که تکرار کردم.. دو ...

وای دقیقا انگار شرایط منو توصیف کردین! منم قبل از سونوی قلب از زمان آزمایشم لکه بینی داشتم به دکتر گفتم با شیاف برطرف شد چقد شاد بودم که دیگه لکه نمیبینم دقیقا ۴ روز بعد از اینکه قلبشو دیدم خون دیدم واسه اولین بار چقد ترسیدم دوباره رفتم قلبشو چک کردم دو روز فقط خوب بودم این دفعه خونریزی قرمز شفاف که کمم نبود دیدم😢 دنیا رو سرم خراب شد خدا کنه بچه ی منم حالش خوب باشه الان.مرسی عزیزم که شرایطتو گفتی

محیا جون خیلی مبارک باشه دوستم☘🌻🍀 ان شاءالله خیلی زود مهمونای نه ماهه داری❤ ولی از الان بگم،ایند ...

ممنونم عزیزم دعام کنین شما الان نینی تو دل دارین خدا بهتون نظر میکنه،، نمیدونی چ قد استرسای شدید حس کردم تو این مدت کابوس میدیدم همش دلم ب حال خانواده و عزیزانم میسوزه اونشب که دکتر گفت اهدایی طفلیا چ قد اشکای منو تحمل کردن، از شما دوستای گلم هم ممنونم و درحقتون دعاگو هستم که نزاشتین توی گیجی و استرس با یه خروار سوال بیجواب بمونم💝

...
2738
ممنونم از دعای قشنگت آزی جون🌹 خیلی عذاب کشیدم تو هرمرحله یه حرف نامربوطی شنیدم بالاخره تا امروز، ان ...

خدا از زبونت بشنوه خواهر خودمم خیلی امیدوارم انشالله که خدا لطفش شامل حالم شده باشه😘😘

آزی جون در چه حالی با اون جوجه...سرگیجه خوب شد؟

اره گلم سرگیجه ام برطرف شد نمیدونم چی بود منم با پررویی تمام گذاشتمش پای بارداری😂😂فعلا که علایم خاصی ندارم گاهی یه درد کوچیک مثل پری دارم که خیلی خفیفه

زنجبیل بد نیست برای باردارا؟اخه من اونموقع که پریود بودم میخوردم برای تسکین دردم.و از وقتی مثبت شدم ...

دکتر برای من نوشته بود تازه توی بروشورش نوشته برای کاهش تهوع بارداری

اره گلم سرگیجه ام برطرف شد نمیدونم چی بود منم با پررویی تمام گذاشتمش پای بارداری😂😂فعلا که علایم خا ...

. خب درست گذاشتی دیگه چون علائم بارداریه😃لذت ببر از این روزات

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
اگه یک ساعت گذشته باشه هم باید بخورم؟وای قرص خوردن من عذابه یه بارم قبلا بعد قرص بالا اوردم ولی نمی ...

به نظرم چون بالا او دیش باید دوباره بخوریش البته از انا جون هم بپرس نظر بقیه دوستان هم بپرس

وای دقیقا انگار شرایط منو توصیف کردین! منم قبل از سونوی قلب از زمان آزمایشم لکه بینی داشتم به دکتر گ ...

حتما حالش خوبه🍀

برای جوجه نازت دعا میکنم❤

2706