2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813113 بازدید | 668776 پست
دوباره بخورش قزص رو

اگه یک ساعت گذشته باشه هم باید بخورم؟وای قرص خوردن من عذابه

یه بارم قبلا بعد قرص بالا اوردم ولی نمیدونستم باید دوباره قرصو بخورم

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
همه تاحالا بهم گفتن پسره.ولی برام هیچ فرقی نداره.رویا جونم دعا کن این سونوی پنجشنبه همه چی خوب باشه. ...

تنش سلامت😊

از جمله تنقلاتی که این مدت هم ویار شوری رو برام برطرف میکرد هم باعث میشد مزه بد دهنم از بین بره کشک بود. یه تیکه کوچیک میشکستم میذاشتم دهنم ذره ذره آب میشد هم شور و ترش بود خوشم میومد هم به خاطر کلسیمش مفیده. اگه بدت نیومد امتحان کن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
فواره رو خوب اومدی😂😂😂 اون صحنه ها فک کنم تا آخر عمر یادم بمونه

😅😅😅

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
ان تی رو یه روزی برو که بتونی فرداش بری آزمایش

@خاکستری        من صبح ناشتا رفتم آزمایشگاه(ناشتا رفتم چون آزمایش دیگه ام داشتم) همه آزمایشارو دادم ، هم چکاپ هم غربالگری....

بعدش رفتم کوچه پشتی آزمایشگاه سونو...  بعدم خودم جواب سونو رو دادم آزمایشگاه.

که اگه خودمم نمیبردم منشی سونو گفت خودمون میبریم ازمایشگاه.

همون شبشم گفت جواب آز غربال اماده اس..

که من منتظر شدم دوروز بعد با جواب اون آز چکاپ ک اماده شد،همه رو بردم پیش دکترم.

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
سلام نيوا جون ، خدا رو شكر كه حال خودت و ني ني خوبه ، ان شا الله كه به سلامتي دردونه ات رو در آغوش ب ...

مرسی قربونت برم.انشالله نی نی خودتم سلامت بیاد تو بغلت

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
عزیزم پس کجا بودی؟؟؟؟؟  نمیگی دوستات نگرانتن؟؟؟؟  خدایا شکرتتتتتت.....  چه قدر خوش ...

قربونت برم عزیزم خدا بچه های گلتو برات نگهداره.آنا جون فک نکنم نیازی باشه بازم بگم ک هم من و هم همه بچه های تاپیک خیلی مدیونتیم.بخاطر اطلاعاتی ک در اختیارمون گذاشتی و میزاری وقتی ک برامون میزاری و بخاطر امید دادنات.انشالله خدا اجرتو بده هر چند همین نی نیای گلت اجر این همه خوبیته

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
اره بخدا حرف که از دهن آدم دربیاد میگن خطرناکه بعد انتظار دارن استرسم نگیری.قربونت برم ایشالا عزیزم. ...

شبنمی جون اصلا نگران نباش🌸

همه ما این خونریزی ها رو داشتیم.

من خودم بعد آز دوم که تکرار کردم.. دو سه روز بعدش لکه بینی قهو ه ای آوردم.حتی سونو هم نرفته بود و نوبت سونوی اولم دو هفته دیگه بود که با شیاف برطرف شد.🍀

رفتم سونو همه چی خوب بود خوشحال و خندون اومدم خونه....باز چند روز بعدش خونریزی قرمز روشن... مث روز اول پریود..‌ و تا یماهو نیم ادامه داشت.. درسته بعدش  لکه بینی شده بود و تیره رنگ اما همپنان بود.

و خونریزی منم بخاطر هماتوم بود.پشت جفت.. دقیقا از توام خونریزی هماتومه که فقط با استراحت برطرف میشه..

دقیقا حال این روزاتو میفهم.

مطمعن باش جوجت قویه❤❤❤❤

من به دکترم که زنگ میزدم میگفت نگران نباش استراحت استراحت.... میگفت جوجت قویه ..

توام هی تکرار کن بزا ملکه ذهنت بشه.

☘🌻🍀

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
ای جانم مبارک باشه به امید پروردگار قلبه نازنینش ۱۲۰ سال زیره سایه پدر و مادر گلش بتپه 

عزیز دلمی.انشالله ک خودتم خیلی زود صدای قلب ی نی نی خوشگلو تو دلت بشنوی

اوف نگو بخدا از دیروز تاحالا من داغونم یعنی با چوب شور خودمو نگه داشتم.مامان منم دقیقا گریه ش میگیره ...

خاکستری جون شوری نخوری ورم میکنی خدای ناکرده، شوری رو ب شدت کنترل کن، هم برا فشار خوب نیس هم برا ورم بدن بارداری

...
خداروشکر نیوا.جان🙏..خیلی مواظب خودت باش..انشاءالله بارداریت رو بسلامتی بگذرونی

مرسی عزیزم انشالله بارداری شما هم بسلامتی و خوشی بگذره

قربونت برم عزیزم خدا بچه های گلتو برات نگهداره.آنا جون فک نکنم نیازی باشه بازم بگم ک هم من و هم همه ...

نیوا جونی تپیدن قلب دردونه ات مبارکت باشه🌻🍀☘

ان شاءالله همه مراحل رو بسلامتی میگذرونی و لوبیات میپره تو بغلت☘🌸

شکر به خاطر خوشحالیت دوستم❤🐣

2706